LiFePo4 все про сопротивление

Алиса

Tier3
Реєстрування
25 Січ 2024
Дописи
10
Бали
3
Доброго утречка, подскажите пожалуйста как правильно измерить сопротивление LiFePo4 аккумулятора и его ячеек.

1. Важно ли что бы аккумулятор во время измерений был полностью заряжен или это не обязательно для LiFePo4?
2. Насколько важна температура для измерений если она может на 5-10°C быть выше или ниже от комнатной 25°C?
 
Останнє редагування:

UT7UV

Tier2
Реєстрування
19 Бер 2019
Дописи
38
Бали
18
Сонячні панелі
Ulica Solar
Інвертор
30KTL-M3, 33KTL-A, 50KTL-M0, Conext 8548 XW
гарна прихована реклама))
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.083
Бали
113
гарна прихована реклама))
але толку 0. бо то вимірювач температури на марсі. Він підходить лиш для порівняння в лінійці однієї коробки, крапка. Мало того що йогом можна калібрувати як тобі заманеться, так ще і перехідний опір дротів крокодилами чи то тими щупами грає як заманеться. Для кухні піде.

В мене два подібних і обидва різне пишуть. А те що більш менш нормальне вже за 1000дол коштує.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.083
Бали
113
1. Важно ли что бы аккумулятор во время измерений был полностью заряжен или это не обязательно для LiFePo4?
если вы сравниваете - то они должны быть одинаково заряжеными

ибо сопротивление зависит от уровня заряда


2. Насколько важна температура для измерений если она может на 5-10°C быть выше или ниже от комнатной 25°C?
для сравнения в коробке - не важна, для сравнения с паспортной - важна
 

Алиса

Tier3
Реєстрування
25 Січ 2024
Дописи
10
Бали
3
если вы сравниваете - то они должны быть одинаково заряжеными

ибо сопротивление зависит от уровня заряда



для сравнения в коробке - не важна, для сравнения с паспортной - важна
Хотела сравнить сопротивление ячеек с паспортной
Дуже дякую вам!!!
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.083
Бали
113
Хотела сравнить сопротивление ячеек с паспортной
1. Прибор такій яким виміряв завод, або хоча б прибор якиймає сертифікат повірки
2. Умови як по мануалу

А краще всього не опір , а замір ємності і опір
 

Алиса

Tier3
Реєстрування
25 Січ 2024
Дописи
10
Бали
3
1. Прибор такій яким виміряв завод, або хоча б прибор якиймає сертифікат повірки
2. Умови як по мануалу

А краще всього не опір , а замір ємності і опір
Прибор к сожалению буду использовать только тот что у меня есть, другого на сегодня нету :(( Я пока не замечала что бы он при каждом измерении показывал сильно разные показания надеюсь это не изменится в будущем, что бы я им хотя бы могла смотреть динамику изменения сопротивления аккумулятора и каждой ячейки в отдельности.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.083
Бали
113
Прибор к сожалению буду использовать только тот что у меня есть, другого на сегодня нету :(( Я пока не замечала что бы он при каждом измерении показывал сильно разные показания надеюсь это не изменится в будущем, что бы я им хотя бы могла смотреть динамику изменения сопротивления аккумулятора и каждой ячейки в отдельности.
для порівняння так, він підходить

просто умови однакові мають бути

і ще - опір не є показником який повністю покаже стан батарейки
 

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
551
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
Доброго утречка, подскажите пожалуйста как правильно измерить сопротивление LiFePo4 аккумулятора и его ячеек.

1. Важно ли что бы аккумулятор во время измерений был полностью заряжен или это не обязательно для LiFePo4?
2. Насколько важна температура для измерений если она может на 5-10°C быть выше или ниже от комнатной 25°C?
А взагалі - нащо міряти?
Міряти має BMS. І управляти роботою (заряд/розряд)
Я би взагалі будь-який літій не використовував без BMS.
Тим більше, що за останній рік з'явилося багато гарних пропозицій
універсальних BMS (рекламу тут не буду)))).
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.083
Бали
113
А взагалі - нащо міряти?
Міряти має BMS. І управляти роботою (заряд/розряд)
Я би взагалі будь-який літій не використовував без BMS.
Тим більше, що за останній рік з'явилося багато гарних пропозицій
універсальних BMS (рекламу тут не буду)))).
ну якщо якась лабораторна робота, то чом би і ні, для статистики динаміки життя. Але для релевантності йього дійства треба притримуватися алгоритму виміру.

БМС опір не міряє, жека там щось пише, але то ХЗ що, а по опору можна відслідкувати зміни, але теж не завджи.
 
Угорі