FAQ Огляд інверторів Deye - Загальна тема

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.106
Бали
113
> ці довго не протримаються))))
Може щось зможете порадити?
Наприклад відключити по 1 панелі чищось таке:)
Бо мені так прямо рекламували Deye як супер бренд, а виходить "не фсьо так адназначна":(
З чого ви от одразу берете і поганий інвертор.

Людина коли хворіє, теж погана? Чи шукають причину.

Любий інвертор легко спалити, і якість його , хоч і має роль. Але не завжди вирішальну

Багато разів було, знаходили витік на землю по сонцю - а скільки до того - йой погані інвертори, горять.....

P.s. вам не сподобаэться, але не в інверторі справа, а монтажниках
 

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
560
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
> ці довго не протримаються))))
Може щось зможете порадити?
Наприклад відключити по 1 панелі чищось таке:)
Бо мені так прямо рекламували Deye як супер бренд, а виходить "не фсьо так адназначна":(
захист на стрінгах є?
між інвертором та стрінгами?
як у вас з заземленням?
 

Kitsune

Tier2
Реєстрування
10 Лис 2021
Дописи
86
Бали
18
Сонячні панелі
18×SOLA370w 38° 18×Risen410w 17°
Інвертор
2×Deye 5K
Поремонтували по гарантії. Сказали: Заміна силових транзисторів mppt.
Тепер я щось переживаю, що якщо вище на скріншотах пише що може бути перевантаження, щоб не спалити..
Деє не слабострумні, до них не так легко панелі вибрати, старі взагалі дозволяли лише до 11а, тепер 13, але все одно багато панелей має перебір, 13 з копійками, монтажники ставлять, бо "там же не багато", а система потім працює в "сірій зоні", може працювати довго, а може згоріти. Але що зараз вам робити я не уявляю.
 

mixmax1982

Tier3
Реєстрування
25 Вер 2023
Дописи
15
Бали
1
Сонячні панелі
Longi Solar LR5-66HIH-505M
Інвертор
Deye SUN-12K-SG04LP3
захист на стрінгах є?
між інвертором та стрінгами?
як у вас з заземленням?
Заземлення добре. Захист по ідеї тільки від блискавки між інвертором і стрінгами. Можу сфоткати хіба, бо я в тому нажаль не розуміюсь(
 

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
560
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
Ну стрінг не вилітає просто так,
можливо що і брак. (майже вірш))).
тим більше 1й мррт витримує 34А
Знімок екрана з 2023-10-12 11-04-59.png
Але з досвіду - десь накосячили в монтажі.
В вашому випадку я би знайшов по місцю електриків
щоби перевірили металозвязок та опір ізоляції.
Ну і якість монтажу звісно.
Взагалі-то це наша робота, але ми поки не виїзні(.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.106
Бали
113
Але з досвіду - десь накосячили в монтажі.
якщо він точно пихнув то то 99% при монтажі, і не факт що не повториться

дивно що продавець не вивчає це питання, бо воно просто так не проходить, хіба що монтажники замітили, тихенько виправили і свалили в тіхаря - тоді так, пройде я би

В мене було не одноразово, якщо інвертор приходить з проблемою по сонцю - наполегево рекомендуємо перевірити все по сонцю, і не даємо гарантії на ремонт, бо при адекватних панелях і відсутності на момент пошкодження блискавки в районі варіантів не багато - лиш косяк монтажу
 

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
560
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
ну я б і брак не виключав.
Хоча всі подробиці ми не знаємо.
В мене дуже часто було - тільки в полі на місці якось
спливають подробиці - а ми його вже ремонтували, і преробляв вже хтось
і монтажники були, а тепер не відповідають. Всяке було.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.106
Бали
113
ну я б і брак не виключав.
так, але, мені. наприклад саме барк по саме електронних компонентах не попадався, от так щоб явно конкретно одразу. А от наплутати в дротах приєднання до терміналів від плат - то вони залюки таке роблять.

Хоча, один раз до мене зверталися з 12К . з не робочим датчиком струму АКБ.....
 

mixmax1982

Tier3
Реєстрування
25 Вер 2023
Дописи
15
Бали
1
Сонячні панелі
Longi Solar LR5-66HIH-505M
Інвертор
Deye SUN-12K-SG04LP3
Дякую усіт за відповіді! @andy шкода що не виїздні, бо я готовий був би оплатити інспекцію, бо маю деякі "дзвіночки", що інсталятор не дуже компетентний. Ну вони хоча б не "морозяться" і кажуть що просто ніколи з таким не стикалися. Тому альтернативна точка зору на місці не завадить..
Я спробую після ремонту знову підключити і буду контролювати процес монтажу) Побачимо..
 

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
560
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
Дякую усіт за відповіді! @andy шкода що не виїздні, бо я готовий був би оплатити інспекцію, бо маю деякі "дзвіночки", що інсталятор не дуже компетентний. Ну вони хоча б не "морозяться" і кажуть що просто ніколи з таким не стикалися. Тому альтернативна точка зору на місці не завадить..
Я спробую після ремонту знову підключити і буду контролювати процес монтажу) Побачимо..
подаруйте їм аж 2 підручника)))
Знімок екрана з 2023-10-12 14-12-36.png 1697109311263.png
 

Вкладення

  • Installation_Manual_of_Standard_Solar_Modules_eu-v3.3.pdf
    2 Mб · Перегляди: 27
  • LON_Gi_PV_Module_Installation_Manual_V17_152f91f83b.pdf
    3,6 Mб · Перегляди: 32

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
560
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
і панелі заодно перевірте)))


ну і моніторинг раджу підключити
у deye можна буде все настроювати віддалено.
 

mixmax1982

Tier3
Реєстрування
25 Вер 2023
Дописи
15
Бали
1
Сонячні панелі
Longi Solar LR5-66HIH-505M
Інвертор
Deye SUN-12K-SG04LP3
Мені тут в Телеграм відписали таку штуку

Доброго ранку. По вашому інвертору, то згідно даташиту, максимальна потужність панелей, які можна підключити, становить 15.6 кВт. Не вказано скільки можна підключати на один стрінг, тому логічно поділити на три. Тому на перший mppt можна підключити 2*5.2=10.4 кВт. У Вас же підключено 2*11*0.505=11.11 кВт. Однією з умов вибору кількості панелей, які можна підключати на mppt є неперевищення максимальної потужності. В іншому випадку тепло, яке виділяється на транзисторах не встигає розсіюватися і вони виходять з ладу, що найбільш ймовірно і сталося у Вас

@Dalet Чи справді в Deye порівну розподіляється навантаження по стрінгах?
Тоді мені доведеться по одній панелі забрати, щоб було по 5.05кВт на стрінг щоб влізти в ліміти?
І тоді питання - що з ними робити)
 
Останнє редагування:

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.106
Бали
113
Мені тут в Телеграм відписали таку штуку

Доброго ранку. По вашому інвертору, то згідно даташиту, максимальна потужність панелей, які можна підключити, становить 15.6 кВт. Не вказано скільки можна підключати на один стрінг, тому логічно поділити на три. Тому на перший mppt можна підключити 2*5.2=10.4 кВт. У Вас же підключено 2*11*0.505=11.11 кВт. Однією з умов вибору кількості панелей, які можна підключати на mppt є неперевищення максимальної потужності. В іншому випадку тепло, яке виділяється на транзисторах не встигає розсіюватися і вони виходять з ладу, що найбільш ймовірно і сталося у Вас

@Dalet Чи справді в Deye порівну розподіляється навантаження по стрінгах?
Тоді мені доведеться по одній панелі забрати, щоб було по 5.05кВт на стрінг щоб влізти в ліміти?
І тоді питання - що з ними робити)
ну, дива не сталося, а я вже майже повірив в них. Ну що ж. Ваш продавець шукає привіду знятися з гарантії.

Ітак. Маячня то всьо що вони написали
По перше, первинним фактором є обмеження по струму та напрузі. це основне. і з того все витікає. Далі, якби то так було інвертор би повідовив про перегрів. І знизив би генерацію примусово, спрацював би температурний дирейтниг.

Ну давайте підемо від зворотнього. У Вас зелений тариф?
 

mixmax1982

Tier3
Реєстрування
25 Вер 2023
Дописи
15
Бали
1
Сонячні панелі
Longi Solar LR5-66HIH-505M
Інвертор
Deye SUN-12K-SG04LP3
Ні, мені вже все замінили бесплатно по гарантії. Тут питань немає. А це мені просто людина з чату ГО дСЕС написала просто.
І ні, в мене немає зеленого тарифу.
Мені просто страшно чіпляти поремонтований інвертор і я хочу переконатися в тому, що в мене правильна конфігурація панелей і я знову нічого не спалю.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.106
Бали
113
Ні, мені вже все замінили бесплатно по гарантії. Тут питань немає. А це мені просто людина з чату ГО дСЕС написала просто.
І ні, в мене немає зеленого тарифу.
Мені просто страшно чіпляти поремонтований інвертор і я хочу переконатися в тому, зо ви мене правильна конфігурація панелей і я знову нічого не спалю.
тоді то всьо нідочого, перевантаження там не можливе, тим паче якщо нема ЗТ. у вас інвертор просто не може вийти на ту потужність повну, навіть аби хотів


перевіряйте опір ізоляції контурів сонця - у вас два шанси. або то і справді якийсь баг був, і вони про то знають, або є питання по полю

при підключені - включати сонце почергово. не все одразу і не на інверторі в робочому стані, кожне підключення - вимкнули інвертора повністю. підключили - вмикаєм. Щоб у разі наявного витіку в полі, інвертор зміг діагностувати і повідомити про то
 

mixmax1982

Tier3
Реєстрування
25 Вер 2023
Дописи
15
Бали
1
Сонячні панелі
Longi Solar LR5-66HIH-505M
Інвертор
Deye SUN-12K-SG04LP3
Дякую за відповідь! :) Будемо тоді так пробувати.
 

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
560
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
Не вказано скільки можна підключати на один стрінг, тому логічно поділити на три.
Не логічно. RTFM! Якщо ви знаєте, шо то є. 15.6 - це саме загальне обмеження. Його ділити не треба. В max=2*17+17. Далi - "sapienti sat".


 
Останнє редагування:

mixmax1982

Tier3
Реєстрування
25 Вер 2023
Дописи
15
Бали
1
Сонячні панелі
Longi Solar LR5-66HIH-505M
Інвертор
Deye SUN-12K-SG04LP3
Не логічно. RTFM! Якщо ви знаєте, шо то є. 15.6 - це саме загальне обмеження. Його ділити не треба. .Далi - "sapienti sat".
Знаю, що то:) Я просто хотів сам розібратися, чи мій "спєц" не заливає мені і все підключено коректно..
Коли я його питав, то він чомусь ні разу не ссилався на мануал, що мене і насторожує.
 

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
560
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
Знаю, що то:) Я просто хотів сам розібратися, чи мій "спєц" не заливає мені і все підключено коректно..
Коли я його питав, то він чомусь ні разу не ссилався на мануал, що мене і насторожує.
RTFM.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.106
Бали
113
ви не повірите, я і моя команда))), ми їх не читаємо взагалі))

на справді, треба не тільки мануали розуміти, а розуміти як воно працює схемотехнічно. це трохи інше. Бо ото що ви писали про макс потужність інвертора по сонцю навіть китаці не взмозі пояснити, і одна їхнії версій - потужність по сонцю яка може бути ПРИЙНЯТА інвертором - а не потужність поля
 
Угорі