FAQ Инвертор SUN2000-30KTL-M3, инструкция, обсуждение, мониторинг

vmiho63

Tier0
Реєстрування
5 Січ 2020
Дописи
200
Бали
63
Сонячні панелі
Amerisolar285w
Інвертор
StecaGrid10kW
... Не розумію як програмно можно це виправити.
Можна зменшити кількість обертів- відповідно зменшиться шум; можна змінити температурні та часові рамки увімкнення кулерів на тих чи інших обертах... Це перше, що спало на думку, напевно є ще якійсь варіанти...
 

Rostislav

Tier3
Реєстрування
11 Чер 2021
Дописи
6
Бали
3
Сонячні панелі
30
Інвертор
Sun 2000-30KTL
Можна зменшити кількість обертів- відповідно зменшиться шум; можна змінити температурні та часові рамки увімкнення кулерів на тих чи інших обертах... Це перше, що спало на думку, напевно є ще якійсь варіанти...
Так, але робити це в ущерб охолодженню нелогічно.
 

vmiho63

Tier0
Реєстрування
5 Січ 2020
Дописи
200
Бали
63
Сонячні панелі
Amerisolar285w
Інвертор
StecaGrid10kW
Так, але робити це в ущерб охолодженню нелогічно.
Ми ж не знаємо конструкторського задуму і реалізації- які можливості і резерви закладені в залізо щодо потужностно-температурних характеристик і т.д.
 

Fronius

Tier3
Реєстрування
28 Лис 2020
Дописи
13
Бали
3
теж кулери гудять вже два роки: більша температура сильніше гудять, менша -відповідно тихіше гудять, і нічого... Планую восени, коли суттєво знизиться генерація, зняти кулери з інвертора, провести ТО і купили на Алі аналогічні резервні,
Если такое провернуть на Хуавее, то потеряете гарантию.
 

vmiho63

Tier0
Реєстрування
5 Січ 2020
Дописи
200
Бали
63
Сонячні панелі
Amerisolar285w
Інвертор
StecaGrid10kW
В мене 2 кулери розміщені в задній частині інвертора і проганяють повітря через ребра радіатора від решіток забору повітря в нижній частині інвертора на викид повітря через решітки у верхній частині інвертора. Так що я думаю, що навіть не потрібно буде лізти всередину інвертора до плат. До речі, я не знаю, чи є ще додаткові кулери всередині, як у Huawei.
В інструкції написано: "Інвертор охолоджується ззаду за допомогою ребер охолодження та 2 вентиляторів, що не потребують технічного обслуговування."
Якщо вдасться без зайвих перешкод добратися до кулерів і очистити все від пилюки, то вважаю, що зайвим не буде...
 

Олександр_А

Huawei Ukraine
Реєстрування
13 Тра 2020
Дописи
171
Бали
63
Вітаю, шановні форумчани.
Прийшов час розвіяти міфи.
1. Лінійка інверторів М3 - це промислові інвертори потужністю від 30 до 40 кВт номінальної потужності (є ще 20 кВт, але він для Львівських мереж :) ). З точки зору апаратного забезпечення обладнання ідентичне.
2. В інверторі всередині встановлений вентилятор, який має 2 основні функції: осушування, перемішування повітря всередині, завдяки чому усуваються гарячі точки та покращується тепловіддача поверхнею всього корпусу.
3. Вентилятор не потребує обслуговування та заміни впродовж всього терміну експлуатації. На відміну від решти інверторів, які потрібно розбирати для монтажу, SUN2000MA (2-40KTL-L1/M0/M1/M2/M3) не потребують відкриття корпусу, таким чином пил, дрібні часточки, комахи не можуть потрапити всередину. Робота вентилятора в неоптимальних умовах зменшує термін його експлуатації.
4. Прошивка SUN2000MA V100R001C20SPC107 знижує рівень шуму завдяки оптимізованому алгоритму осушення. Прошивка не впливає на систему охолодження та на температуру компонентів та корпуса. Власники за бажанням можуть пересвідчитись у цьому самостійно.
5. При проєктуванні та конструюванні обладнання, департамент розробки Huawei проводить всеохопне тестування та сертифікацію відповідно стандартів, а також за їх межами. За допомогою стрес-тестів, тестів на прискорене старішання, розрахунків MTBF (mean time between failure - cередній наробіток між відмовами) і т.д. визначається розрахунковий термін експлуатації. Розрахунковий термін експлуатації становить, як і раніше 25 років.
6. Рівень шуму за стандартами вимірюється на відстані 1 м у спеціальній "тихій" камері за допомогою сертифікованого обладнання. Я також маю застосунок на телефоні для вимірювання рівню шуму, але результати вимірювання можуть використовуватись лише для відносного порівняння. Знову ж таки, *107 прошивка зменшить загальний рівень шуму.
7. Якщо ви переживаєте за поломку вентилятора, то на період гарантії, ви можете спокійно розраховувати на заміну пристрою. Якщо хочете продовжити гарантію - зверніться, будь ласка, до офіційного дистриб'ютора. Якщо переживаєте за пост-гарантійне обслуговування - напишіть мені в приватні повідомлення, я вам вишлю артикул вентилятора - зможете його придбати і покласти на поличку на наступні 20 років.
8. Зміни в конструкції вплинули на розподіл температур інвертора. Температура з датчика всередині для 33KTL-A та 30KTL-M3 плюс-мінус однакова. Але чим тепліший радіатор тим вищий коефіцієнт теплопередачі. Для IGBT температура +50 °C - це ніщо, а радіатор охолоджує саме їх.
Якщо є ще якісь інші питання - задавайте.
Дякую!
 
Останнє редагування:

Олександр_А

Huawei Ukraine
Реєстрування
13 Тра 2020
Дописи
171
Бали
63
Сколько же у Фрониуса кулеров??
Від 1 до 3 в залежності від моделі.
Так, але робити це в ущерб охолодженню нелогічно.
Причина не в охолодженні, а в осушенні. Попередній алгоритм та швидкість роботи не були оптимізовані з урахуванням використання в побуті. На температуру інвертора та компонентів, а також на надійність і термін експлуатації прошивка не впливає.
От я взагалі памятаю презентації, де розповідалося про іноваційну систему охолодження
в 33KTL-A. Навіщо ж було таку систему змінювати? Напевне тому, що розміри корпусу значно зменшилися.
І от ще питання. В 33KTL-A , був окремий відділ під комунікаційні порти. І там стояв потужний захист ліній.
А от в новому? Крім того, що прийшлося виносити з корпусу COM розєми
Захист від перенапруги на COM-портах у M3 також присутній.
Менша маса та об'єм - менша матеріалоємність та краща екологічність.
Если такое провернуть на Хуавее, то потеряете гарантию.
Створіть тему про Фроніус та пишіть туди всі переваги та недоліки Фроніусів. Не дезінформуйте споживачів, будь ласка.
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
таким чином пил, дрібні часточки, комахи не можуть потрапити всередину
Там якісь мембрани? Є датчик вологості?

Без нової прошивки, є ймовірність його "осушення" за місяць (ваш термін) і виходу в тихший режим?

А так - дуже дякую за докладне пояснення.
 
Останнє редагування:

vmiho63

Tier0
Реєстрування
5 Січ 2020
Дописи
200
Бали
63
Сонячні панелі
Amerisolar285w
Інвертор
StecaGrid10kW
Там якісь мембрани? Є датчик вологості?

Без нової прошивки, є ймовірність його "осушення" за місяць (ваш термін) і виходу в тихший режим?
Наскільки я розумію там присутній постійно-періодичний процес осушення, тобто видалення конденсату, який як кажуть, по-любому, утворюється всередині корпусу інвертора (він же не герметичний) внаслідок перепаду температур і т.п
Без перепрошивки тихіше він працювати не буде. ІМНО
 

Игорь-к

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
4 Бер 2021
Дописи
944
Бали
93
Сонячні панелі
Ulica, Astroneregy
Інвертор
KTL33-A
Вітаю, шановні форумчани.
Прийшов час розвіяти міфи.
1. Лінійка інверторів М3 - це промислові інвертори потужністю від 30 до 40 кВт номінальної потужності (є ще 20 кВт, але він для Львівських мереж :) ). З точки зору апаратного забезпечення обладнання ідентичне.
2. В інверторі всередині встановлений вентилятор, який має 2 основні функції: осушування, перемішування повітря всередині, завдяки чому усуваються гарячі точки та покращується тепловіддача поверхнею всього корпуса.
3. Вентилятор не потребує обслуговування та заміни впродовж всього терміну експлуатації. На відміну від решти інверторів, які потрібно розбирати для монтажу, SUN2000MA (2-40KTL-L1/M0/M1/M2/M3) не потребують відкриття корпусу, таким чином пил, дрібні часточки, комахи не можуть потрапити всередину. Робота вентилятора в неоптимальних умовах зменшує термін його експлуатації.
4. Прошивка SUN2000MA V100R001C20SPC107 знижує рівень шуму завдяки оптимізованому алгоритму осушення. Прошивка не впливає на систему охолодження та на температуру компонентів та корпуса. Власники за бажанням можуть пересвідчитись у цьому самостійно.
5. При проєктуванні та конструюванні обладнання, департамент розробки Huawei проводить всеохопне тестування та сертифікацію відповідно стандартів, а також за їх межами. За допомогою стрес-тестів, тестів на прискорене старішання, розрахунків MTBF (mean time between failure - cередній наробіток між відмовами) і т.д. визначається розрахунковий термін експлуатації. Розрахунковий термін експлуатації становить, як і раніше 25 років.
6. Рівень шуму за стандартами вимірюється на відстані 1 м у спеціальній "тихій" камері за допомогою сертифікованого обладнання. Я також маю застосунок на телефоні для вимірювання рівню шуму, але результати вимірювання можуть використовуватись лише для відносного порівняння. Знову ж таки, *107 прошивка зменшить загальний рівень шуму.
7. Якщо ви переживаєте за поломку вентилятора, то на період гарантії, ви можете спокійно розраховувати на заміну пристрою. Якщо хочете продовжити гарантію - зверніться, будь ласка, до офіційного дистриб'ютора. Якщо переживаєте за пост-гарантійне обслуговування - напишіть мені в приватні повідомлення, я вам вишлю артикул вентилятора - зможете його придбати і покласти на поличку на наступні 20 років.
8. Зміни в конструкції вплинули на розподіл температур інвертора. Температура з датчика всередині для 33KTL-A та 30KTL-M3 плюс-мінус однакова. Але чим тепліший радіатор тим вищий коефіцієнт теплопередачі. Для IGBT температура +50 °C - це ніщо, а радіатор охолоджує саме їх.
Якщо є ще якісь інші питання - задавайте.
Дякую!
Есть вопрос по сути. Если корпус герметичный и влага в него никак не попадает, что же в нем сушит вентилятор?
 

Игорь-к

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
4 Бер 2021
Дописи
944
Бали
93
Сонячні панелі
Ulica, Astroneregy
Інвертор
KTL33-A
Наскільки я розумію там присутній постійно-періодичний процес осушення, тобто видалення конденсату, який як кажуть, по-любому, утворюється всередині корпусу інвертора (він же не герметичний)
Корпус как раз герметичный. В этом же гордость Хуавея.
 

Олександр_А

Huawei Ukraine
Реєстрування
13 Тра 2020
Дописи
171
Бали
63
Без нової прошивки, є ймовірність його "осушення" за місяць (ваш термін) і виходу в тихший режим?

А так - дуже дякую за докладне пояснення.
Залежить від умов навколишнього середовища.
Корпус как раз герметичный. В этом же гордость Хуавея.
IP 66 означає, що є абсолютний захист від потрапляння пилу та те, що струмені води під великим тиском не пошкодять пристрій.
У інвертора є 2 мембранних клапана через які здійснюється повітрообмін.
Через те, що відносна вологість повітря сильно залежить від температури, вона може кардинально змінюватися під погодних умов.
Щоб не утворювався конденсат при змінах температури і існує функція осушення.
 

Игорь-к

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
4 Бер 2021
Дописи
944
Бали
93
Сонячні панелі
Ulica, Astroneregy
Інвертор
KTL33-A
Залежить від умов навколишнього середовища.

IP 66 означає, що є абсолютний захист від потрапляння пилу та те, що струмені води під великим тиском не пошкодять пристрій.
У інвертора є 2 мембранних клапана через які здійснюється повітрообмін.
Через те, що відносна вологість повітря сильно залежить від температури, вона може кардинально змінюватися під погодних умов.
Щоб не утворювався конденсат при змінах температури і існує функція осушення.
спасибо за пояснения , а у ktl33-a такие мембранные клапаны есть?
 

Женя

Tier2
Реєстрування
16 Лют 2020
Дописи
30
Бали
8
Прошивка SUN2000MA V100R001C20SPC107 знижує рівень шуму завдяки оптимізованому алгоритму осушення. Прошивка не впливає на систему охолодження та на температуру компонентів та корпуса. Власники за бажанням можуть пересвідчитись у цьому самостійно.
Если кто-то пробовал новую прошивку , напишите пожалуйста отзыв о изменениях работы инвертора по шуму, буду очень благодарен
 
Угорі