Допоможіть обрати інвертор під панелі

aspirax

Tier3
Реєстрування
12 Вер 2023
Дописи
2
Бали
3
Сонячні панелі
Risen rsm110-8-545m
Потрібен 1ф інвертор на 5кв для 6 панелей risen rsm110-8-545m titan, в подальшому подумаю доуупити ще 4 таких панелей. Бажано з функцією віддачі залишків в мережу. Проблема в тому, що під струм 17.22а тільки 3ф знахожу(
 

MikroUser

Tier2
Реєстрування
12 Сер 2021
Дописи
42
Бали
18
Сонячні панелі
Sharp
Інвертор
Deye SUN 5K
ви на ті 17 ампер сильно не звертайте увагу, бо це значення вказано для ідеальних умов, яких можна досягти тільки якщо встановити панелі на трекінгову систему, яка буде крутитись за сонцем. і то не факт що там буде 17а, в кращому випадку 14-15.

Так що можете брати будь-який інвертор в діапазоні 13-15а, головне щоб робочий діапазон напруг був широкий, з врахуванням того що будуть ще панелі доставлятись. оцей інвертор норм буде
 

aspirax

Tier3
Реєстрування
12 Вер 2023
Дописи
2
Бали
3
Сонячні панелі
Risen rsm110-8-545m
ви на ті 17 ампер сильно не звертайте увагу, бо це значення вказано для ідеальних умов, яких можна досягти тільки якщо встановити панелі на трекінгову систему, яка буде крутитись за сонцем. і то не факт що там буде 17а, в кращому випадку 14-15.

Так що можете брати будь-який інвертор в діапазоні 13-15а, головне щоб робочий діапазон напруг був широкий, з врахуванням того що будуть ще панелі доставлятись. оцей інвертор норм буде
Я це розумію, а чи не буде умовно взимку якихось ідеальних умов, і панелі видадуть своїх 17а, що тоді буде з інвестором?
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.089
Бали
113
ви на ті 17 ампер сильно не звертайте увагу, бо це значення вказано для ідеальних умов, яких можна досягти тільки якщо встановити панелі на трекінгову систему, яка буде крутитись за сонцем. і то не факт що там буде 17а, в кращому випадку 14-15.
і спаліть інвертор )))

ні, нажаль все не так, треба звертати, інакше інвертор пустить димок


Я це розумію, а чи не буде умовно взимку якихось ідеальних умов, і панелі видадуть своїх 17а, що тоді буде з інвестором?

не стане інвертора. Як мінімум МРРТ в ремонт.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.089
Бали
113
Проблема в тому, що під струм 17.22а тільки 3ф знахожу(

в жовтні буде така модель - LuxPower SNA5000 WPV / IP20 / On/Off-Grid 5000W / 48VDC / 2*MPPT 120-385V Vmax=480VDC / Imppt-2*17A(25А) / Max PV-8000W.

зараз її можна знайти з 13А МРРТ - і фішка саме цього апарату - програмне обєднання 2х МРРТ в один. Тобто навіть при 13А на один МРРТ, об'єднавши їх Ви отримаєте 26А.
 

grillbon

Tier3
Реєстрування
11 Вер 2023
Дописи
18
Бали
3
Сонячні панелі
8 x Rizen 535w
Інвертор
Deye 5K-SG03LP1-EU, Easun 5.5 kwt
і спаліть інвертор )))
а что в нем нет защиты на такой случай?
я поставил 12,79 А на максимум инвертора 13 А, но есть еще ток короткого замыкания 13,64....
панели у меня такие:
 

Вкладення

  • мои панели.jpg
    мои панели.jpg
    221,8 Кб · Перегляди: 11

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.089
Бали
113

grillbon

Tier3
Реєстрування
11 Вер 2023
Дописи
18
Бали
3
Сонячні панелі
8 x Rizen 535w
Інвертор
Deye 5K-SG03LP1-EU, Easun 5.5 kwt
А чим погане посилання? Там наче все описано по ділу.
Дуже корисна стаття - дякую, прямо студентські роки згадалися на лекціях. За підсумками моїх розрахунків стало зрозуміло, що максимальний струм панелей 13,89 А більший за максимальний струм МППТ інвертора - 13 А. Чим ця ситуація загрожує для мого інвертора?
 

Max Marin

Tier2
Реєстрування
27 Вер 2023
Дописи
31
Бали
8
Дуже корисна стаття - дякую, прямо студентські роки згадалися на лекціях. За підсумками моїх розрахунків стало зрозуміло, що максимальний струм панелей 13,89 А більший за максимальний струм МППТ інвертора - 13 А. Чим ця ситуація загрожує для мого інвертора?
Просто це не матиме сенсу, інвертор буде отримувати макимум 13 А на цей вхід, все що вище просто "відсікається".
 

Max Marin

Tier2
Реєстрування
27 Вер 2023
Дописи
31
Бали
8
ну може і так, я не знаю, питаю просто, чи можна на МРРТ 13А, такий як у grillbon ставити Райзен 550Вт. Можна? Собі думав поставити, от і питаю
Не рекомендував би, як мінімум це недоцільно. Ви від того не отримаєто більше генераціїї.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.089
Бали
113
Не рекомендував би, як мінімум це недоцільно. Ви від того не отримаєто більше генераціїї.
ну але ж можна, ну коли от інакше ніяк? просто інших панелей нема, вже є під зелений тариф, і з неї хочу віджібрати
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.089
Бали
113
Не рекомендував би, як мінімум це недоцільно. Ви від того не отримаєто більше генераціїї.
да то я зрозумів що обріже, але в мене вони вже є. в мене 30кВт на зелений тариф працює, то можна ж з неї переключити, я дума перемикач поставити і перемикати, а може навіть автоматично зробити, коли мережа зникла, то щоб перемикалося саме на гібридний. в мене дейе 5кВт.

Дак що скажете? Ніхто просто не може відповісти. Може ви знаєте
 

mib

Tier1
Реєстрування
28 Гру 2022
Дописи
100
Бали
28
Сонячні панелі
901677
Інвертор
Ritar
да то я зрозумів що обріже, але в мене вони вже є. в мене 30кВт на зелений тариф працює, то можна ж з неї переключити, я дума перемикач поставити і перемикати, а може навіть автоматично зробити, коли мережа зникла, то щоб перемикалося саме на гібридний. в мене дейе 5кВт.

Дак що скажете? Ніхто просто не може відповісти. Може ви знаєте
Конечно можно, ктож вам запретит :) а так будет у вас минус один инвертор и возможно минус дом :)

Я вот с одной стороны вами восхищаюсь, с другой стороны удивляюсь вашему ценизму :)
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.089
Бали
113
Конечно можно, ктож вам запретит :) а так будет у вас минус один инвертор и возможно минус дом :)
так я ж тому і питаю, бо може там якісь проблеми виникнути можуть, бо купувати панелі інші зараз грошей нема, да і ставити нема де, а так переключив з тих що є. Може підкажуть мені. Шукаю відповіді


Я вот с одной стороны вами восхищаюсь, с другой стороны удивляюсь вашему ценизму :)
згоден, це доволі цинічно не купувати інші панелі в використати ті що є. але ж ситуація така
 
Угорі