Інвертор GROWATT SPF 3500 ES

vmiho63

Tier0
Реєстрування
5 Січ 2020
Дописи
200
Бали
63
Сонячні панелі
Amerisolar285w
Інвертор
StecaGrid10kW
Доброго здоров'я всім !
Можливо на форумі присутні люди (експлуатанти, інсталятори, ремонтники), які зустрічалися у своїй "соларній" практиці з автономним інвертором GROWATT SPF 3500 ES або потужнішим GROWATT SPF 5000 ES. Що можете сказати про цей пристрій: виконання, зручність монтажу та налаштування, відповідність заявленим характеристикам, надійність, ремонтоздатність тощо... Виробник заявляє про можливість експлуатації без АКБ та присутність функції підмісу. Розглядаю, як варіант на перспективу
Безымянный.png
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.089
Бали
113
Доброго здоров'я всім !
Можливо на форумі присутні люди (експлуатанти, інсталятори, ремонтники), які зустрічалися у своїй "соларній" практиці з автономним інвертором GROWATT SPF 3500 ES або потужнішим GROWATT SPF 5000 ES. Що можете сказати про цей пристрій: виконання, зручність монтажу та налаштування, відповідність заявленим характеристикам, надійність, ремонтоздатність тощо... Виробник заявляє про можливість експлуатації без АКБ та присутність функції підмісу. Розглядаю, як варіант на перспективу
Переглянути вкладення 3217
Звичайний Вольтронік тайп
 

vmiho63

Tier0
Реєстрування
5 Січ 2020
Дописи
200
Бали
63
Сонячні панелі
Amerisolar285w
Інвертор
StecaGrid10kW
Звичайний Вольтронік тайп
А це добре чи погано..? Тобто: не треба брати чи не вартує своїх грошей чи можна брати чи як варіант ціна/якість чи ...
Якщо можна буквально двома-трьома словами влучну характеристику, як ви вмієте... Дякую
P.S. Де подивитися про Вольтронік тайп ?
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.089
Бали
113
Якщо можна буквально двома-трьома словами влучну характеристику, як ви вмієте...
коротко - LuxPower SNA5000 WPV / IP20 / On/Off-Grid 5000W / 48VDC / 2*MPPT 120-385V Vmax=480VDC / Imppt-2*17A(25А) / Max PV-8000W.

отакий дивіться, то буде на порядок краще, як на мене то він зробить любого вольтронік тайпа
 
Угорі