FAQ Огляд інверторів Deye - Загальна тема

senpol

Tier3
Реєстрування
20 Лип 2023
Дописи
24
Бали
3
Дейе може покривати генерацією від сонця споживачів підключених як після так і до нього. Межею до котрої це працює СТ.

Зверніться до вашого інсталятора за рекомендаціями по встановленню СТ
Ви ж бачите, який в мене інсталятор. Йому все по барабану. Тому я тут на форумі намагаюся спитати у вас. А ви щось вже вдруге не можете толком віподвісти. Можливо ви теж не знаєте
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.106
Бали
113
Ви ж бачите, який в мене інсталятор. Йому все по барабану. Тому я тут на форумі намагаюся спитати у вас. А ви щось вже вдруге не можете толком віподвісти. Можливо ви теж не знаєте
можливо не знаю, а можливо знаю більше ніж треба. Ви шукаєте просте рішення. Воно є - стаб в транзит, і все на тому. Не підходить - тоді агаліз проблеми, дослідження, потім дані передати на завод стабів, а може і щось в інвеоторі підкорегувати в налаштуваннях.

ХЗ. Це по тєлєку все просто, в рекламах......
 

senpol

Tier3
Реєстрування
20 Лип 2023
Дописи
24
Бали
3
можливо не знаю, а можливо знаю більше ніж треба. Ви шукаєте просте рішення. Воно є - стаб в транзит, і все на тому. Не підходить - тоді агаліз проблеми, дослідження, потім дані передати на завод стабів, а може і щось в інвеоторі підкорегувати в налаштуваннях.

ХЗ. Це по тєлєку все просто, в рекламах......
Я не про стабілізатор.
Я про установку СТ і про роль цього девайса, що має відбуватися після його установки фізично?
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.106
Бали
113
Я не про стабілізатор.
Я про установку СТ і про роль цього девайса, що має відбуватися після його установки фізично?
а, вибачте

я ж вже два рази писав. Ок. Сонце буде покривати генерацією те що підключене між СТ та інвертором
 

senpol

Tier3
Реєстрування
20 Лип 2023
Дописи
24
Бали
3
а, вибачте

я ж вже два рази писав. Ок. Сонце буде покривати генерацією те що підключене між СТ та інвертором
Не обов'язково щось ставити між СТ та інвертором.
То все ж таки я правильно зрозумів функцію СТ - обмеження продажу електроенергії, тобто обмеження струму, який виходить в міську мережу у вигляді SALL.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.106
Бали
113
Не обов'язково щось ставити між СТ та інвертором.
То все ж таки я правильно зрозумів функцію СТ - обмеження продажу електроенергії, тобто обмеження струму, який виходить в міську мережу у вигляді SALL.
так, але якщо там нема споживачів то він не встановлюється
 

senpol

Tier3
Реєстрування
20 Лип 2023
Дописи
24
Бали
3
Зрозуміло нарешті.
То ви спостерігали у себе на інверторіб що ці два режими BUY\SELL постійно перемикаються то в одну то в іншу сторону навіть при тому, що в налаштуваннях заборонено продавати ?
Чому так відбувається ?
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.106
Бали
113
Зрозуміло нарешті.
То ви спостерігали у себе на інверторіб що ці два режими BUY\SELL постійно перемикаються то в одну то в іншу сторону навіть при тому, що в налаштуваннях заборонено продавати ?
Чому так відбувається ?
в себе? в мене їх 103 шт в акаунті. я не користувач.

Так відбуватись може через коливання напруги в мережі, а також при різкій значній зміні потужності споживання
 

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
560
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
Зрозуміло нарешті.
То ви спостерігали у себе на інверторіб що ці два режими BUY\SELL постійно перемикаються то в одну то в іншу сторону навіть при тому, що в налаштуваннях заборонено продавати ?
Чому так відбувається ?
Давайте я спробую.
Інвертор проводить опрос лічильника (вбудованого або наружного) 1 р/сек. Плюс треба ще час на роботу алгоритму. Плюс він ще здається приймає рішення по декількох результатах читання (щоби відкинути неправильні дані - але це все мої припущення.) Тепер ситуація - Споживання 5кВт - інвертор розганяє генерацію до 5квт. При чому на зміну генерації теж треба час. Тепер ви вимикаєте споживання до 0. Інвертору треба опросити лічильник+ дати команду на зменшення генерації. Саме тому і виникає індикація BUY/SELL

ну і - це вже з особистого досвіду - зменшення/збільшення генерації інвертора відбувається не зразу. Я ще не бачив не одного інвертора, який би просто вимикав стрінги.
 
Останнє редагування:

senpol

Tier3
Реєстрування
20 Лип 2023
Дописи
24
Бали
3
Давайте я спробую.
Інвертор проводить опрос лічильника (вбудованого або наружного) 1 р/сек. Плюс треба ще час на роботу алгоритму. Плюс він ще здається приймає рішення по декількох результатах читання (щоби відкинути неправильні дані - але це все мої припущення.) Тепер ситуація - Споживання 5кВт - інвертор розганяє генерацію до 5квт. При чому на зміну генерації теж треба час. Тепер ви вимикаєте споживання до 0. Інвертору треба опросити лічильник+ дати команду на зменшення генерації. Саме тому і виникає індикація BUY/SELL

ну і - це вже з особистого досвіду - зменшення/збільшення генерації інвертора відбувається не зразу. Я ще не бачив не одного інвертора, який би просто вимикав стрінги.
Але ж у налаштуваннях заборонено віддавати електроенергію у якості SELL.
Тобтно струм має текти тількі в один бік - із GRID в бік інвертора.
Виходить що інвертор не може контролювати напрямок руху струму навіть якщо стоїть заборона в налаштуваннях.
Навіть СТ не может стримати SELL, все одно через нього пропускає малі Вати (20..30 Ват)

Спеціально стояв біля інвертора 10 хвилин наблюдав за BUY\SELL.
В цю мить стабільно світило сонце і видавало 1300 Ват без стрибків.
В домі було споживання 300..350 Ват (не думаю, що це великі стрибки)ю
Решта заливалося у акумулітор.
При цьому BUY\SELL гуляли в обидва боки 30...50 Ват
Ніяких стрибків потужності не було
 
Останнє редагування:

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
560
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
Ніяких стрибків потужності не було
ви це точно знаєте?
і у вас є вимірювальні прилади?

іноді таке буває, коли неправильно підключені СТ. Тобто по фазах не співпадає підключення інвертора та СТ.
у вас точно все правильно підключено?

Механізми вам пояснили. Точну цифру проданої електроенергії можна побачити на лічильнику якщо він
фіксує окремо А-. Ви бачили лише ІНДИКАЦІЮ напрямків струму. І то протягом секунд. В такому разі
для фіксації на лічильнику 2квтг (кіловат годин!) скільки секунд треба щоби SELL показувало?
Можете порахувати.

СТ встановлюються щоби можна було обмежувати ЗАГАЛЬНЕ споживання
без них можна обмежувати лише на рівні споживання з виходу LOAD.

Взагалі бесіда стає безпредметною і не цікавою для інших.
 
Останнє редагування:

senpol

Tier3
Реєстрування
20 Лип 2023
Дописи
24
Бали
3
ви це точно знаєте?
і у вас є вимірювальні прилади?

іноді таке буває, коли неправильно підключені СТ. Тобто по фазах не співпадає підключення інвертора та СТ.
у вас точно все правильно підключено?

Механізми вам пояснили. Точну цифру проданої електроенергії можна побачити на лічильнику якщо він
фіксує окремо А-. Ви бачили лише ІНДИКАЦІЮ напрямків струму. І то протягом секунд. В такому разі
для фіксації на лічильнику 2квтг (кіловат годин!) скільки секунд треба щоби SELL показувало?
Можете порахувати.

СТ встановлюються щоби можна було обмежувати ЗАГАЛЬНЕ споживання
без них можна обмежувати лише на рівні споживання з виходу LOAD.

Взагалі бесіда стає безпредметною і не цікавою для інших.
1) так
2) так

питання загальне, чому інвертор не може контролювати SELL при забороні в налаштуваннях.
І судячи з усього воно риторичне.
СТ встановлюється для обмеження віддачі в міську мережу, а не для обмеження споживання з міької мережі.
 
Останнє редагування:

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.106
Бали
113
питання загальне, чому інвертор не може контролювати SELL при забороні в налаштуваннях.
може і контролює. якщо немає інших чинників які тому завадять


СТ встановлюється для обмеження віддачі в міську мережу, а не для обмеження споживання з міької мережі.
в залежності від налаштувань
 

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
560
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
СТ встановлюється для обмеження віддачі в міську мережу, а не для обмеження споживання з міької мережі.
тут промазав. Точно так буде
"СТ встановлюється для обмеження генерації інвертора до обємів
споживання загального (все що підключено після СТ) "

і доречі - десь бачив рекомендацію в разі встановлення Zero export (to load / to CT) встановлювати об'єм експорту не 0 а 20Вт
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.106
Бали
113
тут промазав. Точно так буде
"СТ встановлюється для обмеження генерації інвертора до обємів
споживання загального (все що підключено після СТ) "
але Дея може і обмежувати споживання з мережі, тому тут двояко вірно
 

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
560
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
560
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
і ще. Може комусь допоможе.
Deye має свій вбудований лічильник і в комплекті трансформатори струму.
Але іноді виникає (як у мене недавно) необхідність використовувати додатковий лічильник.
Ну наприклад якщо трансформатори треба ставити далеко від інвертора.
Так от.
Формально Deye підтримує 2 марки лічильників. (CHINT та EASTRON). Але є ньюанси))).
1. CHINT DTSU-666H НЕ ПІДТРИМУЄТЬСЯ. Це марка спеціально розроблена для Хуавеїв.
в ньому по-перше номер порта 11-19 а DEYE треба ТІЛЬКИ 1
по друге (і це гірше) протокол обміну змінений від того, що є у Deye

2. Eastron - моделі трансформаторного включення не мають в комплекті трансформаторів струму
і головне - комплектні трансформатори від інвертора НЕ ПІДХОДЯТЬ (вони як у DEYE так і у CHINT на вторинній обмотці
50mA). А для Eastron треба 1 або 5А.

Може комусь буде корисно.
 

mixmax1982

Tier3
Реєстрування
25 Вер 2023
Дописи
15
Бали
1
Сонячні панелі
Longi Solar LR5-66HIH-505M
Інвертор
Deye SUN-12K-SG04LP3
Доброго дня! Чи хтось може порадити спеціаліста по інверторах Deye у Львові?

Купив гібридний інвертор Deye SUN-12K-SG04LP3 в продавця Sоlar Market і тепер мучуся.

Проблема в тому, що після менш як місяця роботи перестав працювати PV1 вхід - показує нульовий вольтаж.

Вхідна напруга на стрінгах є, перекидали з PV2 стрінг (який працюючий), міняли місцями, робили скидання до заводських - нічого не допомогло. Продавець каже, що китайці віддалено мають продіагностувати інвертор по гарантії, але вже 11 днів чекаю на то


Я переконаний що проблема не у "софті", а у залізі. Чи можна якось це продіагностувати локально?
 

grillbon

Tier3
Реєстрування
11 Вер 2023
Дописи
18
Бали
3
Сонячні панелі
8 x Rizen 535w
Інвертор
Deye 5K-SG03LP1-EU, Easun 5.5 kwt
12s не буде працювати, 14s роби, діапазон інвертора 44-58.8в
я так понимаю, что все 48 Вольтовые инверторы работают в диапазоне 41-58 вольт, и схема 12 S позволяет использовать только 50 , максимум 70 % емкости батареи (в зависимости от модели инвертора), потому что все что ниже 40 вольт уже никому не нужно....
Вот еще чтобы продавцы инверторов делали особый акцент на этом моменте! А лучше продавцы батарей !! Я свою сборку 12 S купил в Коломие (https://electropower.com.ua) и меня даже не спросили какой у меня инвертор, и настройки БМС пришлось от них клещами вытягивать. Теперь вопрос как 12 S в 14 S переделать, бо коломийцы не имеют специального сварочного аппарата.....
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.106
Бали
113
Доброго дня! Чи хтось може порадити спеціаліста по інверторах Deye у Львові?

Купив гібридний інвертор Deye SUN-12K-SG04LP3 в продавця Sоlar Market і тепер мучуся.

Проблема в тому, що після менш як місяця роботи перестав працювати PV1 вхід - показує нульовий вольтаж.

Вхідна напруга на стрінгах є, перекидали з PV2 стрінг (який працюючий), міняли місцями, робили скидання до заводських - нічого не допомогло. Продавець каже, що китайці віддалено мають продіагностувати інвертор по гарантії, але вже 11 днів чекаю на то


Я переконаний що проблема не у "софті", а у залізі. Чи можна якось це продіагностувати локально?
можу віддалено зробити діагностику, якщо інвертор зареестровано на Солармані і у Вас є якийсь волтьтметр до 1000В
 
Угорі