Зелёный тариф 2020 в Украине

Патрик

Tier1
Реєстрування
26 Чер 2020
Дописи
130
Бали
43
Я декілька разів думав над переводом інвертора на 33 КВ але питання з гарантією та модемом обленерго
Я не думаю что по модему они видят выработку по часово, наверное общие показания на момент просмотра по времени.
 

Taras

Tier0
Реєстрування
23 Тра 2020
Дописи
381
Бали
63
Сонячні панелі
Ja solar
Інвертор
Huawei SUN2000-33KTL-A
Я не думаю что по модему они видят выработку по часово, наверное общие показания на момент просмотра по времени.
Бачать вони все... Рекомендую підійти в місцевий енергонагляд та попросити показати статистику по вашій станції ( ;) можуть звичайно і послати, але і показати можуть...)
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.368
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Я не думаю что по модему они видят выработку по часово, наверное общие показания на момент просмотра по времени.

Выкладывали неоднократно, вид с "их стороны". Красивая почасовая табличка. Всё как на ладони.
 

vmiho63

Tier0
Реєстрування
5 Січ 2020
Дописи
200
Бали
63
Сонячні панелі
Amerisolar285w
Інвертор
StecaGrid10kW
Мій поставщик обладнання сказав що код електромережі України ...__...__... (не памятаю) , використання інвертора на україні з іншими параметрами електромережі заборонена та знімає гарантійні зобов'язання.
Ну-ну, цікаво і який же код електромережі визначив для України ваш поставщик обладнання..? І якими нормативними документами використання інвертора з іншими параметрами електромережі заборонено в Україні..? І як до цього ставиться компанія Photomate - сертифікований партнер Huawei в країнах Центральної, Східної та Північної Європи, яка забезпечує технічну підтримку відповідної продукції Huawei...
 

Патрик

Tier1
Реєстрування
26 Чер 2020
Дописи
130
Бали
43
Ну-ну, цікаво і який же код електромережі визначив для України ваш поставщик обладнання..? І якими нормативними документами використання інвертора з іншими параметрами електромережі заборонено в Україні..? І як до цього ставиться компанія Photomate - сертифікований партнер Huawei в країнах Центральної, Східної та Північної Європи, яка забезпечує технічну підтримку відповідної продукції Huawei...
Не ужели на форуме нет не кого , у которого настройки более 30 кВт ?
 

SolarMaster

Tier1
Реєстрування
9 Чер 2017
Дописи
313
Бали
43
Сколько выдаёт в пик ?
Многим включали, причем брали за великий "секрет" 1-2К грн.
Но вы получите 2-3% годовой прибавки, не больше. Это не стоит того. Даже на 40 кВт больше 4% тяжело получить.
 

Патрик

Tier1
Реєстрування
26 Чер 2020
Дописи
130
Бали
43
Кто брал кредит на постройку солнечной станции ? Нужен совет.
 

Demmbich

Tier3
Реєстрування
28 Чер 2020
Дописи
4
Бали
3
подскажите еще вопрос
родителям сказали, что каждый месяц нужно ездить подписывать акты на прием-передачу электроэнергии. это реально все так ездят? в цифровой век вроде живем, неужели нельзя это как-то удаленно делать?
 

Taras

Tier0
Реєстрування
23 Тра 2020
Дописи
381
Бали
63
Сонячні панелі
Ja solar
Інвертор
Huawei SUN2000-33KTL-A
подскажите еще вопрос
родителям сказали, что каждый месяц нужно ездить подписывать акты на прием-передачу электроэнергии. это реально все так ездят? в цифровой век вроде живем, неужели нельзя это как-то удаленно делать?
Житомиробленерго в цьому місяці (липень 2020) розмістило повідомлення що вже можливо підписувати електронним підписом/
https://ztoek.com.ua/shanovni-spozhyvachi-vlasnyky-generuyuchyh-ustanovok-pryvatnyh-domogospodarstv/
 

Tvik

Tier2
Реєстрування
16 Тра 2020
Дописи
82
Бали
18
Сонячні панелі
Risen 405 и 440
Інвертор
Huawei 33KTL-A

Tvik

Tier2
Реєстрування
16 Тра 2020
Дописи
82
Бали
18
Сонячні панелі
Risen 405 и 440
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Чего так грустно?
да просто видимо надо меньше телевизор на ночь смотреть и новости читать ....))
в пятницу , большинство проголосует за понижение тарифа ... а тут пока отстроишся , да договор подпишут , уже и не интересно будет ..)))
 
Останнє редагування:
Реєстрування
20 Кві 2020
Дописи
423
Бали
63
да просто видимо надо меньше телевизор на ночь смотреть и новости читать ....))
в пятницу , большинство проголосует за понижение тарифа ... а тут пока отстроишся , да договор подпишут , уже и не интересно будет ..)))
Брат, сколько раз говорить, это не касается частных домашних сес. Все хорошо!
 

Tvik

Tier2
Реєстрування
16 Тра 2020
Дописи
82
Бали
18
Сонячні панелі
Risen 405 и 440
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Спасибо Брат , нервы уже ни к чёрту ... :) , хочется верить . что ты прав и всё будет более менее - хорошо ...)))
 

Departs

Tier3
Реєстрування
21 Чер 2020
Дописи
10
Бали
3
Хто на зв'язку?
Альо? Волинь привіт!
Чесно кажучи стикнувся з проблемкою(не важно що саме) запитував своїх місцевих як і що , і швидше зробити, таке враження що сусід сусіду ворог.
Ніхто трубки не бере, ніхто не відписується.(Білін привіт!)
На нашій ненькі всій свого(як і раніше було)брата вдушить, здасть, і не допоможе!
Не дивно чого в нас війна вже 7й рік!
Люди не міняються!
 
Угорі