Спрацьовує ДІФ при дощу

Aiventovich

Tier3
Реєстрування
4 Бер 2024
Дописи
8
Бали
1
Доброго дня! Допоможіть будь ласка як побороти цю проблему. Коли йде дощ спрацьовує ДІФ. Я пробував відключати деякі панелі по черзі але нічого не допомагає. В мене 2 лінії по 2,5 кВт при відключені 1 лінії все працює нормально, немає значення яку лінію відключаєш, але Як тільки підключаєш 2 лінію то автомат спрацьовує.
 

andreuskas

Tier3
Реєстрування
10 Сер 2023
Дописи
11
Бали
3
Інвертор
Mast
Доброго дня! Допоможіть будь ласка як побороти цю проблему. Коли йде дощ спрацьовує ДІФ. Я пробував відключати деякі панелі по черзі але нічого не допомагає. В мене 2 лінії по 2,5 кВт при відключені 1 лінії все працює нормально, немає значення яку лінію відключаєш, але Як тільки підключаєш 2 лінію то автомат спрацьовує.
Ну то міняйте панелі місцями, щоб зрозуміти з якою проблема, і на кабелі зверніть увагу.
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.368
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Доброго дня! Допоможіть будь ласка як побороти цю проблему. Коли йде дощ спрацьовує ДІФ. Я пробував відключати деякі панелі по черзі але нічого не допомагає. В мене 2 лінії по 2,5 кВт при відключені 1 лінії все працює нормально, немає значення яку лінію відключаєш, але Як тільки підключаєш 2 лінію то автомат спрацьовує.
Який інвертор та який струм ДІФа? На 30 інвертори треба наприклад 300 ДІФ ставити, інакше та сама фігня
 

Aiventovich

Tier3
Реєстрування
4 Бер 2024
Дописи
8
Бали
1
Ну то міняйте панелі місцями, щоб зрозуміти з якою проблема, і на кабелі зверніть увагу.
Ви мабудь не уважно читали. Я відключав усі панелі по черзі. Перевіряв усі кабелі та зʼєднання. Нічого не допомагає.
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.368
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Інвертор AZZURRO 1PH HYD 3600 ZSS HP, а далі я не зрозумів про що ви пишете.
який саме діф автомат? на ньому циферки є і буковки. В мене є машина, але 10 мішків цементу не бере. Питання що за машина.
 

subarucom

Tier1
Реєстрування
8 Бер 2021
Дописи
234
Бали
43
Сонячні панелі
Trina Solar 545
Інвертор
Solis-30K-5g
Який інвертор та який струм ДІФа? На 30 інвертори треба наприклад 300 ДІФ ставити, інакше та сама фігня
0,3 А діф - це забагато,0,1 А в самий раз.
Інвертор AZZURRO 1PH HYD 3600 ZSS HP, а далі я не зрозумів про що ви пишете.
Сфоткайте діфавтомат
 
Останнє редагування:

Aiventovich

Tier3
Реєстрування
4 Бер 2024
Дописи
8
Бали
1
0,3 А діф - це забагато,0,1 А в самий раз.

Сфоткайте діфавтамвт
Стоїть на 0,03А. Це фото старого я ставив його для перевірки ДІФ нового. Фото нового зроблю завтра, так як я зараз не вдома.
 

Вкладення

  • IMG_2457.jpeg
    IMG_2457.jpeg
    968,3 Кб · Перегляди: 12

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.368
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A

Aiventovich

Tier3
Реєстрування
4 Бер 2024
Дописи
8
Бали
1
Стоїть на 0,03А. Це фото старого я ставив його для перевірки ДІФ нового. Фото нового зроблю завтра, так як я зараз не вдома.
Ось що в мене стоїть.
Дуже цікаво рік тому все працювало без проблем, але цього року почались проблеми коли навіть йде невеликий дощ.
 

Вкладення

  • IMG_2520.jpeg
    IMG_2520.jpeg
    1 Mб · Перегляди: 17

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
551
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
Ось що в мене стоїть.
Дуже цікаво рік тому все працювало без проблем, але цього року почались проблеми коли навіть йде невеликий дощ.
ну вам вже тут відповіли. Ставте диф на 100 або навіть 300мА. А дослідити, де в стрінгу витік -
дуже складна і затратна процедура. Теоретично можна, а практично - замініть диф. А те, що працювало
раніше - зовсім не аргумент.
 

Aiventovich

Tier3
Реєстрування
4 Бер 2024
Дописи
8
Бали
1
ну вам вже тут відповіли. Ставте диф на 100 або навіть 300мА. А дослідити, де в стрінгу витік -
дуже складна і затратна процедура. Теоретично можна, а практично - замініть диф. А те, що працювало
раніше - зовсім не аргумент.
Дорогі друзі всі ми дорослі люди і чудово розуміємо для чого встановлюється диференціал захисту на 30 мА, ті хто не знає, цей захист використовується для збереження життя людей від витоку струму. Для того щоб встановлювати диференціали на 100 і більше мА потрібно мати сонячну електростанцію в розмірах промисловості. Тому я не бачу раціональності використання даного диференціала у своїй маленькій сонячній електростанції та прошу допомоги та порад у вирішенні моєї проблеми з пробоєм струму під час дощу.
 

Aiventovich

Tier3
Реєстрування
4 Бер 2024
Дописи
8
Бали
1
ну вам вже тут відповіли. Ставте диф на 100 або навіть 300мА. А дослідити, де в стрінгу витік -
дуже складна і затратна процедура. Теоретично можна, а практично - замініть диф. А те, що працювало
раніше - зовсім не аргумент.
І ще питання стосовно витіку в стрінгу, скажіть будь ласка яка саме процедура для цього потрібна і яке обладнання.
 

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
551
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
Угорі