Плавиться автомат

Apocalipse

Tier1
Реєстрування
10 Січ 2021
Дописи
335
Бали
43
Сонячні панелі
Longi
Інвертор
Huawei 33 KTL-A
Сьогодні помітив, що автомат плавиться з сторони лінії.
Напишу заяву в Рем нехай міняють/дотягують?? Автомат мій. Невже це така погана фірма? На яку міняти? Чи в чому може бути причина?
 

Вкладення

  • IMG_20210613_204503.jpg
    IMG_20210613_204503.jpg
    2,8 Mб · Перегляди: 61

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.055
Бали
113
а чому зразу поганий автомат? от чому не кабель, чому Ви не вважаэте причиною не те що нема гільз на СІПі, чому саме винен автомат?
 

Apocalipse

Tier1
Реєстрування
10 Січ 2021
Дописи
335
Бали
43
Сонячні панелі
Longi
Інвертор
Huawei 33 KTL-A
а чому зразу поганий автомат? от чому не кабель, чому Ви не вважаэте причиною не те що нема гільз на СІПі, чому саме винен автомат?
Я не знаю. Тому і питаю, що казати РЕМу. То вони робили. Це автомат в коробці з лічильником, опломбований. Треба писати заяву на перепломбування. То казати нехай обжимають в гільзи той кабель? Автомат ще добрий? Чи теж міняти? Що порадите? Бо тут такий Рем що їм пофіг усе. Халявщики.
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Треба писати заяву на перепломбування.
Треба писати заяву, на термінову заміну автомата, в зв'язку з оплавленням контактів і ризиком пожежі. Це їх зона відповідальності. Безкоштовно.
Вам треба поставити промисловий автомат, з алюмінієво-мідними гільзами. І хай вони не триндять, в ту коробку що є у вас, він влазить.
Автомат та гільзи доведеться купити за свої гроші. Обжимка в них для гільз зазвичай є, бо в підстанціях тільки з нею.
 

Apocalipse

Tier1
Реєстрування
10 Січ 2021
Дописи
335
Бали
43
Сонячні панелі
Longi
Інвертор
Huawei 33 KTL-A
Треба писати заяву, на термінову заміну автомата, в зв'язку з оплавленням контактів і ризиком пожежі. Це їх зона відповідальності. Безкоштовно.
Вам треба поставити промисловий автомат, з алюмінієво-мідними гільзами. І хай вони не триндять, в ту коробку що є у вас, він влазить.
Автомат та гільзи доведеться купити за свої гроші. Обжимка в них для гільз зазвичай є, бо в підстанціях тільки з нею.
Тобто цей автомат все-таки не добрий? Можете порадити модель ?
 

Apocalipse

Tier1
Реєстрування
10 Січ 2021
Дописи
335
Бали
43
Сонячні панелі
Longi
Інвертор
Huawei 33 KTL-A
О. Вот оно истина. Но не только в этом. А еще и в том СИПе, которые скорее всего 16 кв усеченка
Тобто треба вимагати заміни вводу? Сьогодні звернув увагі, що там кабелі на вході сплавились разом... МОже то в кабелі проблема? і кабель собою нагрів автомат?
 
Останнє редагування:

Apocalipse

Tier1
Реєстрування
10 Січ 2021
Дописи
335
Бали
43
Сонячні панелі
Longi
Інвертор
Huawei 33 KTL-A
ну щож ви так? Це не моя сфера, я в тому не петраю нічого :)) Тому і пишу на форумі багато, бо тут є такі як ви, що більше в цьому розуміються. Може підскажете який кабель має бути? Бо щось в мене таке враження, що до мене по стовпах такий самий кабель поставлений... (колись РЕМ окремо мені ставив стовпи, і вів лише один кабель по них) .
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Тобто треба вимагати заміни вводу? Сьогодні звернув увагі, що там кабелі на вході сплавились разом... МОже то в кабелі проблема? і кабель собою нагрів автомат?
Проблема в поганому контакті. А він викликан недостатнім січенням кабелю, відсутністю наконечників та своєчасної дотяжки клеми.
Чи зможете ви добитись заміну кабелю на вводі - не знаю. Якщо зможете - то відпишиться, що і як робили.
В мене СІП 16, пром автомат вирішив проблему.
 

Игорь-к

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
4 Бер 2021
Дописи
944
Бали
93
Сонячні панелі
Ulica, Astroneregy
Інвертор
KTL33-A
Проблема в том, что алюминий, из которого сделан вводной кабель, очень легко сжимается. Поэтому по правилам устройства эл. сетей (ПУЭ) , соединение алюминия в клеммы автомата должно происходить через специальный наконечник, который со стороны провода представляет собой толстостенную трубку, провод в нее вставляют и обжимают гидрообжимом, создавая усилие несколько тонн. Поскольку обжим произошел со всех сторон, то деваться кабелю уже некуда и соотвественно не должно возникнуть через время ситуации когда плохой контакт ведет к нагреву.

Так же, раз уж к Вам приедут и полезут в ящик, сразу заготовьте медные провода сечением 16 или 25 мм2 для проброса между автоматом и счетчиком, их по идее тоже нужно огильзовать наконечниками, но медь все таки не так сильно деформируется при сжатии, поэтому достаточно подтягивать раз в 6-12 месяцев.
 

Apocalipse

Tier1
Реєстрування
10 Січ 2021
Дописи
335
Бали
43
Сонячні панелі
Longi
Інвертор
Huawei 33 KTL-A
достаточно подтягивать раз в 6-12 месяцев.
Дякую за пораду. Скажу щоб поставили гільзи на кабель. Але щось я сумніваюсь,що кожні 6 місяців будуть до мене з РЕМа ходити, перепломбовувати і дотягувати кабель :(
 

Игорь-к

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
4 Бер 2021
Дописи
944
Бали
93
Сонячні панелі
Ulica, Astroneregy
Інвертор
KTL33-A
Дякую за пораду. Скажу щоб поставили гільзи на кабель. Але щось я сумніваюсь,що кожні 6 місяців будуть до мене з РЕМа ходити, перепломбовувати і дотягувати кабель :(
Раз в год в нашей местности они приезжают без проблем, оставляете заявку на горячей линии и ждете. Раз в полгода, одни из них говорят что , да, так должно быть, другие бригады говорят что это часто, раз в год приедем, чаще не будем.
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Мені порадили Hager... Він добрий?
Добрий. В мене ЕТІ, вибирав по ціні та наявності. В підстанціях стоять взагалі найдешевші, типу АСКО. Головне промисловий і гільзи. Так, вірно зауважили, і на мідь так само треба.
 
Угорі