FAQ Огляд інверторів Deye - Загальна тема

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.106
Бали
113
Я так розумію він не згорить ? А просто помилку пакпжет
а чому ви виключаєте можливість? все може бути, ця залізяка працює на білому дим, інколи він виходить зовні. А не знаючи якість вашого зварювального апарату, не знаючи в який момент амплітуди він запускається, чи в нього там коректор чи ни є. Коли ви ним користуватися збираєтеся, чи коли є мережа, чи коли ни є. ХЗ.... якось буде.
 

Fedir

Tier3
Реєстрування
14 Лис 2023
Дописи
27
Бали
3
Сонячні панелі
Jinko Solar JKM570N-72HL4
Інвертор
Deye SUN-6K-SG03LP1-EU
А кто-нибудь пробовал варить инверторной сваркой от deye 6 kw? И вообще можно работать с варкой от инвертора?
Сьогодні у мене зварювали інверторною зваркою 6 кВт, пару годин. Спостерігав за своїм Deye 6 кВт - декілька разів бачив на дисплеї інвертора короткочасні майже 8 кВт загального споживання (разом зі споживанням будинку, зовнішня мережа була). Все працювало добре, без відключень та помилок.
 
Останнє редагування:

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.106
Бали
113
Сьогодні у мене зварювали інверторною зваркою 6 кВт, пару годин. Спостерігав за своїм Deye 6 кВт - декілька разів бачив на дисплеї інвертора короткочасні майже 8 кВт загального споживання (разом зі споживанням будинку, зовнішня мережа була). Все працювало добре, без відключень та помилок.
скажіть, а якби він вийшов з ладу, чи повідомили ви б сервіс про те, в процесі яких дій то відбулося?
 

Fedir

Tier3
Реєстрування
14 Лис 2023
Дописи
27
Бали
3
Сонячні панелі
Jinko Solar JKM570N-72HL4
Інвертор
Deye SUN-6K-SG03LP1-EU
скажіть, а якби він вийшов з ладу, чи повідомили ви б сервіс про те, в процесі яких дій то відбулося?
Звісно.
А як я можу "заборонити" випадково одночасно увімкнутися в будинку бойлеру, ел/плиті, пральній машині та насосу свердловини на тих же самих 8 кВт загалом?
 

Fedir

Tier3
Реєстрування
14 Лис 2023
Дописи
27
Бали
3
Сонячні панелі
Jinko Solar JKM570N-72HL4
Інвертор
Deye SUN-6K-SG03LP1-EU
Звісно.
А як я можу "заборонити" випадково одночасно увімкнутися в будинку бойлеру, ел/плиті, пральній машині та насосу свердловини на тих же самих 8 кВт загалом?
Звісно, можу обмежити споживання встановленням реле пріоритету або запобіжниками.
Але, якщо у мануалі вказано, що при перевантаженні в інверторі має зпрацювати в захист - то він має зпрацювати.
ІМХО.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.106
Бали
113
Звісно, можу обмежити споживання встановленням реле пріоритету або запобіжниками.
Але, якщо у мануалі вказано, що при перевантаженні в інверторі має зпрацювати в захист - то він має зпрацювати.
ІМХО.
Ви зараз лукавите. І окрім того, читаєте мануал лиш як вам вигідно.
 

amiant

Tier3
Реєстрування
10 Тра 2024
Дописи
1
Бали
1
Підкажить будьласка, яка різниця між інвертором :
SUN-6K-SG03LP1-EU DEYE та SUN-6K-SG05LP1-EU DEYE. В даташиті знайшов різницю, тільки в струмі заряджання/розряджання 190А та 135А. Можливо е ще якісь відмінності?
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.106
Бали
113
Можливо е ще якісь відмінності?
візуально ніяких, в роботі теж ніяких. але скоріш за все є різниця в елементній базі.

p.s. кажуть хтось в Києві вже перешиває 5к під 6к, клеє наклеєчки що то 6К. Як на мене доволі прагматичний підхід, враховуючи бажання купити по ціні нижче ринку
 

rl72

Tier3
Реєстрування
21 Бер 2024
Дописи
6
Бали
3
Сонячні панелі
0
Інвертор
Deye
Доброго дня. Цікавить можливість підключення JK BMS до Deye. Тему перечитав. щось змінилось на результат?
Знайшов рішення на Github, як рішення esphome-jk-bms-can від Sleeper85.
придбав необхідні деталі (плата esp32, конектор для bms, трансивер на TJA1051, конектори, щоб обійтись без пайки), і в результаті Deye бачить батарею як pylontech
2a.jpg
В home assistant виведено всі дані з BMS та керування
 

vitaliyvv

Tier3
Реєстрування
10 Вер 2023
Дописи
2
Бали
1
Інвертор
deye 12k
Потрібна порада, високовольтному інвертору 20к не побобається вхідна мережа і він періодично перезодить на живлення від АКБ. Напруга і частота ніби в діапазоні, не розумію, по якому параметру може відключати мережу. В солармені нпотрібен пароль для входу в налаштування мережі, може хтось знає?
Підскажіть, Ви вирішили цю проблему? В мене така сама історія. Напруга нормальна, частота також (скажу більше до інвертора стоять стабілізатори volter), але інвертор періодично переходить на АКБ.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.106
Бали
113
Підскажіть, Ви вирішили цю проблему? В мене така сама історія. Напруга нормальна, частота також (скажу більше до інвертора стоять стабілізатори volter), але інвертор періодично переходить на АКБ.
Вольтер який?
 

Kitsune

Tier2
Реєстрування
10 Лис 2021
Дописи
85
Бали
18
Сонячні панелі
18×SOLA370w 38° 18×Risen410w 17°
Інвертор
2×Deye 5K
Підскажіть, Ви вирішили цю проблему? В мене така сама історія. Напруга нормальна, частота також (скажу більше до інвертора стоять стабілізатори volter), але інвертор періодично переходить на АКБ.
ніяк, це просто погана мережа на вході.
щоб це вирішити - побудуйте електростанцію :)
За добу в мене 8 переходів на АКБ таких, і це норма, коли більше споживання по району то по 20+ за добу буває.
 

sanyas15

Tier1
Реєстрування
14 Кві 2021
Дописи
288
Бали
28
Сонячні панелі
AS-6P30-280W
Інвертор
Axioma-BFP 8000
Причину знайти можна, дослідження мережі спеціальними засобами
А після знаходження виправити цю причину буде коштувати ще більших грошей та часу... Так?
А може й взагалі неможливо буде... Без великих затрат.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.106
Бали
113
А після знаходження виправити цю причину буде коштувати ще більших грошей та часу... Так?
А може й взагалі неможливо буде... Без великих затрат.
Я зараз скажу банальну річ. Ви у лікаря були?

Все аналогічно. Шоб шось лікувати, треба знайти що, але як знайлеш, не факт що полікуєш

Це звісно погане рішення, за таке обзивають і банять. Бо людям треба прості відповіді. А складні залиш собі
 
Угорі