Вибір конектора - китай чи європа?

sasha

Tier3
Реєстрування
26 Бер 2021
Дописи
4
Бали
1
Сонячні панелі
RISEN 500. LONGI 550
Інвертор
ХУАВЕЙ 100,110
Всім привіт . ,будую сес 660квт , стоїть питання чи купувати швейцарський конектор чи китайський Altek. в кого є досвід використання китайських , чи варто їх купувати ?
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.055
Бали
113
дожилися.....
Ви там по ходу діла питання рішаєте? Цеж не 30К на власному подвірї.

Купіть европу. На один пунктик буде кріпше спати
 
Останнє редагування:

sasha

Tier3
Реєстрування
26 Бер 2021
Дописи
4
Бали
1
Сонячні панелі
RISEN 500. LONGI 550
Інвертор
ХУАВЕЙ 100,110
дожилися.....
Ви там по ходу діла питання рішаєте? Цеж не 30К на власному подвірї.

Купіть европу. На один пунк
Очевидно що Європа краще, корисною була інформація про досвід використання Китаю.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.055
Бали
113
Очевидно що Європа краще, корисною була інформація про досвід використання Китаю.
вожу і монтую виключно китай, і в мене ні одної пролеми з 2013 року не було. Але я не впевнений за Вас, Ваше вміння та навички, Ваш інсрумент. Тому, краще зменшити ризики.
Далі. Альтек - то що? Є такий завод? Ні нема. І постака від поставки може бути різна. Да навіть якщо реальний завод, то теж ніхто на застрахований що наступна поставка буде не інша.
 

sasha

Tier3
Реєстрування
26 Бер 2021
Дописи
4
Бали
1
Сонячні панелі
RISEN 500. LONGI 550
Інвертор
ХУАВЕЙ 100,110
вожу і монтую виключно китай, і в мене ні одної пролеми з 2013 року не було. Але я не впевнений за Вас, Ваше вміння та навички, Ваш інсрумент. Тому, краще зменшити ризики.
Далі. Альтек - то що? Є такий завод? Ні нема. І постака від поставки може бути різна. Да навіть якщо реальний завод, то теж ніхто на застрахований що наступна поставка буде не інша.
Я не монтажник, я власник. Вивчаю ці питання , щоб уникнути проблем в експлуатації. Стою перед вибором що придбати, монтажна організація пропонує Китай Altek та Швейцарію , різниця між конекторами 6500 грн. І так на всіх комплектуючих , на проекті всього набігає сума 120-150 тис грн по комплектуючим. Крім того якщо ви монтажник цікавить наступне питання , сітчасті лотки DKS, чи брати звичайну оцинковку чи гарячого цинкування , різниця в ціні на комплекті 195 метрів лотків , 60 тис цинк - та 145тис гарячий цинк HDZ
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.055
Бали
113
Я не монтажник, я власник. Вивчаю ці питання , щоб уникнути проблем в експлуатації. Стою перед вибором що придбати, монтажна організація пропонує Китай Altek та Швейцарію , різниця між конекторами 6500 грн. І так на всіх комплектуючих , на проекті всього набігає сума 120-150 тис грн по комплектуючим. Крім того якщо ви монтажник цікавить наступне питання , сітчасті лотки DKS, чи брати звичайну оцинковку чи гарячого цинкування , різниця в ціні на комплекті 195 метрів лотків , 60 тис цинк - та 145тис гарячий цинк HDZ
По лоткам не підкажу. В мене восновному їх нема в монтажі. Зараз тільки он там метрів зо 50 кинули на одній сєс.
 

Олександр_А

Huawei Ukraine
Реєстрування
13 Тра 2020
Дописи
171
Бали
63
Всім привіт . ,будую сес 660квт , стоїть питання чи купувати швейцарський конектор чи китайський Altek. в кого є досвід використання китайських , чи варто їх купувати ?
Взагалі, найкращі конектори - це оригінальні STAUBLI Multicontact MC4. Візьміть їх або дізнайтесь, які конектори у вас на панелях та на інверторах і відшукайте такі самі. Інвертори у вас теж Альтек плануються?
 

sasha

Tier3
Реєстрування
26 Бер 2021
Дописи
4
Бали
1
Сонячні панелі
RISEN 500. LONGI 550
Інвертор
ХУАВЕЙ 100,110
Хуавей 100 та 110,яка ціна та де придбати конектори Staubli? Можете дзвонити писати мені на телефон 0503784025. Пропонуйте
 
Останнє редагування:
Угорі