Двунаправленный счетчик без однонаправленного

Жека

Tier3
Реєстрування
27 Вер 2019
Дописи
9
Бали
1
Добрый день!

Еду писать заявление про новое подключение на 30кВт.

Слышал, что можно сразу писать заявление на установку двунаправленного счетчика.
Обычная практика, про которую читал - сначала ставят однонаправленный, а потом меняют на двунаправленный.
В чём смысл однонаправленного??
Можно ли обойти процедуру установки однонаправленного и ускорить процесс?

Заранее спасибо!
 

SolarMaster

Tier1
Реєстрування
9 Чер 2017
Дописи
313
Бали
43
Да, раньше по правильному только через замену однонаправленного.
Сейчас можно и без однонаправленного. Но зависит от облэнерго всё еще. Попробовать стоит однозначно.
 

Гриша

Tier3
Реєстрування
23 Вер 2019
Дописи
21
Бали
1
Не слышал, что так можно уже по правилам. А не по правилам, так можно давно..
 

Fugas

Tier2
Реєстрування
4 Вер 2019
Дописи
70
Бали
18
Сонячні панелі
JA Solar, Risen
Інвертор
SUN2000-33KTL-A
Не слышал, что так можно уже по правилам. А не по правилам, так можно давно..
В моєму РЕС(Одесаобленерго) радять ставити звичайний 3-фазний, бо так в рази швидше отримаю підвищення потужності.
 

Жека

Tier3
Реєстрування
27 Вер 2019
Дописи
9
Бали
1
В моєму РЕС(Одесаобленерго) радять ставити звичайний 3-фазний, бо так в рази швидше отримаю підвищення потужності.
До речі. Я завжди мрія мати станцію на Одещині. Але сам з Хмельницької обл.
На скільки краще у Вас, ніж в нас працює станція, якщо реально? А то чув багато різних думок з цього приводу.
 

Fugas

Tier2
Реєстрування
4 Вер 2019
Дописи
70
Бали
18
Сонячні панелі
JA Solar, Risen
Інвертор
SUN2000-33KTL-A
До речі. Я завжди мрія мати станцію на Одещині. Але сам з Хмельницької обл.
На скільки краще у Вас, ніж в нас працює станція, якщо реально? А то чув багато різних думок з цього приводу.
Я тільки на етапі збільшення потужності, ще все попереду. Інсоляція у нас найбільша по Україні, це так :)
 

SolarMaster

Tier1
Реєстрування
9 Чер 2017
Дописи
313
Бали
43
Інсоляція так, вище. Але і температура вища. Тобто літом втрати більші. Десь читав, що як рах Південь хмельницкої області може бути кращим за південь Одеської. Але реально сказати не можу.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.055
Бали
113
Інсоляція так, вище. Але і температура вища. Тобто літом втрати більші. Десь читав, що як рах Південь хмельницкої області може бути кращим за південь Одеської. Але реально сказати не можу.
в Одесі на березі моря в пік літа при ясному небі інсоляцяю більш за 950Вт я не бачив. Все літо не міряв. Але ж небо чистеньке було. А в Києві і 1150Вт бува
 
Угорі