1. Этот сайт использует файлы cookie. Продолжая пользоваться данным сайтом, Вы соглашаетесь на использование нами Ваших файлов cookie. Узнать больше.

Мониторинг для инверторов Huawei

Тема в разделе "Инверторы, аккумуляторы и прочее", создана пользователем Administrator, 12 сен 2019.

1. sosedofcamel

sosedofcamel New Member

Шановне панство, що вдало експлуатує данний сервіс. Питання до вас:
    Які моделі мобілних пристроїв співпрацюють з SunRestudio і які точно з ним не співпрацюють?
    Є ідея скласти перелік "білого" та "чорного" обладнання.

2. sosedofcamel

sosedofcamel New Member

У мене товаришує "білий":
    - планшет Lenovo TB3-710F android 5.0.1. Відвалюється за 5-15 хв. Вважаю, з-за неякісного кабелю,
    - смартфон Xiaomi Redmi Note 4x MIUI11.0.2 (android 7.0)

Не хоче товаришувати "чорний".

P.S.Відредагував, тому що причина була у поганому кабелю.

Последнее редактирование: 9 окт 2020
  3. sosedofcamel

sosedofcamel New Member

Інформація стосовно платного сервіса SunRestudio в 5$, на мій погляд, це десь так коштує мобілний інтернет для підключення до нього інвертора через андроід-пристрій

4. SolarMaster

SolarMaster Active Member

"Оплата за послуги сервісу не знімається, і не планується в найближчому майбуньому. Користуйтесь, це безкоштовно"

Це спочатку він був платний. Не знайшов массового споживача.

sosedofcamel нравится это.
  5. Sergey

Sergey Active Member

Все спортили модему від РЕСу. люди по них дивляться статистику і цього їм досить. Дуже багато таких зустрічав.

6. sosedofcamel

sosedofcamel New Member

Не зміг до нього підключитися

7. Sergey

Sergey Active Member

Так, але я про Обленерго. Люди отримують акти, де все написано. Навіть на лічільник не дивляться.

Tvik и sosedofcamel нравится это.
  8. sosedofcamel

sosedofcamel New Member

Довіряй, але перевіряй ;)
    На жаль в SunRestudio відсутня можливість автоматичного перепідключення смартфона до інвертора.