Ділянка під забудову без будівель для СЕС

Реєстрування
20 Кві 2020
Дописи
423
Бали
63
Выход один - переставить на участок, что с домом.
П. С. : началось... не хочу каркать, но я предупреждал многих, что так делать нельзя (ставить сес на участке с целевым назначением ОСГ)
 

Ilya

Tier2
Реєстрування
14 Жов 2019
Дописи
97
Бали
18
Допоможіть порадою. Маю ділянку з будинком 8 сот з1997р. Біля ділянки грунтова дорога. В 1998 році отримав ще 4 сотки для ведення особистого господарства( в рішені вказано,що напроти власного будинку).Ділянки приватизовані та мають різні кадастрові номери. В 2019 році заключив договір з приватною фірмою на будівництво Станціі на 30квт( на ділянці 4 сот), та в тому ж році обленерго підключило зелений тариф. Сьогодні приїхали представники РЕМ, пояснили , що особисто вони не мають нічого проти, але перевірка НКРЕП вказала на порушення. Сказали , щоб я написав розписку, що зроблю проект на обєднання ділянок. Поїхав до проектантів, відповіли, що цього робити не можна бо проходить грунтова дорога до інших будинків. Розумію , що потрапив в халепу. Якийсь вихід є ?
Як розміщена у Вас сес? Панелі і інвертор на ділянці 4 сот? Чи частина обладнання на ділянці 8 сот? Грунтова дорога розділяє ці ділянки?
 
Останнє редагування:

tru2

Tier3
Реєстрування
2 Гру 2019
Дописи
8
Бали
1
Так, панелі та інвертор на ділянці 4 сот, прилади обліку та запобіжники на ділянці 8сот.Частину панелей можу переставить(або добавить ) на ділянку 8сот.Грунтова дорога проходить між участками розділяючи їх.
 

Игорь-к

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
4 Бер 2021
Дописи
946
Бали
93
Сонячні панелі
Ulica, Astroneregy
Інвертор
KTL33-A
Так, панелі та інвертор на ділянці 4 сот, прилади обліку та запобіжники на ділянці 8сот.Частину панелей можу переставить(або добавить ) на ділянку 8сот.Грунтова дорога проходить між участками розділяючи їх.
Поскольку насколько знаю, законом не запрещено иметь ивертор на 30кВт, а панелей например на 5 кВт, то , возможно имеет смысл перенести инвертор на участок с домом пробросив DC стринги под грунтовой дорогой + добавить на крышу дома еще несколько кВт панелей , и таким образом узаконить станцию.
 

tru2

Tier3
Реєстрування
2 Гру 2019
Дописи
8
Бали
1
Да, наверное это будет один из лучших вариантов. Но пока жду новостей из РЕМ, что они скажут на то, что я не смог объеденить участки под одним адресом.(Хотя срока у меня еще месяц).Ведь договор ЗТ никто не расторг.
 

Игорь-к

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
4 Бер 2021
Дописи
946
Бали
93
Сонячні панелі
Ulica, Astroneregy
Інвертор
KTL33-A
Да, наверное это будет один из лучших вариантов. Но пока жду новостей из РЕМ, что они скажут на то, что я не смог объеденить участки под одним адресом.(Хотя срока у меня еще месяц).Ведь договор ЗТ никто не расторг.
НКРЕП это тот, кто может их штрафовать, поэтому ничего хорошего они Вам не ответят.
 

Ilya

Tier2
Реєстрування
14 Жов 2019
Дописи
97
Бали
18
Да, наверное это будет один из лучших вариантов. Но пока жду новостей из РЕМ, что они скажут на то, что я не смог объеденить участки под одним адресом.(Хотя срока у меня еще месяц).Ведь договор ЗТ никто не расторг.
Так, варіант, який запропонував пан Игорь-к найбільш логічний в даній ситуації. Ну або неофіційно домовлятись з землевпорядниками, щоб проігнорували ту дорогу, хоча думаю що перший варіант легше реалізувати
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.368
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A

Игорь-к

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
4 Бер 2021
Дописи
946
Бали
93
Сонячні панелі
Ulica, Astroneregy
Інвертор
KTL33-A
А є чітко сформульоване порушення? Що саме викликало проблему?
Різні кадастрові номери, цільове призначення і т.д.
А еще интересно в какой области такое началось. Проверил тут по кадастровой карте земли ближайшие ко мне 5-ть частных СЭС , у всех порядок , все на земле которая для ведения домохозяйства.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.083
Бали
113
Сьогодні приїхали представники РЕМ, пояснили , що особисто вони не мають нічого проти, але перевірка НКРЕП вказала на порушення.
а як то НКРЕ про то дізналася?
Вам показали письмове звернення НКРЕ?

.... щось мені так здається то РЕМ Вас просто розводить
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.083
Бали
113
може подавали ситуативний план розташування з вказанням кадастрових номерів?
 

tru2

Tier3
Реєстрування
2 Гру 2019
Дописи
8
Бали
1
Можливо це якісь мутки РЕМа. Бо по своїх каналах дізнався, Що перевірка НКРЕ дійсно була , але моя станція під неї не попала.Знаходжусь в Рівненській обл. Історія такова: побачивши оголошення будівництва станції під ключ-подзвонив. Приїхали фахівці , подивились , поміряли і сказали ,що робити.Заключили угоду. Сам я не будував. В рем виїздив два місяці і привозив всі папери які від мене вимагали. РЕМ прийняв станцію і до цієї пори питань не було.
 

Игорь-к

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
4 Бер 2021
Дописи
946
Бали
93
Сонячні панелі
Ulica, Astroneregy
Інвертор
KTL33-A
Знаходжусь в Рівненській обл.
это не мутки РЭМа, Ровенское облэнерго полностью принадлежит ВС Энерджи, которая по факту с 2019 года Ахметовская пусть и через подставное лицо. На Ахметова сейчас начали давить потихоньку по команде с самого верха, то там-то тут штрафуют, поэтому НКРЕ копает основательно и ищет за что штрафовать, и даже если вы не попали, то РЭМ пошёл видимо на упреждение, зная, что и дальше проверки будут

а то, что инсталляторы станции умолчали об необходимом целевом назначении земли, это их непрофессионализм
 
Останнє редагування:

Олег_79

Tier1
Реєстрування
22 Сер 2020
Дописи
66
Бали
25
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
В Чернівецькій області зупинили всі документи на ЗТ і якщо панелі планують встановлюватись не на той кадастровий номер де стоїть будинок нічого не погоджують і тариф не дають, нікому ні за які гроші. Також ходять упорні чутки, що очикується документ з Києва на тотальну перевірку всіх станцій з подальшими 3 варіантами: об'єднання ділянок, перенесення панелей на ділянку де стоїть будинок або відміну ЗТ. Інформація з рівня начальник РЕМ- заступник начальника РЕМ.
 

tru2

Tier3
Реєстрування
2 Гру 2019
Дописи
8
Бали
1
это не мутки РЭМа, Ровенское облэнерго полностью принадлежит ВС Энерджи, которая по факту с 2019 года Ахметовская пусть и через подставное лицо. На Ахметова сейчас начали давить потихоньку по команде с самого верха, то там-то тут штрафуют, поэтому НКРЕ копает основательно и ищет за что штрафовать, и даже если вы не попали, то РЭМ пошёл видимо на упреждение, зная, что и дальше проверки будут

а то, что инсталляторы станции умолчали об необходимом целевом назначении земли, это их непрофессионализм
Но ведь в РЕМ я приносил все затребываемые документы, в том числе ситуативный план. Если бы они не разрешили, я бы и не строил. О проблеме узнал только сейчас. Из-за дороги объеденить участок не получается, перенести все панели на другой участок физически невозможно. Частично перенести панели можно , инвертор тоже бы перенес- но только будет ли это 100% решением вопроса. В договоре с фирмой строившей станцию идет речь только о строительстве станции для ее подключения к существующей эл.сети
 
Угорі