Як боротися з підвищенням напруги на інверторах Huawei

Dalet

Tier0
Баллы
83
Там при КЗ, такие переходные процессы.... А у Вас не машина вращения. Инверто отслеживает форму синуса, и слетит в аларм при первой непонятке. Так что не стоит разводить стратеги заговора)

Баллы
3
Солнечные панели
JaSolar
Инвертор
Huawei 30kt M3
А какой автомат на вводе?
Мысль понял. Даже в случае чего входной автомат отключит по перегрузу. Особенно если поставить автомат с характеристикой В (63а).

Баллы
3
Солнечные панели
JaSolar
Инвертор
Huawei 30kt M3
Там при КЗ, такие переходные процессы.... А у Вас не машина вращения. Инверто отслеживает форму синуса, и слетит в аларм при первой непонятке. Так что не стоит разводить стратеги заговора)
Я просто хочу убедить инсталлятора, что 150-160 вольт нижнего предела это нормально для этого инвертора.
Или услышать от гуру, что типа не гони. 180В и не ниже

Последнее редактирование:

Sergey

Administrator
Баллы
113
Солнечные панели
Ja Solar
Инвертор
Huawei 33KTL-A

Олександр_А

Huawei Ukraine
Баллы
43
@Олександр_А , можете в якості гуру, сказати свою думку?
Не перебільшуйте з "гуру".

Підхід має бути з двох боків:
1. В Україні діє стандарт ДСТУ EN 50160, з національною припискою, що номінальна напруга - 220 В. Виходячи з цього, напруга у абонента має бути +/- 10%. 198 В .. 242 В. Електропостачальник має забезпечувати цей діапазон. Об'єктивно, такі умови забезпечуються не часто і щоб СЕС працювала стабільно доводиться розширювати цей діапазон. Перш ніж зробити це слід звернутися до електропостачальника зі скаргою. Інвертор може працювати в усьому діапазоні напруг, але його зміна поза межами "грід кода" відбувається під вашу відповідальність.
2. Інвертор не може забезпечити генерацію максимальної потужності у усьому діапазоні напруги змінного струму. Тому за пониженої напруги спостерігатиметься зниження потужності.
Я просто хочу убедить инсталлятора, что 150-160 вольт нижнего предела это нормально для этого инвертора.
Робота інвертора за низької напруги допустима, але такі умови експлуатації не є номінальними. 180 В має бути достатньо.

Баллы
3
Солнечные панели
JaSolar
Инвертор
Huawei 30kt M3
Не перебільшуйте з "гуру".

Підхід має бути з двох боків:
1. В Україні діє стандарт ДСТУ EN 50160, з національною припискою, що номінальна напруга - 220 В. Виходячи з цього, напруга у абонента має бути +/- 10%. 198 В .. 242 В. Електропостачальник має забезпечувати цей діапазон. Об'єктивно, такі умови забезпечуються не часто і щоб СЕС працювала стабільно доводиться розширювати цей діапазон. Перш ніж зробити це слід звернутися до електропостачальника зі скаргою. Інвертор може працювати в усьому діапазоні напруг, але його зміна поза межами "грід кода" відбувається під вашу відповідальність.
2. Інвертор не може забезпечити генерацію максимальної потужності у усьому діапазоні напруги змінного струму. Тому за пониженої напруги спостерігатиметься зниження потужності.

Робота інвертора за низької напруги допустима, але такі умови експлуатації не є номінальними. 180 В має бути достатньо.

Зрозуміло, @Олександр_А
Ми на жаль живемо не в тій країні де енергосистема витримує дані норми електропостачання. Мережі старі то не витримують навантажень. По стандартному приєднанню виконано заміну проводу з АС-35 на АС-70. Напруга покращилась але одна фаза іноді просідає до 170В - інші залишаються в допустимих межах.

На попередній сторінці пропонувався режим роботи інвентору "без нуля". @Олександр_А, Чи допустимий такий режим (якщо передбачена опція то мабуть так) і як вплине даний режим на стабільність роботи інвентору?

Dalet

Tier0
Баллы
83
Для Вас все просто - 150В. А для инвертора это целый букет процессов

Сверху