Допоможiть вибрати iнвертор.

Реєстрування
1 Чер 2023
Дописи
4
Бали
1
Доброго дня. Маю двi панелi по 540w, та хочу купити iнвертор. Пропонують такi двi моделi. Ще хочу поставити два таких акамулятори. Чи вистачить цього для роботи холодильника та робати чотирьох эконом. ламп на кожен день? Маю ще генератор. Лiнiя электропередач до будику не пiдведена. image.jpeg image (1).jpeg image (2).jpeg 4415200565_w600_h600_4415200565.png image.jpeg image (1).jpeg
 

mib

Tier1
Реєстрування
28 Гру 2022
Дописи
100
Бали
28
Сонячні панелі
901677
Інвертор
Ritar
Синенькому двух панелей не хватит он высокотоковый
Еасан в целом заработает
Но с двумя панелями на холодильник скорее всего не хватит
Все зависит от холодильника конечно, мой потребляет 1500 ват в сутки поюс холостой ход еасан около 1000 ват в сутки освещение пусть 200 ват в сутки
Тоесть вам нужно 2700 ват в сутки получить это без учета кпд заряда/разряда свинца, а идеальная погода не каждый день
 

Kitsune

Tier2
Реєстрування
10 Лис 2021
Дописи
82
Бали
18
Сонячні панелі
18×SOLA370w 38° 18×Risen410w 17°
Інвертор
2×Deye 5K
Гелеві батареї не раджу, мали такі, зараз стоять непотрібні. Вони потребують 8 годин стабільного сонця підряд щоб зарядитися, а такого не буває, тому корисної потужності там буде мало.

Для холодильника та пари ламп думаю їх вистачить, але повірте досвіду, цим ви не обмежетесь, особливо коли нема мережі.
На вказані інвертори люди ставлять зняті з електрокарів літії LG (завод в польщі, близько), не знаю наскільки ефективно, але точно краще за гель.
Моя порада знайти майстра щоб зібрав вам акум з елементів з цього списку:
LGX E37
LGX E41
LGX E58
LGX E60
LGX E61
LGX E66
LGX E71
LGX E78

Комірок повно у продажі на олх, майстрів теж там не мало.

В мене зараз стоїть саморобна 12s6p збірка з LGX E78 для 48в інвертора, але мому інвертору не дуже підходить вольтаж, треба більше, вже маю майстра що робить 14s6p.
Для 24в інверторів думаю треба 7s.

150аг на гелі це десь 50аг корисних (гель не можна розряджати менше 50% + постійний недозаряд бо повільно заряджаються), на літії з 78аг корисних десь 50, тобто якщо LGX E78 то 7s вже дадуть ті самі 50аг корисних, при цьому вони можуть зарядитися за пару годин.
Ціна питання матеріалів - комірки по 800-1300грн + бмс + робота
Попадалась мені в продажі навіть готова збірка 7s2p 126 аг з бмс, хотіли 26 600 грн (десь 80 корисних, думаю з LGX E66 робили).
 
Реєстрування
1 Чер 2023
Дописи
4
Бали
1
Синенькому двух панелей не хватит он высокотоковый
Еасан в целом заработает
Но с двумя панелями на холодильник скорее всего не хватит
Все зависит от холодильника конечно, мой потребляет 1500 ват в сутки поюс холостой ход еасан около 1000 ват в сутки освещение пусть 200 ват в сутки
Тоесть вам нужно 2700 ват в сутки получить это без учета кпд заряда/разряда свинца, а идеальная погода не каждый день
А якщо синенькому додати ще пару панелей?
Синенькому двух панелей не хватит он высокотоковый
Еасан в целом заработает
Но с двумя панелями на холодильник скорее всего не хватит
Все зависит от холодильника конечно, мой потребляет 1500 ват в сутки поюс холостой ход еасан около 1000 ват в сутки освещение пусть 200 ват в сутки
Тоесть вам нужно 2700 ват в сутки получить это без учета кпд заряда/разряда свинца, а идеальная погода не каждый день
 

mib

Tier1
Реєстрування
28 Гру 2022
Дописи
100
Бали
28
Сонячні панелі
901677
Інвертор
Ritar
Дякую. Ще одне питання. Якщо я вiрно розумiю цi панелi 12v, то може краще змiнити на 24v 540w - 4шт i використати синiй iнвертор?
Они на 24 вольт точнее даже номинал 31, но синему инвертору чтобы включиться надо минимум 90 вольт тоесть три панели, а так что бы работал стабильно нужно около 300 тоесть 10 таких панелей

Чем синий вас так привлек?
 
Реєстрування
1 Чер 2023
Дописи
4
Бали
1
Я планую встановити панелi на дачi. Там в мирний час були перебоi зi свiтлом. А зараз там пiдстацiя взiрвана i вiдновлювати не скоро будуть бо багато людей виiхало та багато будинкiв зруйновано. Цей iнвертор гiбридний може колись будуть вiдновленi лiнii електропередач. Буду мати альтернативне джерело. Можливо ви мажете запропонувати якийсь iнший бюджетний варiант, буду вам за це дуже вдячний.
 

mib

Tier1
Реєстрування
28 Гру 2022
Дописи
100
Бали
28
Сонячні панелі
901677
Інвертор
Ritar
Я сам начинающий с маленькой станцией, я просто подумал что у вас уже есть две панели и хотите по минимуму вкладываться к тому что есть

А к синему их нужно много

А так вроде вы как раз и выбрали одни из самых бюджетных, у меня тоже бюджетный srne но пока мнение еще не сложил две недели только в работе, до этого была 12 вольтовая система с отдельными мппт контроллерами
 

Олег3030

Tier3
Реєстрування
19 Гру 2023
Дописи
11
Бали
1
Сонячні панелі
AbiSolar
Інвертор
Anern 8.2kWt
Сонячна електростанція-це як мотоцикл, завжди хочеться більше і потужніше)
Потім захочеться літієвий акумулятор, крутезний гібрид, а коли зрозумієш що виробляєш більше ніж споживаєш то потім думки про електромобіль з'являться)
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.089
Бали
113
Сонячна електростанція-це як мотоцикл, завжди хочеться більше і потужніше)
Потім захочеться літієвий акумулятор, крутезний гібрид, а коли зрозумієш що виробляєш більше ніж споживаєш то потім думки про електромобіль з'являться)
....і тут в двері постукав ТЦК
 
Угорі