СЭС, проблемы с напряжение в сети

Игорь-к

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
4 Бер 2021
Дописи
946
Бали
93
Сонячні панелі
Ulica, Astroneregy
Інвертор
KTL33-A
село 40 споживачів і в селі ще є одна СЕС 36 квт за 300 метрів від трансформатора, а моя за 950 - 35 квт.
на першій все ок, а в мене вилітає з 11 до 14 години. я так вже розумію, що збувся найгірший прогноз який міг бути
Как не самый рациональный но вариант - развернуть столы и сделать станцию восток-запад что бы уйти от пиков другой сэс села
 
  • Like
Реакції: BUg

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.080
Бали
113

aleksys

Tier1
Реєстрування
21 Сер 2019
Дописи
133
Бали
43
Как не самый рациональный но вариант - развернуть столы и сделать станцию восток-запад что бы уйти от пиков другой сэс села
Як не самий рациональний можно и сип 35 до трансформатора 900м.×40грн=36000. Робота зі столами не дешевше + не падає генерація. А на власному СІП напругу хоть 300вольт + стабілізатор для батьків.
 

BUg

Tier1
Реєстрування
16 Сер 2020
Дописи
102
Бали
28
Відкрийте калькулятор втрат в проводах і розрахуйте так, щоб втрати були до 1%. Побачите який переріз на таку довжину вам потрібен. 35-им сіпом там і не пахне.
 

aleksys

Tier1
Реєстрування
21 Сер 2019
Дописи
133
Бали
43
Відкрийте калькулятор втрат в проводах і розрахуйте так, щоб втрати були до 1%. Побачите який переріз на таку довжину вам потрібен. 35-им сіпом там і не пахне.
Ви переживаєте про втрати електроенергії РЕСОМ? Зачот. Від підстанції до лічильника це втрати ресу, а на окремій лінії напругу можете піднімати поверх 300 вольт без наслідків для сусідів.
Ваші втрати від інвертора до лічильника (собі поставив 4×50 28 метрів) втрат на кабелі практично нема.
 

P@vel

Tier2
Реєстрування
31 Лип 2021
Дописи
42
Бали
18
Добрый день. Подскажите, в чем может быть проблема. Solis показывает следующее напряжение по фазам 1-121v 2-222 v 3-246v. Из-за этого стоит на ошибке и генерацию в сеть не выдает. Линия не знаю отдельная или нет, но предполагаю что отдельная. Заявленная мощность согласно договора о присоединении - 37 кВт. Это в ДТЭК писать или может быть такое что проблема на моей стороне? У меня 70% панелей побиты осколками, но до декабря проблем не было. Заранее спасибо!
 

shamax

Tier2
Реєстрування
14 Кві 2021
Дописи
24
Бали
13
Solis показывает следующее напряжение по фазам 1-121v 2-222 v 3-246v
Перепроверьте вольтметром напряжение в щитке самостоятельно. Но скорее проблема на линии - звоните в обленерго.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.080
Бали
113
Добрый день. Подскажите, в чем может быть проблема. Solis показывает следующее напряжение по фазам 1-121v 2-222 v 3-246v. Из-за этого стоит на ошибке и генерацию в сеть не выдает. Линия не знаю отдельная или нет, но предполагаю что отдельная. Заявленная мощность согласно договора о присоединении - 37 кВт. Это в ДТЭК писать или может быть такое что проблема на моей стороне? У меня 70% панелей побиты осколками, но до декабря проблем не было. Заранее спасибо!
Підгорів полюс автомата, кабель десь підгорів....

Вольтметром зробіть замір фаза- нуль. Та фаза-фаза.
На інверторі, і на лічильнику.
 
Угорі