Солнечные панели Trina Solar, отзывы, обзор производителя

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.055
Бали
113
Ну это я уже после установки делал. А вариант распределения рисков так до сих пор и не ясен в таких случаях. Вот позвонит клиент и скажет - 1 битая была в палете. Как такое разруливать - не представляю. Всё на доверии и честном слове.

ну что значит - доверие, честное слово. Почему продавец должен брать на себя риски логистики, если логистику обеспечил конечный покупатель. С другой стороны, я для того и дежу на конторе Спринте, Атего... Оно все денег стоит, и много денег, но когда я делаю доставку, то и на мне ответственность.

Как-то послушал одессита, отправил новой почтой 4 панели. 2шт в хлам. а я еще добрый, страховку занизил, чтобы ему дешевле стояло. В итоге за свой счет компенсировал эти две панели. Бывало , давно, логисты на таможне разбили при выгрузке с контейнера 2шт лапами погрузчика, то там они закрывали вопрос, не полностью, но хоть что-то.
 

Alex_Rad

Tier2
Реєстрування
2 Бер 2020
Дописи
81
Бали
18
когда я делаю доставку, то и на мне ответственность.
Доставил до места, сдал палеты. Через месяц звонит заказчик и говорит. Внутри палеты одна разбитая.
Может он сам разбил. Если бы крайняя, еще бы мог допустить. Но когда говорит что в середине палеты, скорее обман. При монтаже разбил и придумал такую версию.
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Доставил до места, сдал палеты. Через месяц звонит заказчик и говорит. Внутри палеты одна разбитая.
Может он сам разбил. Если бы крайняя, еще бы мог допустить. Но когда говорит что в середине палеты, скорее обман. При монтаже разбил и придумал такую версию.
Да, именно этот случай я и имел ввиду. Тут понять кто прав - почти не реально.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.055
Бали
113
Доставил до места, сдал палеты. Через месяц звонит заказчик и говорит. Внутри палеты одна разбитая.
Может он сам разбил. Если бы крайняя, еще бы мог допустить. Но когда говорит что в середине палеты, скорее обман. При монтаже разбил и придумал такую версию.
да, было, года три тому, забыл уже.

я поменя.. а потом уже рассмотрел что на угле панели явно видно как она падала, алюминий деформирован.

так что, бывают такие товарищи
 

Ewrey

Tier2
Реєстрування
4 Гру 2020
Дописи
72
Бали
18
Сонячні панелі
Sharp
Інвертор
Danfoss
Доброго вечора!
Може хтось ставив Тріну 335моно 9бб хотівби почути відгуки як вони працюють?
Можу по них трохи написати за візуальний стан!
Зробленні хороше профіль жорсткий не гуляє, скло теж відображення не дає вскрізь герметик нанесений рівно не нахляпано, кабель не жорсткий і хороша довжина 1.2м що не мало важно!
Єдине що не сподобалося ця технологія 9бб! Як на мене то дуже не надійні ті шини як волосини так як і полоси теж на вигляд то в половину менші чим на панелях полі 5бб, хоча потужність і більша як у полі!
Не можу стверджувати чи 9бб це впливає на довговічність панелі але на мою думку слабовато буде!
Хоча інших виробників 9бб не бачив тому може так і треба!
Головне це ціна приємна 0.28 в загальному для тих хто лінується копати глибше!
Чув від знайомих що така ціна бо є велика кількість в Україні яка була завезена для МВТ проекту але щось пішло не так!
Може є бажаючі обсудити цю модель?
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.055
Бали
113
Як на мене то дуже не надійні ті шини як волосини так як і полоси теж на вигляд то в половину менші чим на панелях полі 5бб
ну маємо надію що там на заводі не на око міряли, а якийсь розрахунок провели))
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.055
Бали
113
Чув від знайомих що така ціна бо є велика кількість в Україні яка була завезена для МВТ проекту але щось пішло не так!
авжеж, тільки от 335 на разі на комерію нема сенсу тулити. малі, що веде за собою збільшення витрат на кріплення та роботу. Так що те що Вам розповіли зовсім про іншу потужність йшлося. А в Вашому випадку трохи інші чинники - ціна в китаї на момент контракту, тип фрахту, безпринципність імпортера, ну і схемки), як без них)))
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.055
Бали
113
Якщо треба, то беріт зараз, бо вже такого неподобства не буде
 

Ewrey

Tier2
Реєстрування
4 Гру 2020
Дописи
72
Бали
18
Сонячні панелі
Sharp
Інвертор
Danfoss
Дякую за відгуки!
В принципі зі всім згідний з всіма все в рамках логіки!
Я не мав на увазі що ці панелі неподобство!Просто хотів ще раз перевірити свої догадки про ці панелі!
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Дякую за відгуки!
В принципі зі всім згідний з всіма все в рамках логіки!
Я не мав на увазі що ці панелі неподобство!Просто хотів ще раз перевірити свої догадки про ці панелі!
Мені здається, слово неподобство було на рахунок ціни )
Коли прийшли перші Half Cell меня так само не сподобались дорожки, в порівнянні з простими панелями.
ККД треба тримати на рівні, відповідно, пложа відведена під доріжки та сама. Ось і роблять з 1 доріжки 3, але товщиною в 1/3.
 

Ewrey

Tier2
Реєстрування
4 Гру 2020
Дописи
72
Бали
18
Сонячні панелі
Sharp
Інвертор
Danfoss
Я цю нотку теж впіймав про ціну але тим не менше не всі будуть ставити саме такі панелі і своїми силами тому і ціну написав!
Да і взагалі на щод установки своїми силами я наприклад рекомендую бо на сьогоднішній день я ознайомлений з готовими рішеннями і якщо панелі дорокші брати то окупність мінімум 6 років, тому вважаю що касу має брати той хто її вкладає на такий термін а не фірми які встановлюють!
Це просто моя думка яка не для всіх!
 

Olege

Tier3
Реєстрування
26 Лют 2021
Дописи
5
Бали
3
Все предлагают солнечные батареи от Трины. Можно покупать?
 
Угорі