1. Этот сайт использует файлы cookie. Продолжая пользоваться данным сайтом, Вы соглашаетесь на использование нами Ваших файлов cookie. Узнать больше.

FAQ Инвертор HUAWEI SUN2000-33KTL-A

Тема в разделе "Инверторы, аккумуляторы и прочее", создана пользователем Lycon, 2 июн 2017.

 1. Lycon

  Lycon New Member

  Последнее редактирование модератором: 10 июл 2020
 2. Wasilisk

  Wasilisk New Member

  Майже промислова модель, модулі комунікації вбудовані. Розміри там такі, "трохи" збільшені. Пасивне охолодження.
  Якщо бажаєте, можемо запропонувати по добрій ціні.
   
 3. alacka

  alacka New Member

  Ага, видел активную дискуссию насчет них и про зароботок в 150..
  Хотя насколько знаю, серые меньше 3к можно найти...
  Только до конца не понятно, что будет если таки потом облэнерго попросит приходные накладные на него..
   
 4. alacka

  alacka New Member

  46495845_1980219292061139_6944435833814384640_n.jpg Добрий день!
  Маю наступне питання:

  Івертор Huawei SUN2000-33KTL-A має наступний даташит по ККД (Див. малюнок нижче). Чи має сенс брати під його сонячні панелі більшої потужності але з меншою напругою. Для того щоб отримати оптимальні 620V (червона лінія на малюнку) з одного стрінгу? Щоб був найкращий ККД?

  P.S. повна характеристика івертору:
   
 5. Lycon

  Lycon New Member

  Перше, дивлячись на графіки в діапазоні навантаження 80-100%, можна зробити висновок, що там практично немає різниці, щоб цим заморочуватися.
  Друге, напруга під час роботи коливається в деяких межах, МРРТ вибирає найкраще співвідношення струму і напруги, щоб забезпечити максимальну потужність на виході. А ще напруга стрінга дорівнює сумі напруг на кожній окремій панелі, а ці напруги залежать від інсоляції, затінення, температури... Тобто знову ж таки, ви наперед всі параметри не прорахуєте, тож не варто й заморочуватися.
  Третє, якщо ви звернули увагу на графіки, червона крива (з найвищим ККД) - це практично середнє значення можливої напруги стрінгів. Тобто, графіки для 500В та для 800В - це графіки ГРАНИЧНИХ напруг, а для 620В - фактично це графік для РОБОЧОЇ напруги. Саме така (чи близька до неї) напруга стрінга буде під час реальної роботи інвертера - за це і відповідає МРРТ.
   
 6. Всім у кого інвертор Huawei без інтернет моніторингу , є ідея як зробити віддалений моніторинг з будь якого місця , що потрібно ? Одноплатний комп’ютер який коштує 30 $ з андроїд дистрибутивом , або інший пристрій телефон, андроїд приставка який не шкода лишити коло інвертора . Встановлюємо програму team viewer host на пристрій який буде коло інвертора, team viewer на комп’ютер чи телефон з якого будем моніторити , потрібно лише зареєструватися на сайті і добавити пристрій яким ми будемо керувати , звісно пристрій який буде коло інвертора повинен бути з’єднаний з інтернетом ( кабель чи WiFi),програма sun 2000 ,а там самі вибираете блютуз чи usb
   
 7. alacka

  alacka New Member

  Хтось експлуатує інвертор Huawei SUN2000-33KTL-A зі Smart Logger 1000?
  Поділіться, будь-ласка, враженнями (переваги-недоліки)?!

  Дякую.
   
 8. Dalet

  Dalet Active Member

  справа в тому, що моніторинг через юсб/блютуз обмежений, там мало статистичних данних. Нема розділення статистики по трекерам.
  А от через Смарт Логгер можливо взагалі все дивитися включно з зміною параметрів та віддаленним керуванням.
   
 9. Wasilisk

  Wasilisk New Member

  Я не пам"ятаю жодної функції, яка є в смартлоггері але нема локально... Безперечно, віддалений доступ + доступ до monitoring.photomate.eu роблять систему просто чудовою, але без онлайн порталу я б казав те на те...
   
 10. Dalet

  Dalet Active Member

  а локально через смартфон можливо будувати статистику генерації по трекерно?
   
 11. Wasilisk

  Wasilisk New Member

  Ну я б казав, що там взагалі з графіками туговато. Не можна. Але миттеву напругу і струм можно бачити. А що ви побачите на графіку? Затінення? Його і так можна побачити..
   
 12. Dalet

  Dalet Active Member

  так ото ж. Я стежу за работою десь з пів сотні станцій, Хуавеїв серед них на превеликий жаль нема, а хотілось би бачити. Бо бачити там є що. Інколи мені телефонують і кажуть - щось не то, я лізу в статистику, відкриваю конкретний період, дилюсь, аналізую і так знаходжу основну інформацію для вирішення проблем в роботі СЄС. Я вже знаю характери поведінки різних виробників. Воно от наче все однакове, а робить виявляється по різному. Часто бува напрягаєш виробника, і він вже сидить курить перед логами.....
   
 13. Wasilisk

  Wasilisk New Member

  Непогано. Я які інвертори проявили себе краще всього? Чи скоріше комплекти інвертор+панелі?
   
 14. Dalet

  Dalet Active Member

  Вибачайте. Я особа зацікавлена, не можу називати марки, буде не красиво. В приватній бесіді то інше.
   
 15. Mish@

  Mish@ New Member

  Уже больше года отработали. Очень доволен, пассивное охлаждение рулит. Но смартлоггер я брал на несколько инверторов, так в расчете на 1 дешевле. Связь стабильная, отчёты прикольные. Можно настроить алерты. Мне приходит смс если что отвалится (ну или в почту). Главное преимущество - можно делать сильный перегруз по панелям. В реальности там стоит железо на 33Квт, если не все 36. Если грамотно нагрузить все стринги, то можно очень много впихнуть. Но я думаю экономический смысл на коэффициенте 1.3 заканчивается.. Хотя видел выкладки, что на 1.4 потери от переизбытка не более 3%..
   
 16. Dalet

  Dalet Active Member

  33kTL-A можно грузить до 50кВт
   
 17. Mish@

  Mish@ New Member

  В загальному, всім хто цікавиться інверторами Хуавей, раджу подивитись
   
  Tvik нравится это.
 18. alacka

  alacka New Member

  Після оновлення на андроїді SUN2000 вікно яке демонструє показники інвертора перестало виконувати свою функцію. Програму переостановляв, переходив на іншу мову, но результат залишився аналогічний. Можливо хтось стикався з даною проблемою. Дякую.
   
 19. Aisy

  Aisy New Member

  Кто сталкивался с высоким напряжением в сети?! По фазам до 255В , когда включается СЭС 263В и выше. Рэс снизило на трансформаторе, но на улице ещё 2 Станции, которые гонят в эту сеть. Хуавэю как бы пофиг, пусть продаёт хоть по 300В на фазу, но соседей жалко. Какие есть варианты?!
   
 20. Dalet

  Dalet Active Member

  варіант один - привести мережу у відповідність до стандартів. Все, більше варіантів нема.