Оптимальные мощности

Nimdok

Tier3
Реєстрування
3 Лип 2018
Дописи
4
Бали
1
Здравствуйте.
Подскажите, пожалуйста, стоит, ли при выборе солнечных панелей, гнаться за максимальной мощностью? Какая мощность оптимальная, какой производитель
 

Mahazkei

Tier3
Реєстрування
4 Лип 2018
Дописи
1
Бали
0
Если есть место для расположения то за мощностями совсем нет смысла гнаться. Берите качеством и количеством. На данный момент 270-290 ватные панели именно то)
 

val06

Tier3
Реєстрування
17 Лип 2018
Дописи
10
Бали
1
Ціна сонячних панелей приємно падає. Зараз краще брати до 300 Вт. Можно шукати по ціні в районі 0,4$ за Вт, якщо Tier1
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.083
Бали
113
Ну я скоріше про роздрібні ціни. І там де є надія дійсно отримати гарантію...

надія як завжди вмирає.....

зараз майже нема роздріб і опт на панелі, воно все знівілювалося стрімким падінням ціни, так званою відміною ПДВ, і конкуренцією на ринку. Вже Тріна по 0,38 легко в не обмеженній кількості.

А гарантії. Ну, через три роки не знайдете Ви продавця.
 

val06

Tier3
Реєстрування
17 Лип 2018
Дописи
10
Бали
1
Наскільки чув, то ПДВ так відминили.. віртуально... Ну є одна фірма, яку я знаю років 20 вже, дисті. Так що маю надію що ще 5-10 простоїть...
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.083
Бали
113
Наскільки чув, то ПДВ так відминили.. віртуально... Ну є одна фірма, яку я знаю років 20 вже, дисті. Так що маю надію що ще 5-10 простоїть...

так ПДВ відмінили, але ціна від того в низ багато не піде, так 5-10% може. А може інколи і того не вийде. Та й китайці на разі заговорили про підвищення на 3-4% на кінець місяця.

Добре. Гарантія. От наприклад. А зміниться технологія за 5 років і перестануть випускати той кристал що на разі є, Чим Вам виробник замінить і як - як Ви отримаєте ту одну панель.... Ви розумієте, дуже легко про це розмовляти тоди доки не варишся втому котлі. Я варюся. Кожен день. Так от, через 3 роки буде дешевше на ринку України купити вживану панель і замінити ніж вирішувати питання по гарантійній заміні.
 
Угорі