FAQ Инвертор SUN2000-30KTL-M3, инструкция, обсуждение, мониторинг

Женя

Tier2
Реєстрування
16 Лют 2020
Дописи
30
Бали
8
А можете зробити запис цього шуму ? Як було і як стало, чи хоча б щось одне. Для мене це був останній аргумент проти купівлі оновленої версії.
Я Вам скажу так, после обновление ПО, шума практически не слышно(надо прислушиватся) если стоишь рядом с инвертором на максимальной мощности работы инвертора, температура инвертора порядка 56 гр(такая же как и до обновления). А для сравнения по шуму до обновления, отчетливо слышно было работу инвертора в 50-70 метрах, очень напрягало. Записать не смогу, уже уехал. Поверьте на слово, можно смело покупать инвертор, по шуму проблема решена
 
Останнє редагування:

Олександр_А

Huawei Ukraine
Реєстрування
13 Тра 2020
Дописи
171
Бали
63
Всем привет!!! Я так понял, что никого тема по поводу шума инвертора Sun 2000-30ktl-m3 не интересует.
Меня например, это сильно раздражало, но не было время попробовать. Появилось время, вышла новая прошивка, и Я подтверждаю, что после обновления на новую прошивку, шум ели слышен на максимальной мощности инвертора. Мною было обновлено 2 инвертора, заказчики довольны.

P.S. У меня почему-то сложилось впечатление, что меня одного эта тема напрягает, а проблема с шумом отпугнула многих заказчиков при выборе покупки инвертора, особенно кто ставит в собственном дворе, близко к дому.
ПРОБЛЕМА С ШУМОМ РЕШЕНА РАЗРАБОТЧИКОМ!!!
Еще добавлю прошивку, очень хлопотно скачать с сайта Huawei.
Дякую за зворотний зв'язок!
Ми обмежено протестували нову прошивку, після цього вона з'явилась на support.huawei.com.
Для публічної комунікації збирались дочекатися її появи для оновлення через застосунок.
 

shpulyarvlad

Tier3
Реєстрування
28 Кві 2021
Дописи
12
Бали
3
Дякую за зворотний зв'язок!
Ми обмежено протестували нову прошивку, після цього вона з'явилась на support.huawei.com.
Для публічної комунікації збирались дочекатися її появи для оновлення через застосунок.
Я не зовсім звозумів про зникнення шуму в новій прошивці. Якщо логічно думати, то шум, в основному, був від вентиляторів. То що, китайці в новій прошивці вимкнули вентилятори для охолодження, залишивши лиш радіатор? Чи вони тепер будуть включатися після більш інтенсивнішнього нагрівання самого інвертора? Чи що давало шум нового інвертора?
 

Олександр_А

Huawei Ukraine
Реєстрування
13 Тра 2020
Дописи
171
Бали
63
Я не зовсім звозумів про зникнення шуму в новій прошивці. Якщо логічно думати, то шум, в основному, був від вентиляторів. То що, китайці в новій прошивці вимкнули вентилятори для охолодження, залишивши лиш радіатор? Чи вони тепер будуть включатися після більш інтенсивнішнього нагрівання самого інвертора? Чи що давало шум нового інвертора?
Прошивка не впливає на режим та алгоритми охолодження інвертора.
Робота вентилятора зранку та ввечері потрібна, щоб запобігти утворенню конденсату на компонентах при зміні температури.
Прошивка зменшує частоту обертання та алгоритми роботи, на надійність, температуру компонентів та термін експлуатації прошивка не впливає.
 

vmiho63

Tier0
Реєстрування
5 Січ 2020
Дописи
200
Бали
63
Сонячні панелі
Amerisolar285w
Інвертор
StecaGrid10kW
Я не зовсім звозумів про зникнення шуму в новій прошивці. Якщо логічно думати, то шум, в основному, був від вентиляторів. То що, китайці в новій прошивці вимкнули вентилятори для охолодження, залишивши лиш радіатор? Чи вони тепер будуть включатися після більш інтенсивнішнього нагрівання самого інвертора? Чи що давало шум нового інвертора?
Для повного розуміння питання щодо шуму вам варто було б прочитати ці декілька сторінок гілки...
 

shpulyarvlad

Tier3
Реєстрування
28 Кві 2021
Дописи
12
Бали
3
Для повного розуміння питання щодо шуму вам варто було б прочитати ці декілька сторінок гілки...
Для повного розуміння мого питання, Вам слід уважно прочитати мої запитання і до кого я звертався. А гілку я уважно прочитав. В гілці були лиш Ваші думки та догадки, хоча і досить грамотні, але не підтверджені. Я отримав відповідь від сервісу Huawei. Дякую.
 

ahcas

Tier3
Реєстрування
2 Тра 2019
Дописи
12
Бали
3
Викладаю, якшо кому потрібно, переклад інструкціїй користувача та короткого посібника по інсталяції для Хуавей 30КТЛ М3
 

Вкладення

  • SUN2000-(20KTL, 29.9KTL, 30KTL, 36KTL, 40KTL)-M3 User Manual.en.uk.pdf
    5 Mб · Перегляди: 217
  • Huawei_SUN2000-30_36_40KTL-M3-QuickGuide.en.uk.pdf
    2,7 Mб · Перегляди: 143

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
530
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A

ahcas

Tier3
Реєстрування
2 Тра 2019
Дописи
12
Бали
3
Ні. Інший. Мене задовільнив.
 

UT7UV

Tier2
Реєстрування
19 Бер 2019
Дописи
38
Бали
18
Сонячні панелі
Ulica Solar
Інвертор
30KTL-M3, 33KTL-A, 50KTL-M0, Conext 8548 XW
Вчора запустив перший оптимізатор з М3, все працює! Необхідно оновлювати MBUS, нова прошивка є, дякую Олександру Альохіну!
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Вчора запустив перший оптимізатор з М3, все працює! Необхідно оновлювати MBUS, нова прошивка є, дякую Олександру Альохіну!
Дахова чи наземна? Тільки 1 панель затіняло?
 

UT7UV

Tier2
Реєстрування
19 Бер 2019
Дописи
38
Бали
18
Сонячні панелі
Ulica Solar
Інвертор
30KTL-M3, 33KTL-A, 50KTL-M0, Conext 8548 XW
Дахова чи наземна? Тільки 1 панель затіняло?
Цей стрінг на даху сауни, влітку затіняється одна панель від пічної труби, весною/осінню вже три панелі попадають в тінь, тому скоро доставлю ще два оптимізатора. Взагалі в планах поставити оптимізатори ще на два інших стрінги (в одному МРРТ), якщо все буде з цими працювати нормально.
 

collector1

Tier3
Реєстрування
3 Лип 2021
Дописи
1
Бали
1
Сонячні панелі
Longi
Інвертор
Sun2000-m3
Завдяки @Олександр_А, Huawei та Photomate вдалось відвідати тренінг Хуавей у Львові

"На події ми плануємо показати в роботі наші нові оптимізатори, справжню батарею LUNA2000, котра має в деяких речах переплюне Tesla, ну і звісно - відповімо чи шумить новий 30-М3 і як це воно користуватись доступним моніторингом."

Було цікаво побачити все своїми очима.

Тим неменше, є трохи цікавої інформації, яка буде корисна всім

1. М3 працює в режимі 33 кВт, хоч ще раз підкреслюю, зараз йдуть перевірки.
2. Якщо у Вас є 33КТЛ-А без моніторингу, його можно приєднати в М3 та отримати моніторинг за 200$ на два і більше інверторів.
3. На вводі в будинок Т1 ПЗІП дуже рекомендується. По постійному струму випадків майже не було.
4. Молодші інвертори можуть працювати як гібриди, так і в автономному режимі (з невеликими доповненнями)
5. Luna2000 виглядає прикольно, але остаточну вартість не оголошували
6. Оптимізатори тільки 450 Вт, але є слухи, що виробники панелей оговтались і призупиняють гонку розмірів панелей.
7. Гофру в інвертор не заводити. Залило вже більше, ніж загинуло від інших причин


PS. Доповнюю, по мірі згадування
Привіт. Де можна детальніше дізнатися щодо пункту 4?
(4. Молодші інвертори можуть працювати як гібриди, так і в автономному режимі (з невеликими доповненнями))

SUN2000-30KTL-M3 - також може працювати як гібрид?
 

UT7UV

Tier2
Реєстрування
19 Бер 2019
Дописи
38
Бали
18
Сонячні панелі
Ulica Solar
Інвертор
30KTL-M3, 33KTL-A, 50KTL-M0, Conext 8548 XW
Привіт. Де можна детальніше дізнатися щодо пункту 4?
(4. Молодші інвертори можуть працювати як гібриди, так і в автономному режимі (з невеликими доповненнями))

SUN2000-30KTL-M3 - також може працювати як гібрид?
ні, це суто мережевий інвертор.
 

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
530
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
Поки з моїм SUN2000-30KTL-M3 розбираються - я трохи закину інсайдів
- виявляється SUN2000-30KTL-M3 дозволяє читати регістри через Modbus-TCP через Wifi !
чому це прекрасно?
На відміну від Modbus-RTU Modbus-TCP дозволяє прокинути порт назовні
і отримати прямий доступ до інвертора з будь-якого місця.
Ну і ще деякі фішки.)))
 
Останнє редагування:

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
530
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
Може я щось не так запитав.
Треба докупити все ж донгл, бо самостійно він точку піднімає, треба все одно чимось конектитись?
Так. Все вірно. Треба чимось конектитись. Тобто треба пристрій, який би або робив проброс порту в інернет, або читав дані з інвертору і передавав їх будь-куди. Мої пристрої моніторінгу читають інвертори через modbus-rtu. Для цього треба було конвертер rs485.
А тепер не треба. Можна читати навіть роутером (не будь-яким, але так їх кількість значно зростає)
Я аналізував логи програми і побачив, що телефон, якщо конектиться через wifi, читає дані через modbus-tcp.
 
Реєстрування
18 Кві 2021
Дописи
58
Бали
18
Сонячні панелі
Risen
Інвертор
Huawei
добрый день, в пик генерации сейчас по погоде инвертор выдает 33квт, а реле ограничения мощности рэс поставили 30квт, и при длительном перегрузе в 32-33квт, оно срабатывает, и отключает свет, на все про все для перезагрузки реле уходит около 15-20 минут, так вот вопрос к знатокам какой параметр нужно сменить на инверторе, чтобы с инвертора в пик генерации не выходило больше 31квт?
 
Угорі