Допоможіть обрати інвертор під панелі

Max Marin

Tier2
Реєстрування
27 Вер 2023
Дописи
31
Бали
8
да то я зрозумів що обріже, але в мене вони вже є. в мене 30кВт на зелений тариф працює, то можна ж з неї переключити, я дума перемикач поставити і перемикати, а може навіть автоматично зробити, коли мережа зникла, то щоб перемикалося саме на гібридний. в мене дейе 5кВт.

Дак що скажете? Ніхто просто не може відповісти. Може ви знаєте
Просто хочу прояснити, бо на початку було питання стосовно струму MPPT, то якщо його перевищити то це просто не дасть додаткової генерації, але для запобігання аварійного випадку потрібно орієнтуватись на Imax який вказано в паспорті інвертора. Якщо не правий поправте, в мене не багато досвіду, лише теорія з інтернету.
 
Останнє редагування:

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.089
Бали
113
в мене не багато досвіду, лише теорія з інтернету.
Дякую, це те чого я і чекав від Вас. Нащо ото тоді лізти з рекомендаціями. Вас люди читають.

Ви своєю відповіддю комусь спалите інвертора. Бо начиталися в інеті по обмеження струму, а про то що так можна транзистори в МРРТ попалити, про то там не пишуть?
 

Max Marin

Tier2
Реєстрування
27 Вер 2023
Дописи
31
Бали
8
Дякую, це те чого я і чекав від Вас. Нащо ото тоді лізти з рекомендаціями. Вас люди читають.

Ви своєю відповіддю комусь спалите інвертора. Бо начиталися в інеті по обмеження струму, а про то що так можна транзистори в МРРТ попалити, про то там не пишуть?
Узнаю вайб старих добрих форумів зі срачем, блекджеком і т.д.) Чому б вам просто не відповісти на питання було тоді? Ок, тоді просто сформулюйте відповідь на базі досвіду можливо, але не забуваючи й про тоерію. Бо ви не можете спростувати її, навіщо тоді всі ці значення в паспорті інвертора? Згоріти може будь що, навіть коли вам здається що ви все 100% правильно зробили. А може й не згоріти. Ну тут вже як повезе виходить.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.089
Бали
113
Узнаю вайб старих добрих форумів зі срачем, блекджеком і т.д.) Чому б вам просто не відповісти на питання було тоді? Ок, тоді просто сформулюйте відповідь на базі досвіду можливо, але не забуваючи й про тоерію. Бо ви не можете спростувати її, навіщо тоді всі ці значення в паспорті інвертора? Згоріти може будь що, навіть коли вам здається що ви все 100% правильно зробили. А може й не згоріти. Ну тут вже як повезе виходить.
що спростувати? заборону виробником перевищувати вказані параметри? що я маю тут спростовувати, якщо ви навіть схему МРРТ не бачили і не уявляєте що таке той струм і як він формується.

1695974373813.png

Ви дозволили ставити туди де 13А, панелі на 17А. А панелі на 17А мають струм КЗ ще вище. Ви спалили інвертора. Поздоровляю
 

Max Marin

Tier2
Реєстрування
27 Вер 2023
Дописи
31
Бали
8
що спростувати? заборону виробником перевищувати вказані параметри? що я маю тут спростовувати, якщо ви навіть схему МРРТ не бачили і не уявляєте що таке той струм і як він формується.

Переглянути вкладення 3239

Ви дозволили ставити туди де 13А, панелі на 17А. А панелі на 17А мають струм КЗ ще вище. Ви спалили інвертора. Поздоровляю
Перепрошую, я не "дозволяв" ставити панелі 17А. Мова була про 13,89! Це ви вже щось приплели про 17А. Ваша кваліфікація в мене під великим сумнівом.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.089
Бали
113
Перепрошую, я не "дозволяв" ставити панелі 17А. Мова була про 13,89! Це ви вже щось приплели про 17А. Ваша кваліфікація в мене під великим сумнівом.

авжеж, приплів)))

1695987141344.png

і ще, чесно кажучи мені начхати що ви думаєте про мою кваліфікацію, бо не я стою в черзі за консультацією, а до мене стоять в черзі, тому нажаль, чиясь думка мене мало хвилює.
 

Max Marin

Tier2
Реєстрування
27 Вер 2023
Дописи
31
Бали
8
авжеж, приплів)))

Переглянути вкладення 3240

і ще, чесно кажучи мені начхати що ви думаєте про мою кваліфікацію, бо не я стою в черзі за консультацією, а до мене стоять в черзі, тому нажаль, чиясь думка мене мало хвилює.
Зараз помітив про 17А, ну то і правда ви написали, не я. Мова про них не було до вашого посту. Я намагвся по суті відповідати а не троллінг включати на відміну від вас. Може до когось і є черги, але то наврят про вас, бо ви тут сидите тік безглуздо витрачаючи час, який могли б з користю використати. Краще самі у того фахівця взяли консультацію. І майстерклас з ввічливого спілкування ще вам не завадив. Люди на форумі шукають інформацію, а ви тут для троллінгу?
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.089
Бали
113
Зараз помітив про 17А, ну то і правда ви написали, не я. Мова про них не було до вашого посту.
була, я вказав модель панелі


Я намагвся по суті відповідати
по суті не розбираючись в питані???

Для чого? Ви не розумієте що ваші пересказування з інету можуть нашкодити?


І майстерклас з ввічливого спілкування ще вам не завадив.
))))
Пане, дякую за плюсик в карму)))
 

Max Marin

Tier2
Реєстрування
27 Вер 2023
Дописи
31
Бали
8
Для чого? Ви не розумієте що ваші пересказування з інету можуть нашкодити?
Нічого такого я і не радив, уважніше прочитайте будь ласка. Не перекручуйте. Навіть якщо і так, напишіть нормально чи троллінг ваша філософія?
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.089
Бали
113
Нічого такого я і не радив, уважніше прочитайте будь ласка. Не перекручуйте.
ось
Не рекомендував би, як мінімум це недоцільно. Ви від того не отримаєто більше генераціїї.
на праві яких знань, чи то більше досвіду ви займаєтеся рекомендаціями?
 

Max Marin

Tier2
Реєстрування
27 Вер 2023
Дописи
31
Бали
8
ось

на праві яких знань, чи то більше досвіду ви займаєтеся рекомендаціями?
Ви не згодні з цією рекомендацією? Як мінімум технічна освіта дає мені таку можливість.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.089
Бали
113

vmiho63

Tier0
Реєстрування
5 Січ 2020
Дописи
200
Бали
63
Сонячні панелі
Amerisolar285w
Інвертор
StecaGrid10kW
Чому б вам просто не відповісти на питання було тоді?
Якщо не втечете з форуму, то через деякий час вже будете знати і звикнете до манери спілкування того чи іншого активного учасника форуму...
 

Max Marin

Tier2
Реєстрування
27 Вер 2023
Дописи
31
Бали
8
Якщо не втечете з форуму, то через деякий час вже будете знати і звикнете до манери спілкування того чи іншого активного учасника форуму...
Так, людина заявляє, що тут хтось може щось прочитати і спалити обладнення і тут же бризкає своїм недолугим сарказмом. Не кожен може це зрозуміти.
 

grillbon

Tier3
Реєстрування
11 Вер 2023
Дописи
18
Бали
3
Сонячні панелі
8 x Rizen 535w
Інвертор
Deye 5K-SG03LP1-EU, Easun 5.5 kwt
Друзі перепрошую, що викликав серед вас такий дискус, проте хтось із вас може мене заспокоїти, ясним морозним ранком не задимиться мій інвертор? На даташиті інвертора є ще такий показник Max PV Isc - 17A. До нього мені точно далеко.
 

Вкладення

  • 0-02-05-3eecc02df5b93c3e216a2fd935bd1309b89d676d85d86621960d3858722f43ea_5248f2673c531b3f.jpg
    0-02-05-3eecc02df5b93c3e216a2fd935bd1309b89d676d85d86621960d3858722f43ea_5248f2673c531b3f.jpg
    120,9 Кб · Перегляди: 6

vmiho

Tier3
Реєстрування
27 Бер 2019
Дописи
14
Бали
3
Друзі перепрошую, що викликав серед вас такий дискус, проте хтось із вас може мене заспокоїти, ясним морозним ранком не задимиться мій інвертор? На даташиті інвертора є ще такий показник Max PV Isc - 17A. До нього мені точно далеко.
Ясним морозним ранком струм буде дещо меншим ніж за умов STC, а от спекотним літнім днем дещо вищим (див. температурні коефіцієнти ваших панелей)...
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.089
Бали
113
Друзі перепрошую, що викликав серед вас такий дискус, проте хтось із вас може мене заспокоїти, ясним морозним ранком не задимиться мій інвертор? На даташиті інвертора є ще такий показник Max PV Isc - 17A. До нього мені точно далеко.
14А панелі без питань, а от 17-18А пенелі вже не мож
 
Угорі