Солнечные панели Trina Solar, отзывы, обзор производителя

Ewrey

Tier2
Реєстрування
4 Гру 2020
Дописи
72
Бали
18
Сонячні панелі
Sharp
Інвертор
Danfoss
Все предлагают солнечные батареи от Трины. Можно покупать?
Маю 335 моно стоять на захід-схід під 10‘ але тільки біля 2 місяців поки дуже задоволений бо працюють як на мене бомбезно 34квт по панелях в пік 27квт/ч вже бачив це при умові що сонце ще не високо і 10‘ кут не ідеальний! Райзен,канадіан в тій же потужності не рівняються!
 

Ewrey

Tier2
Реєстрування
4 Гру 2020
Дописи
72
Бали
18
Сонячні панелі
Sharp
Інвертор
Danfoss
Маю 335 моно стоять на захід-схід під 10‘ але тільки біля 2 місяців поки дуже задоволений бо працюють як на мене бомбезно 34квт по панелях в пік 27квт/ч вже бачив це при умові що сонце ще не високо і 10‘ кут не ідеальний! Райзен,канадіан в тій же потужності не рівняються!
Ще добавлю встановлені горизонтально і з малим кутом то скло без просадки взагалі і рамка теж доволі жорстка! З тих що я бачив панелей ці в візуалі найкращі!
 

aleksys

Tier1
Реєстрування
21 Сер 2019
Дописи
133
Бали
43
Маю 335 моно стоять на захід-схід під 10‘ але тільки біля 2 місяців поки дуже задоволений бо працюють як на мене бомбезно 34квт по панелях в пік 27квт/ч вже бачив це при умові що сонце ще не високо і 10‘ кут не ідеальний! Райзен,канадіан в тій же потужності не рівняються!
По чому? Чому продаєте бомбезні панелі???
 

BanderShtad

Tier2
Реєстрування
21 Гру 2020
Дописи
46
Бали
8
Сонячні панелі
Risen
Інвертор
Huawei 33КТЛ-А
Ще добавлю встановлені горизонтально і з малим кутом то скло без просадки взагалі і рамка теж доволі жорстка! З тих що я бачив панелей ці в візуалі найкращі!
От головне - це рама. В мене є великі сумніви, що на великих панелях рама витримає сніг, що був цієї зими. Якщо ми про кут в 10 градусів
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
От головне - це рама. В мене є великі сумніви, що на великих панелях рама витримає сніг, що був цієї зими. Якщо ми про кут в 10 градусів
я подивився декількох виробників. Рама 35 у всіх, тому це питання не до Тріни. Є ті, хто роблять грубшу раму, але за інші гроші.
 

BanderShtad

Tier2
Реєстрування
21 Гру 2020
Дописи
46
Бали
8
Сонячні панелі
Risen
Інвертор
Huawei 33КТЛ-А
бо тоді Алюмінію більше, в контейнер стане меньше, і вартість буде не ринкова
площа росте квадратично, а периметр звичайна сума. Тому на 650ВТ панель піде не набагато більше ніж на 350. Про контейнер не зрозумів.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.055
Бали
113
площа росте квадратично, а периметр звичайна сума. Тому на 650ВТ панель піде не набагато більше ніж на 350. Про контейнер не зрозумів.
пояснюю. в палеті з рамкою 35мм - 31 панель, а 40мм 26 панелей. увага питання, наскільки меньше приїде в контейнері панелей? Зауважу. Вартість фрахту не змінна.
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
пояснюю. в палеті з рамкою 35мм - 31 панель, а 40мм 26 панелей. увага питання, наскільки меньше приїде в контейнері панелей? Зауважу. Вартість фрахту не змінна.
Раніше всі ціни були в Одесі, це зараз стало важливим чинником, тимчасово маю надію.
 
Угорі