Инвертор, подключение стрингов в параллель

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Привіт. Підкажіть, чи раціонально стрінг дахової станції(16 панелей) підключити в МРРТ паралельно із стрінгом (16 панелей) наземного рухомого стола? Чи не втратиться при цьому ефективність рухомої конструкції? Інвертор Huawei 30ktl- M3.
Не тільки втратиться, а і буде гірше.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.055
Бали
113
Привіт. Підкажіть, чи раціонально стрінг дахової станції(16 панелей) підключити в МРРТ паралельно із стрінгом (16 панелей) наземного рухомого стола? Чи не втратиться при цьому ефективність рухомої конструкції? Інвертор Huawei 30ktl- M3.
если осторожно то можно. через диоды. потеря будет, но когда вариантов нет, не страшно. Ну и панели должны быть в одной напруге, а то еще больше проблем
 

aleksys

Tier1
Реєстрування
21 Сер 2019
Дописи
133
Бали
43
Привіт. Підкажіть, чи раціонально стрінг дахової станції(16 панелей) підключити в МРРТ паралельно із стрінгом (16 панелей) наземного рухомого стола?
Наскільки розумію немає можливості використати різні МРРТ . ?? Якщо вже змонтовано рухомий та даховий стіл підєднайте їх на різні МРРТ та зніміть графік напруги (бажано в сонячний день щоб різниця температур була максимальна ), якщо різниця до 40 вольт то у вас буде до 10-15% втрат з дахового стрінга, при однакових панелях різниці більше 50 вольт бути неповинно. Доцільності в діодах не бачу, в тому що буде переток в стрінгах при виключенні напруги AC жодної проблеми нема а під навантаженням напруга стрінгів просяде.
 

Tol82

Tier3
Реєстрування
8 Сер 2021
Дописи
20
Бали
3
Панелі Trina 540. 3 та 4 трекер включено паралельно стрінги по 15 панелей. Ампераж поділився... Відповідно менша виробітка. Щось можна з цим зробити, чи тільки розділити панелі між іншими стрінгами?
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Якщо всі панелі однакові, то є сенс розкидати по іншим стрінгам.
 

ahcas

Tier3
Реєстрування
2 Тра 2019
Дописи
12
Бали
3
Може такий варіант Вас влаштує.
 

Вкладення

  • Чертеж парал.зєдн..jpg
    Чертеж парал.зєдн..jpg
    174,4 Кб · Перегляди: 25

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Колись зустрічав в інеті спеціальні розгалужувачі(вхід і два виходи).
Товстостінна мідна гільза. І потім вулканічна гума чи як її там ну і термоусадка.
Ці розгалужувачі бувають дуже різної якості.
В мене зведено через запобіжники.
 

Tol82

Tier3
Реєстрування
8 Сер 2021
Дописи
20
Бали
3
Зрозуміло, дякую за підказку)
 

ahcas

Tier3
Реєстрування
2 Тра 2019
Дописи
12
Бали
3
Якщо воно прийшло 1 стрінгом, в чому сенс поділу на 2 перед інвертором?
Сенс в тому. коли йде обмеження по струму через вхід ( наприклад 13А), а МРРТ контроллер має два входи та може пропустити більший струм (наприклад 26А), а вам треба завести 18А, то логічно по входах розподілити по 9А. А розгалужувачі- це звичайні 0-ві шинки на ізоляторах. За 6 років на 1000В DC ні одна не прострілила. Зате комутувати дуже зручно. В мене не промальована вся схема. Я вказав принцип.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.055
Бали
113
f
Сенс в тому. коли йде обмеження по струму через вхід ( наприклад 13А), а МРРТ контроллер має два входи та може пропустити більший струм (наприклад 26А), а вам треба завести 18А, то логічно по входах розподілити по 9А.
а можна з відси більш розгорнуто. Це як? На МРРТ два входи і він обмежує по кожному з них на якомусь рівні?
 

ahcas

Tier3
Реєстрування
2 Тра 2019
Дописи
12
Бали
3
Можливо за рахунок обмежень струму в з'єднаннях (МС4 в корпусі, інші контакти та перерізи провідників). Це вказує виробник і для кожної моделі свої обмеження по струму по входах. Дивимся мануал. Обмежує не МРРТ контролер, а іменно якість з'єднань на вході.
 

ahcas

Tier3
Реєстрування
2 Тра 2019
Дописи
12
Бали
3
Можливо за рахунок обмежень струму в з'єднаннях (МС4 в корпусі, інші контакти та перерізи провідників). Це вказує виробник і для кожної моделі свої обмеження по струму по входах. Дивимся мануал. Обмежує не МРРТ контролер, а іменно якість з'єднань на вході.
Наприклад 33КТЛ-А . Струм к/з на вході МРРТ 30А, чи витримає такий струм з'єднання МС4 по одному з'єднанню? Далі робочий струм 22А при напрузі 620В дає потужність 22х620=13,64кВт. Витримає таку потужність це з'єднання? Переведемо в аналогію зі змінним струмом 230В. Струм= 13640 / 230 =59А. ?????
Screenshot_3.jpgScreenshot_4.jpg
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.055
Бали
113
Струм к/з на вході МРРТ 30А,чи витримає такий струм з'єднання МС4 по одному з'єднанню?
а з якого переляку туди 30А давати?

18А, як для сучасних панелей витримає і витримує!
 

ahcas

Tier3
Реєстрування
2 Тра 2019
Дописи
12
Бали
3
а з якого переляку туди 30А давати?

18А, як для сучасних панелей витримає і витримує!
Я не буду шось доказувати, або споритись. Я виклав своє бачення та розуміння цифр з мануалу. Я знаю що конструктори не ради забави ввели по 2 входи на 1 МРРТ та ще кожний із входів контролюється по струму. У Фроніуса 1 контроллер та на нього 6 стрінгів в паралель. Але там і струм контроллера інший. А те що витримує 18А я радий. І 33КТЛ-А витримує 45квт по сонцю. Але покажіть мені інвертор який відпрацював в такому режимі чесно 10 років . Інсталятори на свій страх і ризик вижимають із інверторів максимум в пику прибутку. А поміряйте хоча б температуру перегруженого на 150% інвертора та інвертора загруженого на 36кВт по сонцю. Із таких "дріб'язків" складається якість станції та довговічність її роботи.
 
Угорі