Солнечные панели Eging pv, отзывы, обзор производителя.

Реєстрування
2 Гру 2020
Дописи
14
Бали
3
Кстати да, это тоже хорошее замечание. Попросить у дистрибьютора бамажку с печатью от производителя. Желательно что б это был прямой форвард письма. Мне почему то кажется, что никто ничего не пришлет.
Я думаю пришлют, но мы же понимаем, что это будет)). Как что-то пришлют напишу.
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Вот и реальный отзыв подъехал...
Шановна спільнота! Хотів би підняти тему несумлінності продавців обладнання для сонячних електростанцій, а саме невідповідності реальних характеристик фотоелектричних модулів, що продаються, заявленим.
Йтиметься про @Solar Invest Group, компанію-імпортера обладнання для СЕС. Компанія спочатку викликала у мене довіру, бере участь у виставках по темі відновлюваної енергетики, де ми і почали нашу співпрацю.
Звичайно, здогадуюся про «можливості» цієї «великої» компанії і можливі наслідки, так само розумію що «вигідніше» мовчати про це, як, можливо, і роблять деякі інші інсталятори, але все таки вважаю цю тему важливою і впевнений, що необхідно піднімати такі питання в співтоваристві. А тепер коротко про те, що відбулося...
В кінці 2020 року у Solar Invest Group були закуплені дві партії сонячних панелей Eging EG-440M72-HD (Tier1 Bloomberg): 16 шт на додавання одного стрингу до існуючої СЕС і 88 шт на нову. Першим був доданий стринг з 16 модулів на вже працюючій станції і здійснено порівняння їх з раніше встановленими модулями на цій же станції (навіть не зі списку Tier1 Bloomberg) в однакових умовах, що дозволило визначити приблизну реальну потужність встановлених фотомодулів ... Спочатку не вірилося що таке можливо , але цифри вперто показували, що реальна потужність сонячних панелей Eging, куплених у Solar Invest Group, на 15-20% нижче заявленої. Після цього друга партія панелей (88 шт) була повернена продавцю, а встановлені 16 шт продавець прийняти відмовився. На них була зроблена рекламація. Далі почалася історія, яка триває вже 5-й місяць. Спочатку Solar Invest Group затягували вирішення цього питання, потім виділили технічного фахівця, який перевіряв правильність моїх замірів і розрахунків, в кінці кінців погодившись з ними. Після цього Solar Invest Group визнав факт заниженої генерації проданих ними панелей, але від відповідальності відмовився, переклавши провину на «китайців» (Eging PV).
До сих пір представник Solar Invest Group розповідав мені про те, що ведеться листування з Egeng PV, про те що «китайці морозяться» і т.д., але жодної офіційної відповіді та копій цього листування Solar Invest Group на мою вимогу не надав. Припускаю, що @Eging PV теж буде цікаво почитати цей пост.
Вирішення питання в суді вбачаю не перспективним, так як спочатку договір не підписувався а на мою вимогу видачі квитанцій і видаткових накладних мені відмовлено, посилаючись на форму оплати готівкою доларами США. На гарантійних листах та квитанції про внесення передоплати вказана сума в $, відсутнє найменування товару, а печатка стоїть іншої фірми зі схожою назвою (не імпортера) без ідентифікаційного номеру підприємства і без підпису. В реєстрі підприємств України компанії з такими реквізитами я не знайшов. Тож, можливо, кримінальне провадження в даному випадку мало б кращу перспективу.
В результаті, продаючи фотомодулі з заниженою фактичною потужністю і не виконуючи гарантійних зобов'язань, Solar Invest Group ставить інсталяторів в таке положення, коли останнім вигідніше мовчати або обманювати замовників, інакше всю відповідальність перед замовником буде нести інсталятор, як і було в нашому випадку.
P.S. Коли текст цього поста був майже готовий і представнику Solar Invest Group було повідомлено про наміри опублікувати його в соціальних мережах, компанія прийняла рішення про компенсацію вартості різниці потужності проданих ними фотоелектричних модулів, що і було зроблено. При цьому, від виконання гарантійних зобов'язань або компенсації інших витрат і збитків компанія Solar Invest Group відмовляється. Так само, під час цього розгляду, в соціальних мережах з'явилася інформація про занижену потужність фотомодулів бренду Inter Energy. Цей бренд на ринок України ексклюзивно завозить все та ж компанія - Solar Invest Group. Збіг? ... Раніше колеги ставили СЕС на панелях Inter Energy і в найближчому майбутньому плануємо перевірити їх, хоча за попередньою оцінкою там повністю аналогічна ситуація. Різниця в тому, що в нашому випадку продавалися фотоелектричні модулі бренду зі списку Tier1 Bloomberg.
Тож, на останок, моя порада всім власникам СЕС на панелях від Solar Invest Group (незалежно від бренду) - якщо є хоч найменші сумніви, проведіть перевірку потужності своїх панелей, може і ви теж заплатили не за потужність сонячної панелі, а за наклейку на ній. Щось мені підказує, що багато такого по всій Україні. І якщо це так - то вже справа інша. Можливо, навіть кримінальна…
 

SolarMaster

Tier1
Реєстрування
9 Чер 2017
Дописи
313
Бали
43
Вот и реальный отзыв подъехал...

Тож, на останок, моя порада всім власникам СЕС на панелях від Solar Invest Group (незалежно від бренду) - якщо є хоч найменші сумніви, проведіть перевірку потужності своїх панелей, може і ви теж заплатили не за потужність сонячної панелі, а за наклейку на ній. Щось мені підказує, що багато такого по всій Україні. І якщо це так - то вже справа інша. Можливо, навіть кримінальна…
Уже давно ожидаемо. Между тем человк то подчистил уже отзыв.
 
Реєстрування
2 Гру 2020
Дописи
14
Бали
3
Бился я с ними какое-то время и с китайцами тоже. Воз и ныне там. Просто перестал работать с СИГ, и другим не советую.
 
Угорі