Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.364
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Уверенно и давно Canadian Solar занял свое место среди Tier 1 производителей солнечных панелей. Борется за вхождение в ТОП3, но пока безуспешно.
Солнечные панели Canadian Solar имеют сертификацию TUV и не только.
На рынке считаются хорошими, опять же ничего не имею против.

Мне получилось увидеть их в живую, было пару нюансов.
Встреча с панелями Canadian Solar 2010 г. выпуска.
Встреча с аналогичной датой
Мне тяжело судить про официальность завоза, маркировки, условий хранения и транспортировки. Но факт имел место быть.

И наконец следующая генерация панелей. Я смог прочитать, что использованы уже другие технологии, что принесло положительные плоды.

На современные генерации негативных отзывов не поступало, и я склонен их так же рекомендовать к покупке.
 

MykolaV

Tier3
Реєстрування
30 Сер 2023
Дописи
5
Бали
1
Сонячні панелі
Canadian Solar HiKu6 Mono PERC CS6R-410MS
Інвертор
Deye SUN-5KSG03LP1-EU
Поки що не дуже обєктивний відгук, тиждень роботи панелек всього.
Придбав панелі Canadian Solar HiKu6 Mono PERC CS6R-410MS в кількості 4шт.
Очікував отримати хоча б 1.5кВт в сонячну погодну під кутом максимально правильним кутом (вручну ставив до сонця по обіді).

За тиждень роботи та спостерігань зміг побачити хаотичні 6-8 ампер, при стабільних 132-142 вольта.
Вимірювання виключно на рівні аналітики, яку надає інвертор (Deye 5k).
Здивувало що при ясному безхмарному небі коли конце відносно панелей світить чітко вертикально, я б сказав ідеальні умови по освітленню, але як при навантаженні, так і просто при зарядці акб, струм не перевищував 6-8А, дуже рідки короткочасно до 10А стрибав (поодинокі можна сказати).

Графік (локальний homeassisstant) виглядає так https://monosnap.com/file/0SCucdpeTClQ9UJwVgG6RXurtd1ZsC
Хмарний сервіс Solarman виглядає так https://monosnap.com/file/Cy6fqTrsZlA1TddvsSIFWEhWqGPSmp

Я вже починаю грішити на інвертор.
Можливо у когось є інші думки?

П.С.
Порівнюю ці канадіан з своїми попередніми (QPower чи щось подібне на 250Вт, придбаними ще в 2015 році у пана @Dalet). Так от ці QPower так само 4 штуки давали чітко 1кВт в сонячний день (зараз до них нема доступу)
 
Останнє редагування:

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.080
Бали
113
не в панелях проблема тому тут не варто
 
Угорі