FAQ Огляд інверторів Deye - Загальна тема

Palich

Tier3
Реєстрування
14 Жов 2023
Дописи
28
Бали
3
Інвертор
Deye 6k
Привіт шановне панство.
Є в мене проблема з Deye 6k.
Використовується він зараз як величезний безперебійник тому висить він у житловому приміщенні біля щитка з автоматами.
Батареї eve 280 заряджає розряджає і все таке ніби норм.
Але є проблема він свистить, коли він у стані ON тобто через хвилини після вмикання він починає тихо свистіти і це заябує.
Історія та довга, розкажу коротко.
Поставив його, все супер, але син молодший почав скаржитися що в нього в кімнаті почали співати усі імпульсні блоки живлення, монітори комп і все в чому стоїть імпульсник, навіть лічильник ДТЕКа заспівав. Я не чую такі частоти дружина теж, але син молодший в шоці, спати не може і все таке....
Почав шукатии на форумах закордонних ... і знайшов у Новій Зеландії таких самих потерпілих ... китайці випустили фікс - в новій версій прошивки з'явилася кнопочка Silent Mode. То окрема історія мого спілкування з продавцем і сапортом Deye але прошивку сапорт оновив віддалено і кнопка зявилася.
Поставив галочку інвертер відразу перезавантаєився видав помилку ... ну все як написано у колег з Нової Зеландії. І усі імпульсники замовкли. Але тепер піщить він сам. Падла. Ось версія фірмварі після оновлення, до оновлення було 4382.
Ось його спектр після оновлення.
Китайці підняли частоту чогось в середені з 15 кілогерц до 20 кілогарц але є ньюанси, гармоніки.
Шановні знавці і сервісмени я готовий заплатити гроші як що хтось знає як вирішити цю проблему. Інвертер новий на гарантії там якась навіть пломба яскрава сяє але це не дуже важиво.
Ось посилання на форум.
В мене кнопка з'явилася не в bаttery а в advanced.
 

Вкладення

  • photo_2023-10-14_09-45-46.jpg
    photo_2023-10-14_09-45-46.jpg
    140,4 Кб · Перегляди: 33
  • photo_2023-10-14_09-47-39.jpg
    photo_2023-10-14_09-47-39.jpg
    65 Кб · Перегляди: 35
  • photo_2023-10-14_09-52-29.jpg
    photo_2023-10-14_09-52-29.jpg
    829,4 Кб · Перегляди: 34

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.106
Бали
113
Шановні знавці і сервісмени я готовий заплатити гроші як що хтось знає як вирішити цю проблему. Інвертер новий на гарантії там якась навіть пломба яскрава сяє але це не дуже важиво.
варіанти два
1. заміна інвертора на інший бренд
2. мудрувати з фільтрами

любий прилал в мережі дає відбиток, чи то інвертор чи то холодильник, але найбільше то імпульсна техніка. Навіть був такий стартап, де по характеру зміни струму в мережі оцінювали які прилади увімкнено.

Струм впливає на гармоніки в напрузі - от їх ви і чуєте. Тобто треба змінити їх, відфільтрувати зайві гармоніки. Ну або змінити схемотехніку збуджувача гармонік. А ще інколи допомагає просто на іншу фазу перейти, бо гармоніки, на поганих мережах проявляються більше.
 

Palich

Tier3
Реєстрування
14 Жов 2023
Дописи
28
Бали
3
Інвертор
Deye 6k
Спектр що я навів акустичний з каліброваного мікрофона. Свистить зараз сам інвертер в акустичному діапазоні.
В мережі зараз ніби все норм. Тому фільтрувати нема чого і нема де.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.106
Бали
113
а, ну тоді або повертатися до попередньої прошивки, або ще просити китайців корегувати
Спектр що я навів акустичний з каліброваного мікрофона. Свистить зараз сам інвертер в акустичному діапазоні.
В мережі зараз ніби все норм. Тому фільтрувати нема чого і нема де.
 

Palich

Tier3
Реєстрування
14 Жов 2023
Дописи
28
Бали
3
Інвертор
Deye 6k
прошу бути взаємоввічиливими
Ви певно не дуже уважно читаєте те що я пишу.
Як що вимкнути silent mode там сам інвертор не чутно але співають усі прилади з імпульсними блоками живлення.
Як що увімкнути silent mode то все навпаки.
а, ну тоді або повертатися до попередньої прошивки, або ще просити китайців корегувати
Уважно читайте пост, не треба робити "шум ні прощо". Є що сказати - то кажіть, нема чого сказати - то мовчіть.
Новозеланцы рік торбили китайців стосовно шума в мережі, і навіть ставили питання про відкликання сертифікації приладів.
Саме тому китайці хоч щось зробили. А тут шансів нема. Єдине що хтось візьметься доробити фізично транси чи що там пищить.
 
Останнє редагування:

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.106
Бали
113
Єдине що хтось візьметься доробити фізично транси чи що там пищить.
робіть. флаг в руки. Я би міг вам допомогти, оскільки з 21 року займаюсь сервісом Дейе, саме ремонтом, саме подетальним ремоном а не заміною плат.

Але з такою манерою вашого звернення:

Є що сказати - то кажіть, нема чого сказати - то мовчіть.
грайтеся самі
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.106
Бали
113
помилки у виборі місця розташування - вірогідно я з тим не зтикався ще тому що не вішаю дане обладнання на "кухні", навіть в котельні не завжди вішаю, якщо прогнозую перегрів приміщення в часи піку сонця.

в даних системах є речі які можна обійти, знаючи що вони існують, і не бажаючи від них надможливостей.

По вашому питанню. Не вийде там нічого вирішити мануально. Ну скажем так от просто щось залити лаком. Ні. Теоретично все можливо, але на це треба витратити кіпу часу, треба дослідити форму сигналу на силовій частині перетворювача і внести корективи в схему - що буде коштувати більше вартості того інвертора.

Тому повернуся до простішого шляху, точніше двох шляхів

1. Винести його й справді на вулицю
2. Вимкнути той тихий режим, і далі відфільтрувати вихід інвертора, для цього є різні засоби, від фільтрів гармонік до доступного і простого - UPS On-line - навіть б.в. якийсь.

І ще, про час переходу на АКБ - якщо я вірно зрозумів - в принципі якихось доволі значних проміжків часу я теж не замічав. Може там у вас увімкнено функцію низького власного споживання. Бо час перемикання у них 10-20мс. Ще може бути таке на не стабільних мережах - коли є значна різниця в напрузі мережі та рівні напруги в автономному режимі.
 
  • Like
Реакції: andy

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
560
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
Ну і там ще на новозеландському форумі людина писала, що писк пропадав при відключенні сонячних батарей.
А ставити інвертор (і батареї) в домі - помилка на мою думку.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.106
Бали
113
Ну і там ще на новозеландському форумі людина писала, що писк пропадав при відключенні сонячних батарей.
А ставити інвертор (і батареї) в домі - помилка на мою думку.
МРРТ це по суті той же ШИМ, звук в дроселях. До речі. Вірогідно навіть зміна конфігурації поля може змінити ситуацію. Треба гратися.
 

Palich

Tier3
Реєстрування
14 Жов 2023
Дописи
28
Бали
3
Інвертор
Deye 6k
Ну і там ще на новозеландському форумі людина писала, що писк пропадав при відключенні сонячних батарей.
А ставити інвертор (і батареї) в домі - помилка на мою думку.
Шум в мережі коли "тихого режиму" не було в фірмварі був коли інвертер отримував живлення від мережі, соняшних панелей в мене нема.
Коли він працював від батарей шуму не було.
Після оновлення фірмварі і увімкнення "тихого режиму" замість шуму у мережі маємо акустичний писк від самого інвертера.
Є мережа - є писк, нема мережі - нема писку.
Стосовно розміщення - зараз я на жаль не маю іншіх варіантів.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.106
Бали
113
гадання по кохве, штука така)))
 

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
560
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
Шум в мережі коли "тихого режиму" не було в фірмварі був коли інвертер отримував живлення від мережі, соняшних панелей в мене нема.
Коли він працював від батарей шуму не було.
Після оновлення фірмварі і увімкнення "тихого режиму" замість шуму у мережі маємо акустичний писк від самого інвертера.
Є мережа - є писк, нема мережі - нема писку.
Стосовно розміщення - зараз я на жаль не маю іншіх варіантів.
Я читав ваші повідомлення. Просто зазначив, що писк може з'являтися в тч і від фем. Це писали у форумі .za.
Ну а по суті - я би переніс інвертор.
Ну і так як повноцінної підтримки deye у нас немає - спробую запитати у неофіційної))).
 

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
560
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
не дають, морозяться. любі запити на організацію даного напрямку просто як в пропасть.
ну є ще така відповідь.
Шумлять імпульсні БЖ без вхідного фільтра при роботі з інверторами Deye
Рекомендуємо встановити ВЧ фільтри перед такими БЖ.
 

Palich

Tier3
Реєстрування
14 Жов 2023
Дописи
28
Бали
3
Інвертор
Deye 6k
ну є ще така відповідь.
Шумлять імпульсні БЖ без вхідного фільтра при роботі з інверторами Deye
Рекомендуємо встановити ВЧ фільтри перед такими БЖ.
Я встановлював EMI фільтр на вході Deye та на backup віході.
Це не дало нічогісенько.
В пілотах APC теж є фільтра і це теж нічого не дає. Монітори і компи свистіли як скажені.

Тому це "звичайна китайська" порада, аби не мовчки як то кажуть :)
Сапорт це окремий вид людей. Хоча бувають звісно виключення, але це не стосується сапорта Deye, то 100% support vulgaris.
 

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
560
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
Я встановлював EMI фільтр на вході Deye та на backup віході.
Це не дало нічогісенько.
В пілотах APC теж є фільтра і це теж нічого не дає. Монітори і компи свистіли як скажені.

Тому це "звичайна китайська" порада, аби не мовчки як то кажуть :)
Сапорт це окремий вид людей. Хоча бувають звісно виключення, але це не стосується сапорта Deye, то 100% support vulgaris.
в мене таке враження, що там весь софт і відповідно підтримка по ньому віддана на субпідряд (от вилетіло слово).
Іноді відповідали і навіть слушно. Так що я б так огульно не тойво)))).
А по фільтрах - можна і поміркувати. Є ж ввідні дані - шумить саме на 10-20кГц.
Поставье фільтр на вході в БЖ.
Я розумію - це відписка більше. Але ж і у вас не так і багато варіантів).
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.106
Бали
113
з розмови з інженером сумуючи з моїм досвідом - нам не траплялось таких проблем, але все може бути. Щоб точно відповісти - треба робити дослідження, заміри, дивитися гармоніки. Але є але - такі речі як привило проявляються на слабких мережах та/або в звязці з іншим обладнанням. Тому може нам і не попадалася така поведінка як інвертора так і обладнання за ним.

В мене уточнення:


Але є проблема він свистить, коли він у стані ON тобто через хвилини після вмикання він починає тихо свистіти і це заябує.
Історія та довга, розкажу коротко.
от саме тоді - свист був коли інвертор на мережі? чи без мережі? чи не залежно?
 

Palich

Tier3
Реєстрування
14 Жов 2023
Дописи
28
Бали
3
Інвертор
Deye 6k
Привіт.
Він свистить або валить завади в мережу в залежності ві того увімкнений тихий режим чи ні, коли він ongrid тобто є мережа в нього на вході. Від акумів працює тихо коли мережи немає.
Завади йдуь на той вихід що UPS в твкож в мережу куди він підключений.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.106
Бали
113
тихий режим вимкнено. - фон на споживачах не залежно є мережа чи нема?
 
Угорі