Проблеми зарядки LiFePO4 у DEye SUN 20K

xneo

Tier3
Реєстрування
31 Сер 2023
Дописи
1
Бали
1
Інвертор
DEye
Доброго дня.

Наступна ситуація... Акумулятор зібраний із трьох секцій по 24S кожна. В сумі в районі 240В. У кожної секції своя BMS JiKong.
В настройках інвертера максимальна напруга зарядки акумулятора(Floating V) вказана 252В.
Інвертер заряджає акумулятор. Коли одна із ячейок заряджається повністю, BMS відключає зарядку, тобто роз'єднує ключі які відповідають за заряд.
На скільки я розумію, ємність конденсаторів на вході батареї у інвертера досить мала. Якщо вони взагалі там стоять. Тому, вистачає буквально декілька імпульсів зарядки, щоб напруга на лінії акумулятора підлетіла вище 400В. Це звичайно одразу призвело до пробою по одному ключу заряду в кожній BMS. Заряд почав безконтрольно текти через пробиті ключі.
Добре, що все відбувалось під наглядом (тестовий старт).

Звідси є декілька питань:
1. Не маю досвіду збірки високовольтних акумуляторів. Які є адекватні рішення (BMS, балансування)?
2. Може у хтось стикався з подібним у DEye?
3. Чи існують DC реле напруги, які могли б промоніторити перевищення напруги на акумуляторі і відключити реле/контактор?
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.089
Бали
113
доброго дня. дозвольте відрекомендуватися, я той дивний чувак який першим в Україну завіз той Дейе 20кВА. Мабуть я все не знаю, але точно знаю багато. Тому можу сказати що Вас чекає цікаве майбутнє. Вибачте за іронію, але навіть профі не лізуть в ту муть, а вас туди понесло.

По суті

1. ХЗ. все тільки починається, кейсів по зірці таких АКБ в Україні одиниці. Але голоне - має працювати по Кан шині
2. вже вище відписав
3. ні, і не тому що такого нема, а тому що це все буде працювати лиш якщо буде правильна бмс
 

Вкладення

  • изображение_viber_2023-05-30_18-10-08-713.jpg
    изображение_viber_2023-05-30_18-10-08-713.jpg
    159,3 Кб · Перегляди: 23

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
551
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
Цілком підримую п. Dalet
Я б так само точно не поліз би сам робити HV збірки
той же Deye має
Deye Approved Battery list(DY-HV(160-800)
і там є наприклад Dyness Tower який складається з HV9637 і там кожна така банка

зі своїм власним BMS. А також на кожен Tower додатково встановлюється BDU - tower controller
і все це зʼєднується can шиною і додатковими інтерфейсами.
Можете почитати наприклад тут
на фото здається і є Dyness Tower T14
 

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
551
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
Угорі