1. Этот сайт использует файлы cookie. Продолжая пользоваться данным сайтом, Вы соглашаетесь на использование нами Ваших файлов cookie. Узнать больше.

Сес з розміщенням на Схід-Захід

Тема в разделе "Опыт использования солнечных батарей в Украине", создана пользователем Ewrey, 4 дек 2020.

1. Ewrey

Ewrey Tier2

Симпатии:
    1
    Солнечные панели:
    Sharp
    Инвертор:
    Danfoss
    Колегі допоможіть розібратися які панелі полі чи моно краще підійдуть на схід-захід? Який кут є оптимальним 10-15* чи більше?
    Скільки потрібно набрати кВт батарей на 30квт потужності по інверторі?

Последнее редактирование: 4 дек 2020
  2. Sergey

Sergey Tier1

Симпатии:
    175
    Солнечные панели:
    Ja Solar
    Инвертор:
    Huawei 33KTL-A
    Напевно, перше питання, а чому схід захід?

3. Ewrey

Ewrey Tier2

Симпатии:
    1
    Солнечные панели:
    Sharp
    Инвертор:
    Danfoss
    Маю закладених дві станції по 30квт
    На одній станції на силу встановив 20квт півдня(більш нема можливості такий земельний участок)
    Маю склад на захід схід (перший і останній варіант) кут даху 15* та 260кв відповідно потрібно доставити 10квт по інверторах саме там!
    На іншій станції аналогічна ситуація тільки півдня встановив 10квт а ще 20квт панелей найоптимальніше і компактніше виходить схід захід знову ж такий участок!
    Враховував багато чого довжину до інверторів,лічильника, в пік плаває напруга в мережі тому що вхідний автомат у трансформаторі 100а (це маленьке село) якщо поставити 60квт півдня впевнений що не матиму й того що з схід захід так як діючих 30квт підняло напругу по всьому селі:)!
    Якось так!

Последнее редактирование: 4 дек 2020
  4. Ewrey

Ewrey Tier2

Симпатии:
    1
    Солнечные панели:
    Sharp
    Инвертор:
    Danfoss
    Не можу оприділитися з панелями більшість радять полі кристал так як обл. Волинська робота з розсіяним потрібна, та й сонячних днів аби 50% в рік було!

5. Dalet

Dalet Tier1

Симпатии:
    75
    якщо варіант на південь не є, то схід захід з розумінням втрат працює. Кут. Ну тут якщо на літо рахувати, то чим меньший, умовно, тим краще. А на зиму нема сенсу рахувати. Так що.....

а по полі чи моно. Питання в іншому, а чи є щось нормальне по полі. Десь може полі і виграє при острому куті сонця, але по ціні вже не виграє ніяк.

6. Ewrey

Ewrey Tier2

Симпатии:
    1
    Солнечные панели:
    Sharp
    Инвертор:
    Danfoss
    Розумію про що ви!
    Схід захід маю для 30квт не обмежену площу як на мене, але моно на переважну хмарність як у моєму випадку буде ще не оправданіша!
    По полі уже 2 тижні не сплю і не можу оприділитися обираючи з г..на бо в шоці що вибора нема буквально за рік часу!
    Але все таки бувби вдячний при допомозі вибору з того що є!

7. Ewrey

Ewrey Tier2

Симпатии:
    1
    Солнечные панели:
    Sharp
    Инвертор:
    Danfoss
    Для прикладу діючих маю в загальному 27.7квт по панелях півдня панелі з Польщі Sharp 275w poli за липень 2020 мав 16+ тис що вважаю далеко не поганим результатом враховуючи власне споживання 2 будинків!
    Тому думаю що полі кристал не вартує так списувати!

8. Dalet

Dalet Tier1

Симпатии:
    75
    Ви різницю побачите тільки якщо дві різні панелі поставите поряд. I то за рік. І то рік в рік різниця буде різною.

9. Sergey

Sergey Tier1

Симпатии:
    175
    Солнечные панели:
    Ja Solar
    Инвертор:
    Huawei 33KTL-A
    Зрозумів. Краще кут не міняти. Конструкцію забабахаєте дай боже, а сенс не завжди буде. Вам треба робити перевантаження по панелях, думаю до 45+ кВт. Чи полі - чи моно - все рівно, реально ви не там рахуєте. В мене стоять всі, різниці майже немає.

Про трансформатор ви не вірно розумієте. Напруга піднімається у вас, а біля трансформатора вона буде +- нормальна. Тому, що б в сусіда біля вас нічого не погоріло, до вас ведеться окрема лінія. Поставите ви 30, 40, чи 60 кВт панелей, інвертор ніколи не видасть більше, ніж на ньому написано. Просто це він буде робити більший проміжок часу.

Рекомендую вам ще почитати, або звернутись до когось, хто вам то зробить.

Алекс, Ewrey и Dalet нравится это.
  10. Dalet

Dalet Tier1

Симпатии:
    75
    Вот обьектик, 50+ кВт, изгалялись как могли. Но втулить были обязаны))))

Вложения:

• 1.jpg
      1.jpg
      Размер файла:
      1,1 МБ
      Просмотров:
      32
    Tvik, Алекс и Ewrey нравится это.
  11. Ewrey

Ewrey Tier2

Симпатии:
    1
    Солнечные панели:
    Sharp
    Инвертор:
    Danfoss
    Дякую за поради буду щось ставити!
    На щод думки що я хочу зекономи на полі то помилкова думка бо полі наразі ВАТ в середньому 0,27 і по таких цінах можна моно взяти!

12. Dalet

Dalet Tier1

Симпатии:
    75
    Тут рядом обговорють ккд панелей, зайдіть, поміркуйте про ціну.....

13. Олег_79

Олег_79 Tier3

Симпатии:
    10
    Солнечные панели:
    Ja Solar
    Инвертор:
    Huawei 33KTL-A
    На СХІД-ЗАХІД більш оптимально підійдуть двосторонні, якщо встановити їх вертикально. І між рядами взяти відстань десь метрів 8-10. До обіду буде працювати одна сторона панелі, після обіду - протилежна.
    В цій темі йшло обговорення https://greenpowertalk.com.ua/threads/vyzhimaem-maksimum-s-domashnej-sehs.169/ Навіть фото викладені як це виглядає у німців.
    Панелі, з тих що є в Україні особисто я розглядаю JA Solar JAM72D10 / MB 410W. Ціна в районі $130 за штуку.
    Єдиний мінус полягає в тому, що тильна сторона видає тільки 70 відсотків від потужності фронтальної. З метою вирівнювання обсягу генерації до обіду і після можливо один ряд встановлювати фронтальною стороною на схід а інший на захід.

Вложения:

Последнее редактирование: 5 дек 2020
  14. Sergey

Sergey Tier1

Симпатии:
    175
    Солнечные панели:
    Ja Solar
    Инвертор:
    Huawei 33KTL-A
    Наступної середи, Олександр Альохін (Huawei Ukraine) буде проводити черговий вебінар, і його темою як раз будуть системи СХІД-ЗАХІД. Думаю, вам буде цікаво долучитись. В кінці можна ставити питання, і ваше питання, зможуть розглянути більш фахово. Думаю, буде цікаво і корисно всім, хто цікавиться оптимізацією роботи сонячної станції.
    Посилання для реєстрації я додам трохи пізніше, дивився з телефона і не зкопіював.

Последнее редактирование: 9 дек 2020
    Ewrey нравится это.
  15. Ewrey

Ewrey Tier2

Симпатии:
    1
    Солнечные панели:
    Sharp
    Инвертор:
    Danfoss
    Дякую!
    Сергій мені якраз дуже цікаво бувби вдячний всім за будь-яку інформацію!

16. Ewrey

Ewrey Tier2

Симпатии:
    1
    Солнечные панели:
    Sharp
    Инвертор:
    Danfoss
    Ще питання по вольтах з розміщенням схід-захід!
    Існує в Інтернеті така думка що при такому розміщенні (схід-захід) максимальний виробіток буде 80% від установлої потужності по панелях !
    Назріває питання чи варто враховувати запас по напрузі?
    Якщо згідно загальної інформації то максимум не може бути більше 100% установленої потужності!

17. Ewrey

Ewrey Tier2

Симпатии:
    1
    Солнечные панели:
    Sharp
    Инвертор:
    Danfoss
    Фактично напругу в стрінгах можна рахувати по напрузі холостого ходу?Це і буде масимальна точка?
    Хто з цим зтикався прошу про пораду!

18. Sergey

Sergey Tier1

Симпатии:
    175
    Солнечные панели:
    Ja Solar
    Инвертор:
    Huawei 33KTL-A
    Не путайте потужніть та вольтаж. Вольтаж набирається дуже швидко, навіть при 1/4 освітленості вольтаж буде >90%. Тобто так, запас по напрузі треба враховувати завжди.

Ewrey нравится это.
  19. Sergey

Sergey Tier1

Симпатии:
    175
    Солнечные панели:
    Ja Solar
    Инвертор:
    Huawei 33KTL-A
    Раджу вам переглянути вебінари від Huawei Ukraine, там є відповідь на більшість питань.
    Саме на це питання відповідь в наступному відео. Та і в багатьох інших.

20. Ewrey

Ewrey Tier2

Симпатии:
    1
    Солнечные панели:
    Sharp
    Инвертор:
    Danfoss
    Це питання мене найбільше мучило!
    Всі прорахунки виходять такі самі що і на південь!

Поделиться этой страницей