Налаштування інвертора Solis 30 5g

Андре

Tier3
Реєстрування
6 Гру 2022
Дописи
2
Бали
1
Сонячні панелі
Longi
Інвертор
Solis
Привіт! Підкажіть до кого можна звернутися по налаштуванні мережевого інвертора Solis 30 5g? Полетіли настройки та не бачу генерації. Фірма яка встановила також не знає як це зробити
 

Вкладення

  • 2c0fb767-b347-4f42-b12b-3eb62fc201b1.jpeg
    2c0fb767-b347-4f42-b12b-3eb62fc201b1.jpeg
    43,1 Кб · Перегляди: 10

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.085
Бали
113
Фірма яка встановила також не знає як це зробити
жахіття.

Ви б писали де територіально, ну це ж логічно, що віддалено Вам ніхто не зробе, хіба китайці, бо Соліс не має можливості віддаленого налаштування.
 

Андре

Tier3
Реєстрування
6 Гру 2022
Дописи
2
Бали
1
Сонячні панелі
Longi
Інвертор
Solis
Територіально в Тернополі. Фірма яка вставлювала з Хмельницька
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.085
Бали
113
Територіально в Тернополі. Фірма яка вставлювала з Хмельницька
ну треба по місцю шукати, бо як вже писав, треба біля інвертора бути на кніпочки йому тиснути, бо віддалено хіба китаєць може
 

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
551
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
551
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
Територіально в Тернополі. Фірма яка вставлювала з Хмельницька
В форумі вже є тема про Соліс. Задавайте питання там
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.085
Бали
113
або каже почекай, або пізніше спробуй, або якусь муть вичитує

1704533235412.png

це лиш в мене так?
 

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
551
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.085
Бали
113
Це так у всіх. Працює дуже погано поки що. Але працює. І так - я- настроював вже. Дуже довго - але в йшло.
ну поки в мене нічого не вийшло , на різних інверторах грався, тому то і пишу - що лиш китаєць віддалено може. ТС треба вичитати всі параметри з інвертора, а це в таких умовах ну не реально. Втратиш пару діб на танці з бубном, заробиш 0 грн, ще потім і образять..... Ніт, Соліс поки нє альо.... Не хочуть вони, або не можуть довести до розуму свою читалку
 

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
551
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
ну поки в мене нічого не вийшло , на різних інверторах грався, тому то і пишу - що лиш китаєць віддалено може. ТС треба вичитати всі параметри з інвертора, а це в таких умовах ну не реально. Втратиш пару діб на танці з бубном, заробиш 0 грн, ще потім і образять..... Ніт, Соліс поки нє альо.... Не хочуть вони, або не можуть довести до розуму свою читалку
Я думаю - доведуть. Програмно в них дуже грамотно там все організовано. Допиляють, якщо захочуть.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.085
Бали
113
Я думаю - доведуть. Програмно в них дуже грамотно там все організовано. Допиляють, якщо захочуть.
якщо програміст не піде(пішов) на другу роботу. там таке часто.

Тут он до ковіда танцювали Солакс інженерів, хороводи водили навколо них, а вони бац і звільнилися)))
 

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
551
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
якщо програміст не піде(пішов) на другу роботу. там таке часто.

Тут он до ковіда танцювали Солакс інженерів, хороводи водили навколо них, а вони бац і звільнилися)))
Ну от наприклад свій хмарний сервіс вони ж доводять до норм функціоналу. Злізли ж з Солармана. І свій зробили. І тим більше - Соліс набагато потужніша контора, ніж Luxpowertek
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.085
Бали
113
Ну от наприклад свій хмарний сервіс вони ж доводять до норм функціоналу. Злізли ж з Солармана. І свій зробили. І тим більше - Соліс набагато потужніша контора, ніж Luxpowertek
десь так, Дейе теж намітив линяти з Солармана, но поки лиш проблем собі наробив. Ну почикаєм.....

У Люкса, до речі, моніторинг може навіть і краще ніж у Солармана
 

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
551
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
десь так, Дейе теж намітив линяти з Солармана, но поки лиш проблем собі наробив. Ну почикаєм.....

У Люкса, до речі, моніторинг може навіть і краще ніж у Солармана
І я ж зато, схоже Соліси змогли. І от бачив їх нові моделі. Особливо гібриди. Дуже перспективні. Так що ще невідомо, хто переможе).
 
Угорі