Солнечные панели Ja Solar, отзывы, обзор производителя.

Sergey

Administrator
Баллы
113
Солнечные панели
Ja Solar
Инвертор
Huawei 33KTL-A
Позволю себе быть необъективным в этом производителе. Это мой фаворит. Tier 1 (но нужно заметить, что в связи с реструктуризацией пару раз оттуда вылетал), сертификация TUV присутствует.

Панели Ja Solar стоят у меня более 3-х лет, и стоят абсолютно разные

Начиналось всё с JAP6(K)-60 265 4BB F35-35 (поликристал), потом был поликристалл Half-Cell, потом монокристалл. Все свои панели, 1000+ шт, я проверил тепловизором, только к 2-м панелям есть вопросы, и то незначительные. Обзор будет, но позже.

Как всегда есть ложка дегтя. Были замечены поставки перемаркированных панелей (не у меня, но фото пробегало).
Рекомендую покупать у официальных дилеров, но оказывается грейд А стоит обговорить отдельно.

Передаю привет пока что так моему поставщику.

Олег_79

Tier1
Баллы
25
Солнечные панели
Ja Solar
Инвертор
Huawei 33KTL-A
Встановив такі панелі на свою СЕС, спочатку хотів більш дешеві купити - на той момент такими були і нав'язливо пропонувались інсталяторами Амерісолар та Абісолар. Але послухав розумних людей. І ні про що не жалкую. Вже 2 сезони виробітка вище ніж повинна бути за розрахунками. Головне купуйте в офіційних представників, бажано в тих які імпортують.
Наступну партію для встановлення у вертикальній орієнтації СХІД-ЗАХІД весною 2021 теж буду брати Ja Solar, але вже двосторонні.

Ilya

Tier2
Баллы
18
Наступну партію для встановлення у вертикальній орієнтації СХІД-ЗАХІД весною 2021 теж буду брати Ja Solar, але вже двосторонні.

На схід - захід ефективніші будуть двосторонні панелі?

Creativ

Tier3
Баллы
1
Солнечные панели
Risen
Инвертор
Huawei
Вже 2 сезони виробітка вище ніж повинна бути за розрахунками.
Сейчас погода меняется, выработка у всех больше прогнозируемой. Нужно с соседями сравнивать. Как у них с выработкой?

Олег_79

Tier1
Баллы
25
Солнечные панели
Ja Solar
Инвертор
Huawei 33KTL-A
Сусідів в районі немає. Я порівнюю зі станціями по всій Україні, в тому числі і в південних областях. А також про порівняння з розрахунковою виробіткою.

aleksys

Tier2
Баллы
18
Підкажіть що значить current class H та PV module classification - class2.

Вложения

• 20210516_145402.jpg
    20210516_145402.jpg
    946,5 KB · Просмотры: 17

Sadivnyk

Tier3
Баллы
1
Солнечные панели
Ja solar
Инвертор
Huawei
Встановив такі панелі на свою СЕС, спочатку хотів більш дешеві купити - на той момент такими були і нав'язливо пропонувались інсталяторами Амерісолар та Абісолар. Але послухав розумних людей. І ні про що не жалкую. Вже 2 сезони виробітка вище ніж повинна бути за розрахунками. Головне купуйте в офіційних представників, бажано в тих які імпортують.
Вітаю ! Які у вас висновки про досторонні Ja solar?

Олег_79

Tier1
Баллы
25
Солнечные панели
Ja Solar
Инвертор
Huawei 33KTL-A
Доброго!
Поки що ніяк, не встановлював ще вертикальні в системі захід-схід. Були інші проблеми навесні та й ціна, що на метал, що на панелі сильно зросла. Вирішив почекати до весни 2022.

Sadivnyk

Tier3
Баллы
1
Солнечные панели
Ja solar
Инвертор
Huawei
Доброго!
Поки що ніяк, не встановлював ще вертикальні в системі захід-схід. Були інші проблеми навесні та й ціна, що на метал, що на панелі сильно зросла. Вирішив почекати до весни 2022.
Я , за крок до вибору панелей , мені пропонує монтажник такі .Фотомодулі JASolar Монокристал, двосторонні, PERC, HalfCell 535 Вт. Тому вивчаю тему.

Олег_79

Tier1
Баллы
25
Солнечные панели
Ja Solar
Инвертор
Huawei 33KTL-A
Чудово. Ви уточніть у монтажника хто їх завіз в Україну і конкретну модель панелі узнайте. Хай документи покаже якість. Коротше перевіряйте, уточнюйте і записуйте в договір все що можете.

Последнее редактирование:

Sadivnyk

Tier3
Баллы
1
Солнечные панели
Ja solar
Инвертор
Huawei
Чудово. Ви уточніть у монтажника хто їх завіз в Україну і конкретну модель панелі узнайте. Хай документи покаже якість.
Якщо ставити двосторонні на традиційний похилий стіл ,чи є у цьому вигода ? адже задня сторона постійно буде притінена.

Sergey

Administrator
Баллы
113
Солнечные панели
Ja Solar
Инвертор
Huawei 33KTL-A
адже задня сторона постійно буде притінена.
Відписались цього місяця декілька власників двосторонніх. Приблизно +10% плюса. Конструкції звичайні, але на землі щось світле

Олег_79

Tier1
Баллы
25
Солнечные панели
Ja Solar
Инвертор
Huawei 33KTL-A
Якщо буде знизу трава звичайна то +5-7 відсотків. Якщо застелити землю використаними білими рекламними банерами (на ОЛХ можна знайти по 20 грн за м. кв.) і підтримувати їх в чистому стані (мити час від часу) то + 10-12 відсотків.

Баллы
63
Солнечные панели
Ulica, Astroneregy
Инвертор
KTL33-A
Якщо ставити двосторонні на традиційний похилий стіл ,чи є у цьому вигода ? адже задня сторона постійно буде притінена.

Лучше делать столы повыше, бифишилы на высоких столах работают при мощности 40кВт приблизительно как 47кВт обычных панелей. То есть, если потратиться на высокий стол + отражающую поверхность то свои +12-16 процентов они дают летом, ну а зимой как выпадает снег то "ховайся" начинают работать очень круто. Тем более что бифишилы уже стОят так же как и обычные панели.

Вот сегодня между делом следил за "соревнованием станций", хоть станции и в разных областях но погода была очень близкая. Бифишилы 40 кВт выработали при частичной облачности 235 кВт*ч, а станция на 47 кВт обычных панелей выработала 227 кВт*ч, вчера же бифишилы 235, станция на обычных панелях 251 , позавчера где-то так же близко идут. Хотя моя ставка была на то что 47 кВт будут работать лучше чем 40 бифишилов, правда бифишилы строго на Юг, а 47 разнонаправленная.

Последнее редактирование:
Сверху