Fusion Solar мониторинг для инверторов Huawei

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.364
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Эпоха NetEco идет к закату (хочется верить что еще поработает), но новые версии инверторов работают только с Fusion Solar

Думаю, список вопросов будет расти, поэтому отдельная ветка не помешает.
 
Останнє редагування:

Олександр_А

Huawei Ukraine
Реєстрування
13 Тра 2020
Дописи
172
Бали
63
Всем привет!!! Мне интересно, новый инвертор активно продают дилеры, но нормального документа(инструкции) на инвертор нету. Хотелось бы понять, когда будет? Вроде было предварительно документировано, что реализован мониторинг через интернет. Как его настроить... Блин цена намного выше чем у предыдущей модели, а как его правильно настроить почему то никого не интересует. Тупик какой то...
Вся документація доступна за посиланням:
Скоро буде готовий переклад інструкції українською мовою.
Коротку інструкцію до нового застосунку додаю.
 

Вкладення

  • FusionSolar App Quick Guide (2).pdf
    1,9 Mб · Перегляди: 31

Rostislav

Tier3
Реєстрування
11 Чер 2021
Дописи
6
Бали
3
Сонячні панелі
30
Інвертор
Sun 2000-30KTL
Ещё очередная обратная связь. Настроили вчера мониторинг. Приложение FusionSolar. Так вот более упоротого приложения я ещё не видел. Постоянно косячит. Информативности ноль. Укр или рус языка нет. Надеюсь со временем при обновлениях все будет исправлено.
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.364
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Мой отзыв, пару недель назад

Порівняння систем моніторингу Huawei. Fusion Solar vs NetEco, перший погляд

Довгий час я користувався NetEco, але тиждень назад звернув увагу на Fusion Solar, який якраз отримав новий інтерфейс. Тож мені стало цікаво, що там і до чого.

При відкритті Fusion Solar є реєстрація тільки для інсталяторів, але я сам собі інсталятор, тому сміливо зареєструвався (автомат, тільки підтвердження поштової скриньки) і для передачі даних на SmartLogger-і прописав новий шлях комунікації (SmartLogger 1000, на офф форумі Хуавей спочатку писали, що підтримки не буде, але потім передумали, і якось працює).

Для повноти експерименту я також додав себе як користувача, аби оглянути і його інтерфейс.
Перші враження - інтерфейс вкрай заплутаний. І якби не посібник, то деякі функції я би самостійно знайшов не скоро.

Зі всіх сторін “стирчить бажання” знати потужність сонячного поля та розташування станції. Статистику люблять всі.
Неприємно здивувала абсолютна відсутність імпорту даних минулих періодів, не кажучи вже про можливість імпорту з NetEco.
Сам моніторинг веде себе дивно, і пару разів змусив мене приєднатися до свого SmartLogger-а, для перевірки, чи все в мене там ок.
Надсилання звітів не запрацювало, може не дочитав, але там ніби нема де помилитись, та і розбиратись вже не бачив сенсу.
Особистий висновок

Fusion Solar - система для інсталяторів промислових СЕС, і вона має розвинуті засоби колективної роботи, які приватникам ну зовсім не потрібні. Наявність додатку - непогано, але важлива частина функціоналу знову ж таки доступна тільки з WEB - інтерфейсу.
Додана робота з оптимізаторам та розширена робота з акумуляторами, але в мене їх не має.
NetEco - має простий інтерфейс та набагато потужніші аналітичні можливості по кожному інвертору у різних розрізах.
Тому я повернувся на NetEco, зробив імпорт недоотриманих даних за ті дні, що провів на Fusion Solar, і маю надію що так воно буде і надалі.

PS. Надсилання звітів запрацювало через 2 тижні, вже після повернення на NetEco. Отримую пусті звіти (що логічно).
Вирішив прибити надсилання звітів, але пароль я вже забув (ставив якійсь новий пароль, про всяк випадок). Ну і відповідно пароль забув.
Скидання паролю не працює, е-мейл не приходить.

Є розуміння, що все з часом доведуть до ладу, але чому стільки всього на старті - не зрозуміло.
 
Угорі