Сес з розміщенням на Схід-Захід

Ewrey

Tier2
Реєстрування
4 Гру 2020
Дописи
72
Бали
18
Сонячні панелі
Sharp
Інвертор
Danfoss
Тепер про розрахунки на 30% менше по схід-захід орієнтації то в пік я мав отримувати 23кв-25квт! Думаю не все виходить так погано як рахують онлайн калькулятори;)
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.368
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
У вас чудовий кут. Тому і з генерацією все ок. Зі снігом певно проблеми, решта - так і хотів запропонувати
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.368
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
А скільки соток займає схід захід?
 

Игорь-к

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
4 Бер 2021
Дописи
946
Бали
93
Сонячні панелі
Ulica, Astroneregy
Інвертор
KTL33-A
Привіт форумчанам!
Поділюсь своїм розміщенням 10Пд-12Сх-12зх в пікові години 29квт/ч було у березні і без обрізань по інверторах!
Ділянка вузька тому вирішив так комбінувати щоб не розтягувати на 100м від лічильника!
Классное решение, пришёл к такой же компоновке много раз прикидывая как ставить столы исходя из особенностей участка
 

Игорь-к

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
4 Бер 2021
Дописи
946
Бали
93
Сонячні панелі
Ulica, Astroneregy
Інвертор
KTL33-A
Тепер про розрахунки на 30% менше по схід-захід орієнтації то в пік я мав отримувати 23кв-25квт! Думаю не все виходить так погано як рахують онлайн калькулятори;)
в марте просто холодно и панели дают больше номинала, летом в жару будет по востоку/западу на 18-20 процентов меньше
 

N@talia

Tier2
Реєстрування
25 Лют 2021
Дописи
87
Бали
8
Сонячні панелі
Trina Trina Solar TSM-DE19MBB 210M110 540W, MBB
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Привіт форумчанам!
Поділюсь своїм розміщенням 10Пд-12Сх-12зх в пікові години 29квт/ч було у березні і без обрізань по інверторах!
Ділянка вузька тому вирішив так комбінувати щоб не розтягувати на 100м від лічильника!
Дуже цікаво. А які панелі у Вас стоять?
 

Ewrey

Tier2
Реєстрування
4 Гру 2020
Дописи
72
Бали
18
Сонячні панелі
Sharp
Інвертор
Danfoss
А скільки соток займає схід захід?
1.7 сотки але можна сміло ставити на 1,5! Бо я робив зазори щоб затінення взагалі не було ні ранком ні вечором! Кут 10* захід-схід (Trina 335w 72шт mono) ,південь кут змінний 30/45* панелі (Sharp 275w 33шт poły)
 

Ewrey

Tier2
Реєстрування
4 Гру 2020
Дописи
72
Бали
18
Сонячні панелі
Sharp
Інвертор
Danfoss
У вас чудовий кут. Тому і з генерацією все ок. Зі снігом певно проблеми, решта - так і хотів запропонувати
Сніг так був довше на захід схід і сходить погано але скільки там того снігу було 10см максимум тому що його вітер здуває в мороз а у відлигу він зразу сам і розтає!
 

Ewrey

Tier2
Реєстрування
4 Гру 2020
Дописи
72
Бали
18
Сонячні панелі
Sharp
Інвертор
Danfoss
в марте просто холодно и панели дают больше номинала, летом в жару будет по востоку/западу на 18-20 процентов меньше
З цим згідний але це стосується будь-яких панелей і з будь-яким розміщенням;)
 

Ewrey

Tier2
Реєстрування
4 Гру 2020
Дописи
72
Бали
18
Сонячні панелі
Sharp
Інвертор
Danfoss
Дам пораду по висоті стола я робив від 1.2м по тій причині що сусіди землю обробляють і хочаби від посіву це врятує Да і від бур’яну
 

Ewrey

Tier2
Реєстрування
4 Гру 2020
Дописи
72
Бали
18
Сонячні панелі
Sharp
Інвертор
Danfoss
Так само і кут зараз я би поставив на 15* по тій причині що сміливо ввійде 45квт по панелях без обрізань і графік буде ще плавніший
 

Ewrey

Tier2
Реєстрування
4 Гру 2020
Дописи
72
Бали
18
Сонячні панелі
Sharp
Інвертор
Danfoss
Враховуйте вартість конструкції при обмеженій площі і при затіненні! Панелі вийдуть за різницю в конструкції високого півдня і компактного захід схід розміщення кабель можна влізти в 50м/п а не в 300 як у розтягнутому випадку півдня і тд
 

Игорь-к

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
4 Бер 2021
Дописи
946
Бали
93
Сонячні панелі
Ulica, Astroneregy
Інвертор
KTL33-A
Привіт форумчанам!
Поділюсь своїм розміщенням 10Пд-12Сх-12зх в пікові години 29квт/ч було у березні і без обрізань по інверторах!
Ділянка вузька тому вирішив так комбінувати щоб не розтягувати на 100м від лічильника!
Досмотрел фото, они у Вас на деревянном каркасе стоят?
 

Ewrey

Tier2
Реєстрування
4 Гру 2020
Дописи
72
Бали
18
Сонячні панелі
Sharp
Інвертор
Danfoss

Ewrey

Tier2
Реєстрування
4 Гру 2020
Дописи
72
Бали
18
Сонячні панелі
Sharp
Інвертор
Danfoss
Каркас дерев’яно- металевий тобто залиті металеві стовпи і через 30-40см йде дерево
 

Игорь-к

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
4 Бер 2021
Дописи
946
Бали
93
Сонячні панелі
Ulica, Astroneregy
Інвертор
KTL33-A
Так! Я цим займаюся тому на конструкції пішли копійки!
Якщо буде все без змін по оплаті то окупність моїх станцій 2,5 роки
Да, в этом случае у Вас особенно оправданы низкие столы.
 

N@talia

Tier2
Реєстрування
25 Лют 2021
Дописи
87
Бали
8
Сонячні панелі
Trina Trina Solar TSM-DE19MBB 210M110 540W, MBB
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Каркас дерев’яно- металевий тобто залиті металеві стовпи і через 30-40см йде дерево
Скажіть будь-ласка які висотою стовпчики схід-захід, та скільки в землю бетонували? І яка розміром труба металева на стовпчики пішла? Дуже сподобався Ваш варіант на три сторони.
 

Ewrey

Tier2
Реєстрування
4 Гру 2020
Дописи
72
Бали
18
Сонячні панелі
Sharp
Інвертор
Danfoss
Скажіть будь-ласка які висотою стовпчики схід-захід, та скільки в землю бетонували? І яка розміром труба металева на стовпчики пішла? Дуже сподобався Ваш варіант на три сторони.
Бетонував 40см в глиб тому що глина але в загальному можна діаметр бетонування не великий тому що ваги немає Да і парусність мінімальна бо малий кут! Через 3м стовпці!
висота по бажанні або від ситуації з тінню в мене від 1.20м до 1.80м це вже від рівності ділянки залежить;)
 

Ewrey

Tier2
Реєстрування
4 Гру 2020
Дописи
72
Бали
18
Сонячні панелі
Sharp
Інвертор
Danfoss
Скажіть будь-ласка які висотою стовпчики схід-захід, та скільки в землю бетонували? І яка розміром труба металева на стовпчики пішла? Дуже сподобався Ваш варіант на три сторони.
Пропустив! Труба від 50мм підійде(2мм+)
! Який потрібний метал залежить від розпорок ну і фантазії прораба;) Я зібрав на подвір’ї всі куски чорного металу від 1м довжини (рейси,швелер,уголок,труба....) це не принципово було для мене тому що знаю який метал зараз продається і в яку ціну! Лісу в мене пішло 2,5м3 на 24квт панелей так само відсортовка від виробництва обробив звичайною отработкою по 5грн/л) Розумію що в такій конструкції нема чим похвастатись окрім собі вартості але зелений тариф точно перестоїть а там буде видно що з ним зробити;)
 

N@talia

Tier2
Реєстрування
25 Лют 2021
Дописи
87
Бали
8
Сонячні панелі
Trina Trina Solar TSM-DE19MBB 210M110 540W, MBB
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Пропустив! Труба від 50мм підійде(2мм+)
! Який потрібний метал залежить від розпорок ну і фантазії прораба;) Я зібрав на подвір’ї всі куски чорного металу від 1м довжини (рейси,швелер,уголок,труба....) це не принципово було для мене тому що знаю який метал зараз продається і в яку ціну! Лісу в мене пішло 2,5м3 на 24квт панелей так само відсортовка від виробництва обробив звичайною отработкою по 5грн/л) Розумію що в такій конструкції нема чим похвастатись окрім собі вартості але зелений тариф точно перестоїть а там буде видно що з ним зробити;)
Дуже дякую!
 
Угорі