1. Этот сайт использует файлы cookie. Продолжая пользоваться данным сайтом, Вы соглашаетесь на использование нами Ваших файлов cookie. Узнать больше.

Розділення адреси на дві для збільшення продуктивності

Тема в разделе "Юридические вопрос подключения к Зеленому тарифу", создана пользователем Fugas, 4 сен 2019.

1. Fugas

Fugas New Member

Добрий день. Чи робив хтось розділення однієї адреси на дві(власник один), для того щоб було 2 споживача і відповідно 2 лічильника(один тільки споживає, інший тільки продає) ? Є якісь нюанси, як його краще зробити ?
    Я на стадії заявки на підняття напруги до 31кВт. Тож зараз думаю, може спочатку розділити адресу, а потім до нової під'єднати 31кВт, чи навпаки.

2. Sergey

Sergey Member

Робили. Тільки з метою побудови двох станцій. Хоча споживання та генерація так само мають право на життя. Робили як до, так і після. Не має значення.
    Нюанси - треба виділити в окремий номер. Виділити частку майна в натурі, окремі техпаспорти, витяги на право власності, рішення райради про присвоєння окремої поштової адреси. Реєстраторам таке не дуже подобається, але при бажанні робиться.

Fugas нравится это.
  3. Fugas

Fugas New Member

Споживання та генерація мають право на життя, але все ж таки краще не споживати по 0.18 євроцентів за 1 кВт.
    Я правильно зрозумів, що можна підключити СЕС до ЗТ, а потім вже розділити ділянку на 2 номери, договір про ЗТ перепідписувати не заставлять ?

4. SolarMaster

SolarMaster Member

Не заставляють. Але процедура отримання номеру не завжди проста.