1. Этот сайт использует файлы cookie. Продолжая пользоваться данным сайтом, Вы соглашаетесь на использование нами Ваших файлов cookie. Узнать больше.

Инвертор SolarEdge SE30K

Тема в разделе "Инверторы, аккумуляторы и прочее", создана пользователем Administrator, 22 июн 2020.

1. Administrator

Administrator Administrator Команда форума

Приветствую

SolarEdge наконец смогла выпустить модель на 30кВт, что позволит максимально вписаться в наши реалии.

Краткие характеристики
    SolarEdge SE30K.pdf

Учитывая, что многие ставят как минимум часть панелей на крыше или участках со сложными затенениями, этот инвертор будет и дальше набирать популярность.

Из видимых мне, на первый взгляд, минусов
    1. Эффективность 98%. Тоесть печка в ~600Вт летом вам гарантирована
    2. Не очень большой диапазон напряжений по переменке. Макс 264. Ругань с РЭСом обеспечена

Напряжение старта не нашел. Ну и активное охлаждение. Но вентилятор подлежит замене пользователем, без визита спеца.

Больше информации по инвертору и оптимизаторам далее.

2. Dalet

Dalet Active Member

странно, там же только DC-AC в том корпусе. или нет?. думаю что такая эффективность не в самом инверторе. А в потерях на оптимизаторах

о, да, с такой напругой.....

оптимизатры его сделают как нужно, хотя минимум есть минимум

Последнее редактирование: 23 июн 2020
  3. Sergey

Sergey Active Member

Они какие то помешанные на безопасности. Обновил страницу и забанили. Хотя у меня выделенный ИП.

4. Administrator

Administrator Administrator Команда форума

Тут я однозначно не додумал, таки да, оптимизаторы "решают" и держат напряжение почти всегда в норме.

5. vld

vld New Member

З задоволенням би замінив свій 27 на тридцятку.
    по 27мому з практики можу сказати:
    1. Пічка такаж як і у всіх. вентилятор вроді 80 мм досить голосний. Крім того є ще один всередині.
    Так, там тільки дс-ас і це його ККД, у оптимізаторів свій ККД і тому загальний на систему ( не враховуючи дроти та інше) - 97%. Але в результаті по виробітці мій 27.6 з затіненнями і 36.6 Квт панелей всього на 200-400 кВт менше виробляє за тридцятку хуавей з 49.0 панелей і затіненням на два стрінги.

2. По напрузі, я теж так думав і місяць жив з постійними перенапругами і спрацюваннями захисту. А зараз виставив 274 і уже без спрацювань захисту. Думаю що в тридцятці малоб бути так само.

Оптимізатори тримають 750 вольт на вході інвертора постійно. А коли інвертор починає обрізати потужніть до 27,6 тоді напруга на вході росте стрибкоподібно до 800-860 вольт. І так тримається доки обрізається потужність.

Моніторінг в соларедж дуже класний, а якщо докупити ще датчики струму то можна бачити і власне споживання і налаштовувати наприклад нульове споживання. Але ще не домовився з жабою.

Я взяв з інвертор з 3G модемом, 25 мегабайт на місяць вистачає.
    або можна через вбудований WI-FI, але якщо чере ві-фі то каже що потрібно підкючити зовнішню антену.

Последнее редактирование: 8 окт 2020
  6. Sergey

Sergey Active Member

А можна попросити в абсолютних цифрах? Затінення на 2 стрінги різне буває (

7. vld

vld New Member

Що таке абсолютні цифри по затіненню?
    Вонож в кожному місяці різне

8. Sergey

Sergey Active Member

Ні, абсолютні цифри по виробці )
    Не зовсім чітко написав, перепрошую.

9. Taras

Taras Member

10. SolarMaster

SolarMaster Active Member

Я думаю, мається на увазі 30ка SolarEdge

11. SolarMaster

SolarMaster Active Member

Чудовий результат!

12. vld

vld New Member

Так. Іменно замінив би. SolarEdge 27.6 кВт. на SolarEdge 30.0 кВт.
    Ну свої можу дати, а цифри сусіда ( 30 км від мене) не можу бо там хуавей без моніторингу.
    І він там буває раз на місяць. Коли буду то зчитаю лог і покажу.

13. vld

vld New Member

Ось виробітка моя. Трикутники то прогнозована виробітка. Стовпчики реальна.
    Інвертор 27.6, фотомодулі 36.6
    65DF5FDA-B4E7-498B-8ACC-11E491C8DA38.jpeg