FAQ Инвертор SUN2000-30KTL-M3, инструкция, обсуждение, мониторинг

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Шановні, то яка ціна повинна бути? хоч приблизно може хтось сказати?
І хто як думає, у скільки може обійтися модернізація 33 ктл-а в 30 ктл-м3, і чи доцільно це робити?
Роздріб виставили від 2400 до 2600$ + 100 за моніторинг.
Якщо затінення немає - сенсу я би казав не має.
 
Реєстрування
5 Лип 2017
Дописи
39
Бали
8
Сонячні панелі
Risen
Інвертор
Huawei
Сосед по моему примеру построил станцию. И дождался М3 инвертора. Он у него как то странно гудит. Монтажники говорят что так должно быть. У меня прошлая версия, гудит конечно иногда, но только когда полная мощность.
 

Олександр_А

Huawei Ukraine
Реєстрування
13 Тра 2020
Дописи
171
Бали
63
Сосед по моему примеру построил станцию. И дождался М3 инвертора. Он у него как то странно гудит. Монтажники говорят что так должно быть. У меня прошлая версия, гудит конечно иногда, но только когда полная мощность.
Все під контролем.
Ми в курсі про цю особливість, це не брак.
Вплив на ефективність роботи та термін експлуатації відсутній.
Відділ розробки готує офіційне роз'яснення.
Детальніша інформація на підході - чекаємо на хорошу погоду для тестів. Через дощі та хмарність в понеділок ми не дочекались жодного шуму, бо потужність на СЕС, яку ми обрали для візиту, не доходила і до 15 кВт.
 

qwerty40

Tier3
Реєстрування
21 Тра 2021
Дописи
4
Бали
3
Шумит по сравнению с бесшумным предыдущим инвертором, вентилятор походу.
 

Игорь-к

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
4 Бер 2021
Дописи
943
Бали
93
Сонячні панелі
Ulica, Astroneregy
Інвертор
KTL33-A
  • Like
Реакції: andy

Serbo

Tier3
Реєстрування
26 Січ 2021
Дописи
12
Бали
3
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei
В мене стоїть. Я б розумів коли він гудів при хоча б половині навантаження, авто буде годинами виробляти до 5 кВт, на дотик у всіх місцях холодний а гуде добряче. При тихій погоді і сусіди його добре чують.
 

Олександр_А

Huawei Ukraine
Реєстрування
13 Тра 2020
Дописи
171
Бали
63
Ми тестуємо прошивку наразі, яка радикально зменшить шум від інвертору без впливу на надійність.
Ми повідомимо, коли вона буде готова до завантаження, а також детальні інструкції.
В мене стоїть. Я б розумів коли він гудів при хоча б половині навантаження, авто буде годинами виробляти до 5 кВт, на дотик у всіх місцях холодний а гуде добряче. При тихій погоді і сусіди його добре чують.
 

Женя

Tier2
Реєстрування
16 Лют 2020
Дописи
30
Бали
8
Всем привет!!! Мне интересно, новый инвертор активно продают дилеры, но нормального документа(инструкции) на инвертор нету. Хотелось бы понять, когда будет? Вроде было предварительно документировано, что реализован мониторинг через интернет. Как его настроить... Блин цена намного выше чем у предыдущей модели, а как его правильно настроить почему то никого не интересует. Тупик какой то...
 

Олександр_А

Huawei Ukraine
Реєстрування
13 Тра 2020
Дописи
171
Бали
63
Всем привет!!! Мне интересно, новый инвертор активно продают дилеры, но нормального документа(инструкции) на инвертор нету. Хотелось бы понять, когда будет? Вроде было предварительно документировано, что реализован мониторинг через интернет. Как его настроить... Блин цена намного выше чем у предыдущей модели, а как его правильно настроить почему то никого не интересует. Тупик какой то...
Вся документація доступна за посиланням:
Скоро буде готовий переклад інструкції українською мовою.
Коротку інструкцію до нового застосунку додаю.
 

Вкладення

  • FusionSolar App Quick Guide (2).pdf
    1,9 Mб · Перегляди: 110

Taras

Tier0
Реєстрування
23 Тра 2020
Дописи
381
Бали
63
Сонячні панелі
Ja solar
Інвертор
Huawei SUN2000-33KTL-A

Олександр_А

Huawei Ukraine
Реєстрування
13 Тра 2020
Дописи
171
Бали
63
Тоб то сертифікації в Україні ще не проходив... Сподіваюсь що все таки інвертор безпечний... Хоча й гуде ;)
Переклад вже готовий, ми його вичитуємо.
Документ, який потрібен - це декларація відповідності технічним регламентам (вона є, запитуйте у продавця).
Сертифікація в Україні не потрібна, хоча, щоб зробити декларацію, ми все одно робимо український сертифікат.
Стосовно безпеки, в Україні поки що навіть не адаптований стандарт IEC 62109-1/2, тому жодної безпеки український сертифікат не додасть. Інвертор сертифікований за усіма необхідними міжнародними стандартами, скачати актуальні міжнародні сертифікати можна за посиланням:
Screenshot_20210527_112043_com.android.chrome.jpg
P.S. особливість роботи вентилятора буде змінена у наступній прошивці.
 
Останнє редагування:

Taras

Tier0
Реєстрування
23 Тра 2020
Дописи
381
Бали
63
Сонячні панелі
Ja solar
Інвертор
Huawei SUN2000-33KTL-A
Переклад вже готовий, ми його вичитуємо.
Документ, який потрібен - це декларація відповідності технічним регламентам (вона є, запитуйте у продавця).
Сертифікація в Україні не потрібна, хоча, щоб зробити декларацію, ми все одно робимо український сертифікат.
Чомусь впевнений що для того щоб отримати сертифікат, чи задекларувати відповідність - потрібно додати інструкцію, оформлену згідно законів країни в якій відбувається це декларування, а не починати переклад після початку продаж. Звичайно класно переглянути документацію на інвертор англійською, німецькою, французькою та іншими мовами, але я хочу в Україні мати можливість переглядати українською мовою...:(
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.055
Бали
113
так купуйте українське. А то пан хоче щоб китайці не тільки англійську для нього вчили а ще і українську. Пану треба просто не купляти зарубіжне, а купляти своє, і тоді у пана буде все як він бажає
 

Олександр_А

Huawei Ukraine
Реєстрування
13 Тра 2020
Дописи
171
Бали
63
Чомусь впевнений що для того щоб отримати сертифікат, чи задекларувати відповідність - потрібно додати інструкцію, оформлену згідно законів країни в якій відбувається це декларування, а не починати переклад після початку продаж. Звичайно класно переглянути документацію на інвертор англійською, німецькою, французькою та іншими мовами, але я хочу в Україні мати можливість переглядати українською мовою...:(
Для сертифікації та декларації інструкція не потрібна.
Якщо ви придбали інвертор, напишіть мені в приватні повідомлення - надішлю незабаром інструкцію українською.
 

Serbo

Tier3
Реєстрування
26 Січ 2021
Дописи
12
Бали
3
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei
Ми тестуємо прошивку наразі, яка радикально зменшить шум від інвертору без впливу на надійність.
Ми повідомимо, коли вона буде готова до завантаження, а також детальні інструкції.
Дякую за відповідь. Сподіваюсь, що Ви це вирішите бо це реальна проблема. Будем чекати з нетерпінням.
 

Игорь-к

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
4 Бер 2021
Дописи
943
Бали
93
Сонячні панелі
Ulica, Astroneregy
Інвертор
KTL33-A
так купуйте українське. А то пан хоче щоб китайці не тільки англійську для нього вчили а ще і українську. Пану треба просто не купляти зарубіжне, а купляти своє, і тоді у пана буде все як він бажає
По правде говоря, скорее всего инженеринг Хуавея делался западными специалистами, а если даже и китайцами, то учившимися на западе. Это же касается и технологических линий по производству панелей. Так что не выучи они английский то ни инверторов, ни панелей с поднебесной не было бы.
 
Угорі