Запобіжник для акумуляторів

sergiy

Tier3
Реєстрування
4 Вер 2019
Дописи
9
Бали
3
але і пере нехтувати не варто, бо що за надто то може вилізти боком. про то що інвертори люблять горіти коли відвалюється АКБ під навантаженням я писав
Так дійсно, дякую що нагадали. Забув це вказати в пості вище.

Ще важливо - при виборі враховувати і характеристики інвертора. До прикладу - максимальну потужність інвертора (з запасом, тому що у інверторів ще є короткочасне макс. допустиме перевищення потужості), тобто можливий максимальний струм через запобіжник.
Як вище зазначив пан Роман, щоб не допустити таких "неочікуваних" спрацювань при влеких навантаженнях.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.089
Бали
113
Ще важливо - при виборі враховувати і характеристики інвертора. До прикладу - максимальну потужність інвертора (з запасом, тому що у інверторів ще є короткочасне макс. допустиме перевищення потужості), тобто можливий максимальний струм через запобіжник.
Як вище зазначив пан Роман, щоб не допустити таких "неочікуваних" спрацювань при влеких навантаженнях.
мало того, забули про БМС. та зараза теж палить інвертори, коли вирубається. Таке вже попадалося. Я звісно не маю 100% підтвердження, але і у співпадіння не вірю. БМС не налаштована була, балансир вимкнутий, ячейки розбіглися, і постійно відключалася при зарядці на верхах, там був просто гвалт - інвертор кричав що акб відвалюється, і от воно там і згоріло.
 

Zephyr

Tier3
Реєстрування
21 Вер 2023
Дописи
3
Бали
1
мало того, забули про БМС. та зараза теж палить інвертори, коли вирубається. Таке вже попадалося. Я звісно не маю 100% підтвердження, але і у співпадіння не вірю. БМС не налаштована була, балансир вимкнутий, ячейки розбіглися, і постійно відключалася при зарядці на верхах, там був просто гвалт - інвертор кричав що акб відвалюється, і от воно там і згоріло.
як із цим боротися?
Можете детальніше розповісти про це?
 

sergiy

Tier3
Реєстрування
4 Вер 2019
Дописи
9
Бали
3
як із цим боротися?
Можете детальніше розповісти про це?
Налаштувати БМС (вімкнути балансир і поставити розумні значення порогів), щоб звести до мінімуму можливість відключення батареї БМСкою.
Ще додатково - додати батарей, теж як на мене зменшує ризик, бо "випадіння" одної не так сильно вплине на інвертор. Та і буде система витриваліше до можливого "перенавантаження".
 
Угорі