Споживання 33KTLA

Apocalipse

Tier1
Реєстрування
10 Січ 2021
Дописи
336
Бали
43
Сонячні панелі
Longi
Інвертор
Huawei 33 KTL-A
Цікавить яке споживання в цього інвертора в момент генерації? Чи можна з нього живити будинок, коли нема електрики в мережі, підключивши його через ББЖ?
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.368
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Споживання від мережі майже немає. Він бере від панелей своє. Від генератора чув запускають. Але ні в якому разі не 33ктл-а. Бо як стартане і лупне в ббж 30 кВт, так все попелом і накриється.
 

Apocalipse

Tier1
Реєстрування
10 Січ 2021
Дописи
336
Бали
43
Сонячні панелі
Longi
Інвертор
Huawei 33 KTL-A
Щось я не подумав що в нього і вхід і вихід одне і теж :)

А що ви маєте на увазі про "лупане"? Він видасть в "мережу" 220В на фазу. Чи я щось не так розумію??

треба почитати. Може є який пристрій з функцією діода (в один бік пропускає а в інший -ні. Тільки для змінного струму.
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.368
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
що ви маєте на увазі про "лупане"
Перебільшую. по перше не стартане просто, я так думаю. Варіант аналогічний до старту генератора при наявній мережі.
Інвертора не треба. Берете генератор, розетку, перевіряєте ідеї. Так буде дешевше.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.081
Бали
113
Щось я не подумав що в нього і вхід і вихід одне і теж :)

А що ви маєте на увазі про "лупане"? Він видасть в "мережу" 220В на фазу. Чи я щось не так розумію??

треба почитати. Може є який пристрій з функцією діода (в один бік пропускає а в інший -ні. Тільки для змінного струму.
Заьудьте, бо як спробуєте то Ваш нік справдиться)
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.081
Бали
113
Перебільшую. по перше не стартане просто, я так думаю. Варіант аналогічний до старту генератора при наявній мережі.
Інвертора не треба. Берете генератор, розетку, перевіряєте ідеї. Так буде дешевше.
А якщо в нього трифазний безперебійник...
 

Apocalipse

Tier1
Реєстрування
10 Січ 2021
Дописи
336
Бали
43
Сонячні панелі
Longi
Інвертор
Huawei 33 KTL-A
Дякую за дописи. Повірю тямущим людям на слово, і не буду собі забивати голову дурницями :)
 
Угорі