AXIOMA ISMPPT BFP 5000 не заходить в налаштування таймера.

musiccat

Tier3
Реєстрування
17 Чер 2023
Дописи
11
Бали
3
Сонячні панелі
Risen RSM150-8-505М
Інвертор
AXIOMA ISMPPT BFP 5000
Маю три інвертора AXIOMA ISMPPT BFP 5000. В інструкції користувача на сторінці 27 вказано, що інвертор має функцію таймера пріоритету джерела зарядного пристрою протягом дня. Тобто по таймеру інвертор сам може переключатися між режимами SBU, USB та SUB. Для цього потрібно натиснути і утримуватиь кнопку з намальованою біля нею батареєю (середня кнопка у лівому ряді) протягом 3 секунд, щоб увійти в режим настройки таймера для пріоритету джерела зарядки. Але при натисканні нічого не відбувається, в меню вибору програм таймера інвертор не заходить. Кнопка 100% працює так, як при натисканні на неї чути звуковий сигнал (кнопка «пікає»). Ця функція не працює на усіх трьох моїх інверторах. Питання: чи працює дана функція у інших власників цієї моделі інвертора? Можливо, існує інший спосіб зайти в меню таймера?
 

zenon

Tier3
Реєстрування
25 Гру 2021
Дописи
23
Бали
3
Сонячні панелі
JaSolar 375
Інвертор
FSP Xpert MAX 7200 hybrid Pylontech US2000C
чи пробували ви multisibcontrol.net , з цим софтом теж можна налаштувати таймер
 

musiccat

Tier3
Реєстрування
17 Чер 2023
Дописи
11
Бали
3
Сонячні панелі
Risen RSM150-8-505М
Інвертор
AXIOMA ISMPPT BFP 5000
Дякую. Скачав, попробую. У рідній програмі налаштування WatchPower такої функції не знайшов. На даний час я на вхід міської мережі поставив Wi-Fi реле, яке запрограмував вмикать мережу до інверторів з 23.00 до 07.00 год. (у мене двозонний електролічильник, в цей час електроенергія у двічі дешевша), і вимикать мережу з 07.00 до 23.00 год. Таким чином уночі я заряжаю акумулятори по "нічному" тарифу, а удень користуюся елетроенергією від акумуляторів.
 

mib

Tier1
Реєстрування
28 Гру 2022
Дописи
100
Бали
28
Сонячні панелі
901677
Інвертор
Ritar
у мене двозонний електролічильник, в цей час електроенергія у двічі дешевша), і вимикать мережу з 07.00 до 23.00 год. Таким чином уночі я заряжаю акумулятори по "нічному" тарифу, а удень користуюся елетроенергією від акумуляторів.
Интересно, на сколько экономика пляшет?

Летом у меня сеть отключена, но световой день длинный и на акб я часов 10 итого ежедневно разряд 100-60% и за лето это вылилось в 45 полных циклов акб

Зимой если 8 часов сеть и 16 от акб то будет 100-30% или около 150 циклов

С одной стороны это всего 2000 циклов за 10 лет, а он по идее за те же 10 лет и от старости умрет

Как вы для себя считали?
 

musiccat

Tier3
Реєстрування
17 Чер 2023
Дописи
11
Бали
3
Сонячні панелі
Risen RSM150-8-505М
Інвертор
AXIOMA ISMPPT BFP 5000
У меня стоят аккумуляторы Eve LF280K, по паспорту их ресурс 6000 цыклов. Етого мимум на 20-30 лет хватит. Летом у меня тоже все от солнца. В етом году 7 месяцев розетка была отключена.
 

mib

Tier1
Реєстрування
28 Гру 2022
Дописи
100
Бали
28
Сонячні панелі
901677
Інвертор
Ritar
У меня стоят аккумуляторы Eve LF280K, по паспорту их ресурс 6000 цыклов. Етого мимум на 20-30 лет хватит. Летом у меня тоже все от солнца. В етом году 7 месяцев розетка была отключена.
Ну вот по паспорту у меня тоже, но буквально пару лет назад тот же паспорт писал про 2000 потом толи статистики набрались толи смелости и появилось 6000

Я так понимаю у вас подход примерно как у меня что ресурс больше срока службы, марального устаревания, на наш век хватит ?

Я просто как не считал экономика не складывается за счет переливания нрчного тарифа в дневной, с солнцем летом хоть интересно, своеобразная рыбалка :)

Сейчас у меня сеть включена но режим sol когда мппт может включиться то переходит на солнце, за декабрь аж 8 кВт*ч нагенерировал и то это за последних 10 дней за первые 10 было 300 ватт

Итого по счетчикам вход/выход в декабре минус за счет хх
 

musiccat

Tier3
Реєстрування
17 Чер 2023
Дописи
11
Бали
3
Сонячні панелі
Risen RSM150-8-505М
Інвертор
AXIOMA ISMPPT BFP 5000
Акумуляторы тоже покупал пару лет назад, читал их паспорт. Есть аккумулторы Eve LF280 - у них ресурс по паспорту 3500 цыклов, а есть акумуляторы Eve LF280K - у них ресурс по паспорту 6000 цыклов. Покупал специально Eve LF280K с бОльшим ресурсом. У меня есть паспорта на оба варианта аккумуляторов версии B. Наверное есть паспорта версии A, но их в сети я не нашел. Исли у вас они есть, то было бы интересно их почитать.

Да, я также думаю, что мне до глубокой старости ресурса аккумуляторов хватит. А по поводу морального устаревания я не парюсь, мне лиш бы оно работало.

Согласен. Купить аккумуляторы за 5000$ (у меня на 25КВт) и преливать туда-сюда электроенергию економически не выгодно, экономия в моем случае получается только 1000-1500 грн./месяц. Но, как я сказал, ресурса аккумулятор предостаточно, то почемубы и нет.

В етом месяце у меня одно поле (на 4 КВт) выработало 8,9 КВт, другое поле (тоже на 4 КВт) выработало 8,0 КВт. При етом сами инверторы (2 шт.) для своих нужд в сутки "кушают" 2 КВт. Итого "экономия" -47КВт. Ну ничего, летом все отобьется.
 

musiccat

Tier3
Реєстрування
17 Чер 2023
Дописи
11
Бали
3
Сонячні панелі
Risen RSM150-8-505М
Інвертор
AXIOMA ISMPPT BFP 5000
чи пробували ви multisibcontrol.net , з цим софтом теж можна налаштувати таймер
Встановив MultiSIBControl, але налаштування по встановленню таймера не знайшов. Може Ви мені тицьнете куди треба дивиться?
 

zenon

Tier3
Реєстрування
25 Гру 2021
Дописи
23
Бали
3
Сонячні панелі
JaSolar 375
Інвертор
FSP Xpert MAX 7200 hybrid Pylontech US2000C

sanyas15

Tier1
Реєстрування
14 Кві 2021
Дописи
281
Бали
28
Сонячні панелі
AS-6P30-280W
Інвертор
Axioma-BFP 8000
у вкладці device control є налаштування, спробуйте
Трохи не там... То управління зовнішніми девайсами.
Управління ж самим інвертором по часу та режимах знаходиться у вкладці SETTINGS - MODE Control
(цікаво, але не можу чомусь прикріпити зображення...)
 
Останнє редагування:

zenon

Tier3
Реєстрування
25 Гру 2021
Дописи
23
Бали
3
Сонячні панелі
JaSolar 375
Інвертор
FSP Xpert MAX 7200 hybrid Pylontech US2000C
Screenshot 2024-01-06 at 15.51.25.png
ви маєте рацію!
 

musiccat

Tier3
Реєстрування
17 Чер 2023
Дописи
11
Бали
3
Сонячні панелі
Risen RSM150-8-505М
Інвертор
AXIOMA ISMPPT BFP 5000
Трохи не там... То управління зовнішніми девайсами.
Управління ж самим інвертором по часу та режимах знаходиться у вкладці SETTINGS - MODE Control
(цікаво, але не можу чомусь прикріпити зображення...)
Працює. Але коли програма ввімкнена. Тобто коли інвертор під'єднаний до комп'ютера по USB, програма включена, комп'ютер також постійно включений. Але коли програму вимкнути (вийти з неї), то таймер не працює. Тобто це сама програма MultiSIBControl переключає режими інвертора, а не сам інвертор. Таке рішенння заслуговує на використання так, як у мене комп'ютер все одно ніколи не вимикається (на нього пишеться відеонагляд). Але вінда інколи глюче..... Хочеться щоб заявлена функція таймера працювала в самому інверторі. Так надійніше. Звертався дівічі в офіційну підтримку на сайті axioma.energy по іншому питанню щодо роботи інврторів Axioma: відповідь не надійшла.
 

sanyas15

Tier1
Реєстрування
14 Кві 2021
Дописи
281
Бали
28
Сонячні панелі
AS-6P30-280W
Інвертор
Axioma-BFP 8000
Працює. Але коли програма ввімкнена.
Ну звичайно! Програма ж управляє інвертором! І ноут відповідає за її працездатність. Віндовс-7 ніколи за два роки ще не глючила, хоча і ноут слабенький...
 

musiccat

Tier3
Реєстрування
17 Чер 2023
Дописи
11
Бали
3
Сонячні панелі
Risen RSM150-8-505М
Інвертор
AXIOMA ISMPPT BFP 5000
Дякую за відповідь. Заздалегідь вибачаюся за свою "дотошність", але хочеться за гроші, які я заплатив за інвертори (їх у мене 3 шт. AXIOMA ISMPPT BFP 5000), "юзать" всі заявлені виробником функції, в тому числі заявлену функцію таймера режимів інвертора (інверторів покищо працює у мене 2 шт., включені в паралель, щоб "тянули" 10 КВт, а потім під'єднаю і третій в паралель до двох (третій зараз "юзається" окремо на час зимових відключень в іншому домогосподарстві). В "рідній" програмі, яка йшла на CD диску з інвертором можна налаштувати інвертор на параметри, які мені необхідні, і потім вимкнути програму та комп'ютер, а інвертори "запам'ятають" ці параметри і потім самі по собі працюють. Але в цій програмі немає функції налаштування таймера. Хочу розібраться чому ця заявлена функція у мене не працює. Буду писать китайцям у voltronicpower.com, який зробили цей інвертор, щоб допомогли у ввімкненні функції перемикання режимів інвертора. До речі: виробник інверторів AXIOMA це є voltronicpower.com.
 

musiccat

Tier3
Реєстрування
17 Чер 2023
Дописи
11
Бали
3
Сонячні панелі
Risen RSM150-8-505М
Інвертор
AXIOMA ISMPPT BFP 5000

musiccat

Tier3
Реєстрування
17 Чер 2023
Дописи
11
Бали
3
Сонячні панелі
Risen RSM150-8-505М
Інвертор
AXIOMA ISMPPT BFP 5000
Трохи не там... То управління зовнішніми девайсами.
Управління ж самим інвертором по часу та режимах знаходиться у вкладці SETTINGS - MODE Control
(цікаво, але не можу чомусь прикріпити зображення...)
Якщо є час, то у двох словах поясність що таке управління зовнішніми девайсами і що таке зовнішні девайси.
 

sanyas15

Tier1
Реєстрування
14 Кві 2021
Дописи
281
Бали
28
Сонячні панелі
AS-6P30-280W
Інвертор
Axioma-BFP 8000
у двох словах поясність
Не займався таким, просто немає необхідності. Тому нічого розказати не можу.
На сайті MultiSIBControl можете почитати, там є невелике роз'яснення по всіх пунктах меню програми.
 
Угорі