Будівництво СЕС

Smile

Tier3
Реєстрування
11 Бер 2019
Дописи
4
Бали
1
Доброго сонячного дня всім.

Раніше ідею про альтернативну енергію від сонця відкидав повністю, більше розглядав енергію вітру. Та переваги ЗТ без використання АКБ змінили мої переконання про недоцільність СЕС в домогосподарстві. Першочергово підняв потужність будинку до 30 кВт. Виготовив над сараєм , а також наземну металічні конструкції під змінним кутом (від 23 до 63 градусів ). І далі лишилось підібрати інвертор та панелі. Хочу Huawei SUN2000-33KTL-A. Дуже буду вдячний тим хто відповість на мої питання.

1. Чи можна установити інвертор на 30 кВт а фотомодулів лише на 5-10кВт і запустити СЕС в дію по ЗТ на 30 кВт.. (потужність будиноку 30кВт). А далі нарощувати поле по мірі придбання фотомодулів без залучення працівників РЕСу чи обленерго.

2. Що краще 2 інвертори по 15 KSTAR KSG-15K-DM чи 1 Huawei SUN2000-33KTL-A (ціна майже однакова)

3. По українським сертифікатам які потрібні?(на фотомодулі не знайшов на інвертор продавець каже що є) хоча більшість продавців переконують що ніяких сертифікатів не потрібно.

Можливо хто з присутніх запропонує інвертор, панелі а також кабель "6".

Всім дякую.
 

SolarMaster

Tier1
Реєстрування
9 Чер 2017
Дописи
313
Бали
43
1. Навіть треба. Існує самодурство РЕСів на місцях, але по закону так можна
2. Я за 1 івертор в любому випадку, і за Хуавей взагалі.
3. На інвертори дають продавці, якщо конче Обленерго потребує, а на панелі можна зінтернету зкачати. Навіть на англ. мові, проходить.
Краще дати ім все що просять, буде швидше. А час - це гроші.
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.368
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Так само за один інвертор.
А по шляху менше панелей ніж 30кВт, думаю багато хто цього року так зробить.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.083
Бали
113
1. Можна, Головне щою інвертор стартував
2. Тут думки розділилися. Є клієнти у яких 6шт по 5кВт 1ф стоїть на 30кВт по доках, ну отак їм схотілося. Ставте один Хуавей, він найкращий по перевантаженню.
3. Не знаю як у кого, а сетрифікати продавець дасть, якщо він цим серйозно займається. А як не дає то тоді то все не серйозно.
 

SolarMaster

Tier1
Реєстрування
9 Чер 2017
Дописи
313
Бали
43
в Одесі просять 3000дол за оформлення ЗТ - давати?

Я писав в контексті паперів. А якщо в цьому контексті - то ні. Гроші нараховуються з моменту встановлення двонаправленого лічільника. А далі з ними можно бодатись. Форум НКРЕ також у допомогу. Його мусять перевіряти та відповідати. Знаю тих, кому він допоміг. Принаймі збити ціну )) Тільки там треба не "воду " писати, а конкретно номера запитів, адреси, фамілії і т.д.

А чи платити за підключення потужності - не скажу.
 
Останнє редагування:

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.083
Бали
113
Я писав в контексті паперів. А якщо в цьому контексті - то ні. Гроші нараховуються з моменту встановлення двонаправленого лічільника. А далі з ними можно бодатись. Форум НКРЕ також у допомогу. Його мусять перевіряти та відповідати. Знаю тих, кому він допоміг. Принаймі збити ціну )) Тільки там треба не "воду " писати, а конкретно номера запитів, адреси, фамілії і т.д.

А чи платити за підключення потужності - не скажу.
это из области "улыбнуло"

3000дол тама просят позолотить ручку, и счет как бы не выставляют))) Это уже не от первого клиента такое слышу. Ну, бодаются, не дают ясное дело, но и идет все по этому туго, в южном уже третий месяц оформляются, каждый шаг с потугами
 

SolarMaster

Tier1
Реєстрування
9 Чер 2017
Дописи
313
Бали
43
вы как то на другой волне. Я написал средство, которое и позолотить ручку аппетит уменьшает. Просят слезно постик стереть. А это уже диалог с _их_ стороны.

Улыбнуло что деньги насчитываются с момента установки счетчика?
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.083
Бали
113
вы как то на другой волне.
вероятно да, волна другая

Я написал средство, которое и позолотить ручку аппетит уменьшает.
дык как можно через НКРЕ торговаться за размер взятки? тут или платить или война

Просят слезно постик стереть. А это уже диалог с _их_ стороны.
ну кому как, вероятно так


Улыбнуло что деньги насчитываются с момента установки счетчика?
улыбнуло о жалобе в НКРЕ и иже с ними, на просьбу позолотить ручку, не подкрепленную документами

А вот жаловаться на отсутствие действий прописанных в законе, так да, тут стоит и крайне нужно.
 

arvagor

Tier3
Реєстрування
8 Бер 2019
Дописи
2
Бали
1
Хочу Huawei SUN2000-33KTL-A. Дуже буду вдячний тим хто відповість на мої питання.

1. Чи можна установити інвертор на 30 кВт а фотомодулів лише на 5-10кВт і запустити СЕС в дію по ЗТ на 30 кВт..

Так же интересует такой "облегчённый" вариант старта. В случае с этим инвертором какое минимальное количество фотомодулей необходимо для его запуска? Пока больше десяти разместить не могу...
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.083
Бали
113
Так же интересует такой "облегчённый" вариант старта. В случае с этим инвертором какое минимальное количество фотомодулей необходимо для его запуска? Пока больше десяти разместить не могу...
ну при 10 он то может и включится, но работать не сможет, 15шт уже номрально
 

Юрий

Tier3
Реєстрування
28 Січ 2019
Дописи
20
Бали
3
1. Навіть треба. Існує самодурство РЕСів на місцях, але по закону так можна
Господа. Ткните плз где это описано в законе?

Форум НКРЕ також у допомогу. Його мусять перевіряти та відповідати. Знаю тих, кому він допоміг.

Я так понимаю на форуме НКРЕ есть не все энергетические компании? В частности, не вижу Донецкий ДТЭК.
 

SolarMaster

Tier1
Реєстрування
9 Чер 2017
Дописи
313
Бали
43
хм. выходит что так. Я считал что все, увы.
 
Угорі