Нові панелі чі б/в?

sbt

Tier3
Реєстрування
14 Жов 2023
Дописи
4
Бали
3
Доброго дня!
Мирного неба!
Ретельно читав різні форуми та все рівно маю купу запитань.Тому і вирішив поспілкуватись на ваших сторінках.
Досвіду з СЕС не маю,але маю чи малий досвід в електроній та енергетичній сфері.
Зараз у нас в країні та й за кордоном дуже велика кількість привабливих пропозицій продажу бувших в використанні сонячних панелів.
Тому виникло питання доцільність їх придбання.
Я розумію що нове то нове,та все таки?
Хотів би вислухати різні думки та доводи.
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.368
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Доброго дня!
Мирного неба!
Ретельно читав різні форуми та все рівно маю купу запитань.Тому і вирішив поспілкуватись на ваших сторінках.
Досвіду з СЕС не маю,але маю чи малий досвід в електроній та енергетичній сфері.
Зараз у нас в країні та й за кордоном дуже велика кількість привабливих пропозицій продажу бувших в використанні сонячних панелів.
Тому виникло питання доцільність їх придбання.
Я розумію що нове то нове,та все таки?
Хотів би вислухати різні думки та доводи.
Все залежить. Наскільки старе? Я рахував рентабельність 5-ти річних б/у, виходило на те саме.
 

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
551
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
Доброго дня!
Мирного неба!
Ретельно читав різні форуми та все рівно маю купу запитань.Тому і вирішив поспілкуватись на ваших сторінках.
Досвіду з СЕС не маю,але маю чи малий досвід в електроній та енергетичній сфері.
Зараз у нас в країні та й за кордоном дуже велика кількість привабливих пропозицій продажу бувших в використанні сонячних панелів.
Тому виникло питання доцільність їх придбання.
Я розумію що нове то нове,та все таки?
Хотів би вислухати різні думки та доводи.
А ви зможете по кожній панелі робити тепловізійне та електролюмінесцентне обстеження? Просто виміри напруг не є запорукою майбутньої безпроблемної роботи. І як ви будете визначати вік панелі? Хоча можна навіть порахувати вартість переборки пошкоджених (а їх нажаль у нас буде дуже багато)
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.368
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
розрахунок на основі досвіду чи теоретично?
Розрахунки внизу
 

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
551
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
Доречі зявились нові моделі
на 1600Вт на Ali
ну хоч так
1697694598813.png
 

sbt

Tier3
Реєстрування
14 Жов 2023
Дописи
4
Бали
3
Доброго дня!

Sergey

Дякую за посилання!Отримав відповідь на свої питання.Саме Suntech мені і пропонували .
У нас враховуючи доставку виходило десь 0,246$/1w
Якщо заморочитись завезти самому з закордону десь 0.10$/1W
 
Угорі